Lietuvos futbolo rinktinės gynėjas Ignas Dedura išgelbėjo Maskvos „Spartako“ klubą nuo pralaimėjimo per Rusijos čempionato trečiojo turo rungtynes.

„Spartako“ rungtynes su „Chimki" baigė 3:3, nors varžovai antrojo kėlinio pradžioje pirmavo rezultatu 3:1. I. Dedura išlyginamąjį įvartį įmušė per kompensuotą teisėjo laiką - 93-ą minutę. Po nepavykusio Jegoro Titovo smūgio lietuvis kamuolį susistabdė baudos aikštelės viduryje ir nenuleisdamas jo ant žemės galingai smūgiavo kaire koja. Rusijos televizijos komentatoriai neslėpė susižavėjimo šiuo įvarčiu.

26-ą minutę I. Dedura buvo įspėtas. „Chimki“ gretose visas varžybas žaidė gynėjas iš Lietuvos Mantas Samusiovas.

Per trejas varžybas „Spartak“ surinko 5 taškus, o „Chimki" čempionate pelnė pirmąjį tašką.