Lietuvos drifto čempionatas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Lietuvos drifto čempionatas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Lietuvos drifto čempionatas“.

Druskininkuose duris atvėrusi „Drift Arena“ savaitgalį sukvies šonaslydžio entuziastus

Liepos 20-21 dienomis Druskininkuose bus surengtas trečiasis „Drift Arena“ etapas. Birželio pabaigoje atidaryta „Druskininkų Drift“ arena sulaukė didelio dėmesio – pilotai neslėpė džiaugsmo, jog Lietuvoje atsirado trasa, kurios dėka treniruotis bus galima 24/7, rašoma organizatorių išplatintame pranešime spaudai. Miško gilumoje atrasta nauja trasa sulaukia vis didesnio kiekio lankytojų.
2024-07-18

Druskininkuose atidarys areną, kurioje drifto entuziastai galės lankytis 24/7

Jau birželio 29-30 dienomis drifto entuziastai bus kviečiami į Druskininkus, kur visų susirinkusiųjų lauks naujosios šonaslydžio arenos atidarymas ir Drift Arena Cup 2 varžybos. Renginys, turėjęs įvykti Ukmergėje, buvo perkeltas dėl organizatoriaus sveikatos problemų, tačiau situacijai pasitaisius, pristatyta nauja renginio lokacija.
2024-06-21

#1 000 arklio galių: Lietuviškas finalas Prancūzijoje ir naujas čempionato lyderis

Į Lietuvą atvykę drifto sporto atstovai visuomet stebisi aukštu mūsų šalyje organizuojamų varžybų lygiu, tačiau didžiuotis galima ne tik varžybų organizatoriais, bet ir jų dalyviais. Du „Drift Happens“ komandos nariai pademonstravo savo meistriškumą Prancūzijoje vykusiose varžybose. Į antrąjį „Drift Kings“ čempionato etapą šį kartą susirinko net 160 dalyvių iš visos Europos. Nuožmi konkurencija reiškė, jog nuo šiol kiekvienas taškas yra gyvybiškai svarbus.
2024-06-20

Šonaslydininkas Benediktas Čirba į Lietuvą grįžo su dvigubu laimėjimu

Geriausias Lietuvos šonaslydininkas, Benediktas Čirba, Latvijoje dukart lipo ant nugalėtojo pakylos. Gegužės 18-19 dienomis, Bikerniekų trasoje, vyko pirmieji Lietuvos ir Baltijos Drifto Čempionato etapai. Lietuvis į tėvynę parsivežė 1 vietos taurę Lietuvos Pro lygos pirmenybėse ir 2 vietos prizus iš Baltijos Pro lygos etapo. Savaitgalio planas nenumatė varžybų Dar savaitės pradžioje, Benediktas ir jo komanda net negalvojo apie artėjantį savaitgalį.
2024-05-20

Rygoje prasidės naujos Lietuvos drifto čempionato kovos

Pajėgiausi šalies drifteriai šį savaitgalį pradžiugins ištikimiausius šios autosporto disciplinos gerbėjus. Šiemet naujasis PRO lygos čempionato sezonas bus atidarytas kartu su kitais sportininkais Rygoje, kur vyks „Drift Grand Opening“ vardu pavadintos varžybos.  Rygoje vykstančios drifto varžybos visuomet palieka didžiulį įspūdį. Jose nuolatos galima išvysti nuožmias kovas, kurios tampa sportininkų kantrybės ir meistriškumo išbandymu.
2024-05-17

Panevėžyje įvyko pirmasis „Drift Cup“ etapas:jame pergalę šventė Tadas Gvozdas

Praėjusį savaitgalį Panevėžyje įvyko pirmasis „Drift Cup“ čempionato etapas. Jame organizatorių paruoštą lenktynių trasą išbandė dešimtys sportininkų, kurie vėliau tarpusavyje varžėsi dėl nugalėtojo taurės. Naujutėlė trasa su lygia kelio danga dalyviams garantavo gerą sukibimą, o žiūrovams – džiuginantį reginį. Tiesa, organizatorių parengta techniška ir greita trasos konfigūracija buvo įveikiama ne visiems dalyviams.
2024-05-15

Pirmajame „Arena Drift Cup“ etape lauks aštrios kovos tarp profesionalų ir pradedančiųjų

Gegužės 11-12 dienomis Panevėžyje aidės galingi automobilių varikliai, o visi susirinkusieji drifto entuziastai turės galimybę kovas trasoje stebėti tarp Street, Semi-Pro ir Pro lygos pilotų. Tarp varžovų kovą aštrins limituotos padangos, todėl lygios galimybės kraują kaitins dar labiau, rašoma renginio organizatorių išplatintame pranešime.
2024-05-01

Savaitgalį Šiauliuose nuaidėjo Didysis drifto sezono atidarymas – organizatoriai viršijo savo lūkesčius

Adrenalino kupini drifto sporto mėgėjai Šiauliuose visą savaitgalį galėjo stebėti įnirtingas kovas tarp pilotų. Garsas, kylantys dūmų kamuoliai, nesuvaidintos emocijos – štai kas traukė žiūrovų dėmesį. Renginio metu paaiškėjo geriausi šios auto sporto šakos atstovai, tarp kurių savo vyresnius oponentus „nukautavęs“ ir nepilnametis Gustas Valainis.
2024-04-16

Į „Betsafe Drift Matsuri“ atkeliauja Europos drifto čempionas

Iki dvylikos valandų autoreivo „Betsafe Drift Matsuri“ likus kiek mažiau nei dviem savaitėms, organizatoriai atskleidė kortas. Vietoje vieno svečio, balandžio 20-ąją Driftiškėse pasirodys net du, o tam, kad dalyviai lengviau komunikuotų tarpusavyje, pristatyta nauja renginio tvarka. Per pastaruosius kelerius metus nusistovėjusi tradicija į „Matsuri“ atsivežti svečią šiemet kaip reikiant išaugo. Pernai Lietuvoje lankėsi „Formula Drift“ vicečempionas Aurimas Bakchis.
2024-04-08

Šiauliuose įvyks Lietuvos drifto čempionato „Street“ ir „Semi-Pro“ lygų I etapas

Balandžio 12-14 dienomis Šiaulių arenos teritorijoje įvyksiantis Didysis drifto sezono atidarymas žada būti intriguojantis. Organizatoriai skuba pranešti, kad šiame renginyje planuojama sulaukti net iki 200 drifterių.  Didžioji dauguma sportininkų į renginį atvyksta norėdami pradėti 2024-ųjų Lietuvos drifto čempionatą. Visgi, Šiauliuose įvyks pirmasis „Street“ lygos etapas, kuriame dalyvaus 77 sportininkai.  Renginio metu taip pat vyks aukštesnės „Semi-Pro“ lygos pirmasis etapas.
2024-04-04
REKLAMA
REKLAMA

Vilniuje įvyko didžiausios drifto komandos pristatymas

Vilniuje esančiame verslo centre CORE įvyko didžiausios Lietuvos drifto komandos – „Drift Happens“ – pristatymas. Gausiai į renginį susirinkę šonaslydžio fanai, verslo bei žiniasklaidos atstovai sužinojo dvi didžiausias naujienas. Į komandą jungiasi 2017-ųjų Lietuvos Drifto Karalius Donatas Macpreikšas, o Sandra Janušauskaitė renginio svečiams pristatė naujutėlį, varžyboms paruoštą bolidą.
2024-03-27

Paskelbta Šiauliuose įvyksiančio drifto sezono atidarymo renginio programa

Ilgą laiką, gausus būrys drifto pilotų ir autosporto mėgėjų drebino Šiaulių miesto pakraštyje įsikūrusius Kuršėnus, tačiau šiemet veiksmo netruks ir pačiame Šiaulių miesto centre.  Net po septynerių metų pertraukos, Šiaulių arenos teritorija taps drifto sezono atidarymo vieta, kurioje balandžio 12-14 dienomis įvyks didžiausias šio sporto mėgėjų susitikimas – Didysis drifto sezono atidarymas.
2024-03-26

Trečias „drifto“ sezonas – trečias automobilis: kam to reikia?

Drifto disciplina Lietuvoje stipriai ir greitai auga, todėl prie jos reikia prisitaikyti visiems – ne tik savo įgūdžiais, bet ir technika. Nuo 2020 metų šonaslydyje dalyvaujantis Tomas Butavičius turi ambicingų tikslų. Apie tai, kaip sekasi ruošti naują automobilį, ieškoti partnerių ir kas vyksta garažo dirbtuvėsė sutiko papasakoti gerai žinomas lenktyninkas.
2024-03-04

Šiaulių arena taps drifterių traukos centru

Jau balandžio 12 d. Šiaulių arenos teritorijoje prasidės visą savaitgalį truksianti automobilių sporto fiesta. Balandžio 12-14 dienomis, Šiauliuose įvyks didžioji drifto sezono atidarymo šventė. Driftas – tai viena iš populiariausių ir greičiausiai besivystančių automobilių sporto šakų pasaulyje, todėl šiemet įvyksiantis didysis atidarymas žada būti nepamirštamas: kraują kaitins ne tik artimos kovos, bet ir ugnies bei dūmų efektai, kuriuos parengė organizatoriai.
2024-02-27

Apleistą Kėdainių aerodromą sieks paversti automobilių sporto kompleksu: nori jau pavasarį rengti varžybas

Kadaise karinę techniką glaudęs Kėdainių aerodromas netolimoje ateityje galėtų pavirsti į kompleksą, kuriame galėtų rinktis įvairių automobilių sporto disciplinų gerbėjai ir dalyviai. Drifto entuziasto Paulius Petraičio iniciatyva siekiama į apleistą Kėdainių aerodromą įpūsti gyvybės, suteikiant galimybę šioje vietoje lavinti vairavimo įgūdžius, treniruotis ir organizuoti automobilių sporto varžybas. Kėdainių aerodromas nėra nauja vieta automobilių sporto gerbėjams.
2024-02-09

Paskelbtas preliminarus 2024 m. Lietuvos automobilių sporto varžybų kalendorius

Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) paskelbė preliminarų 2024 m. automobilių sporto varžybų kalendorių. Preliminariame automobilių sporto varžybų kalendoriuje nurodytos skirtingos datos, kuriomis vyks skirtingų autosporto disciplinų varžybos. Kaip ir jau daugelį metų, didžiausias automobilių sporto renginys šiemet įvyks Palangoje – liepos 17-20 dienomis. Tuomet Palangos prieigose įvyks jubiliejinės, 25-osios „Aurum 1006 km“ lenktynės.
2024-01-31

Daugiau nei dešimtmetį drifto varžybose dalyvaujantis Kęstutis Petronis: „Visada noriu važiuoti kuo daugiau“

Kęstutis Petronis – Lietuvos drifto čempionato žiūrovams puikiai žinoma pavardė, kuri, nors ir su įvairiomis pertraukomis, linksniuojama jau daugiau nei 15 metų.  Galima sakyti, jog per šį laiko tarpą sportininkas yra matęs visko: pradedant nuo miestuose vykusių varžybų iki nuožmių pasistumdymų trasoje su įvairiausio meistriškumo varžovais. Tą patį, iš tiesų, būtų galima pasakyti ir apie K. Petronio automobilių parką.
2024-01-14

Laisvalaikį driftui aukojantis Domantas: „Jeigu ne garaže, tai laiką leidi trasoje“

Automobilių sportas turi eilę skirtingų, bet tuo pačiu ir intriguojančių disciplinų. Kiekviena iš jų reikalauja skirtingo pasiruošimo, biudžeto ir automobilių, tačiau nepaisant juose esančių skirtumų, kiekvienoje automobilių sporto disciplinoje pagrindinį vaidmenį atlieka už vairo sėdintis lenktynininkas.
2024-01-03

Benedikto Čirbos odisėja Taivane: nuo europietiškos drifto kultūros ambasadoriaus iki čempionato laimėtojo titulo

Gruodžio 9-10 dienomis Taivane aidėjo galingų automobilių gausmas – čia įvyko pirmosios „D1 Grand Prix“ varžybos,  kuriose debiutavo ir lietuvių šonaslydžio meistras – Benediktas Čirba. Sportininkas ne tik pademonstravo aukštą meistriškumą, bet ir po dviejų etapų į Lietuvą sugrįžta su laimėtojo trofėjumi.
2023-12-14

Kaune įvyko drifto kultūrai skirta paroda „Drift Reunion 2023“

Gruodžio 9-osios popietę benzingalviai  buvo kviečiami atvykti į Kaune esantį „Expo Academia“ parodų centrą. Jame, šeštadienio popietę, vyko driftingo kultūros paroda „Drift Reunion 2023“.  Antrus metus iš eilės organizuojamas renginys savo formato nepakeitė ir šiemet. „Drift Reunion“ dar kartelį po vienu stogu subūrė drifterius, jų naudojamus sportinius bolidus ir žinoma – drifto gerbėjus.
2023-12-11

Su „Golfu“ į Afriką išvykęs Gediminas: „Gavęs pasiūlymą uždaviau tik vieną klausimą – kada?“

Dažnas tautietis, stebėdamas kaip lenktynininkai skrodžia per dykumas Dakaro ralio metu pasvajoja, kad ir pats taip norėtų. Žinoma, tokios svajonės dažniausiai ir lieka neišpildytos, juk visi žinome – tai velniškai brangu. Bet ar tikrai? „Ratrace.lt“ lenktynių serijos organizatoriai, sukaupę ne vienerių metų rally-raid tipo varžybų organizavimo patirtį Lietuvoje, pakvietė entuziastus vykti palenktyniauti į Afriką, Maroką.
2023-11-07

Artėjantį savaitgalį paaiškės kas taps „Arena Drift Cup“ pirmenybių nugalėtoju

Jau šį sekmadienį, spalio 1 d., Marijampolėje vyks ilgai lauktas drifto renginys - „Arena Drift CUP“ finalas. Čia prie starto stos skirtingų lygų drifto pilotai. Po paskutinių taškų dalybų šį sekmadienį, paaiškės, kam atiteks laimėtojų taurė.
2023-09-26

Benediktas Čirba 2023 m. „Drift Masters“ čempionatą baigė 11-oje vietoje

Lenkijoje praėjusią savaitę baigėsi Europos šonaslydžio („drifto“) čempionatas. Šioje šalyje buvo surengtas 6-asis etapas. Benediktas Čirba 2023 m. sezoną baigė surinkęs 187 taškus ir bendroje įskaitoje užėmė 11-ą vietą. Lietuvis dalyvavo visuose 6 etapuose: pirmajame pelnė 16 tšk., antrajame – net 50 (6-a vieta), trečiajame ir ketvirtajame – po 32, penktajame – 39, o šeštajame – 18. Šiemet vykusiame čempionate taip pat dalyvavo ir Andrius Vasiliauskas.
2023-09-21

„IRT-OlyBet“ komanda užsitikrino Lietuvos „drifto“ karaliaus vardą

Praėjusį šeštadienį Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje nugriaudėjo finalinis šių metų Lietuvos šonaslydžio čempionato PRO lygos etapas. Po jo paaiškėjo, kad šių metų „drifto“ karaliais pelnytai galės vadintis „IRT-OlyBet“ ekipa, kuri šiemet triumfavo ne tik komandinėje įskaitoje, bet savo gretose turi ir čempioną – komandos narį, legionierių iš Latvijos Nikolass Bertans.
2023-09-05

„IRT-OlyBet“ komanda užsitikrino Lietuvos „drifto“ karaliaus vardą

Praėjusį šeštadienį Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje nugriaudėjo finalinis šių metų Lietuvos šonaslydžio čempionato PRO lygos etapas. Po jo paaiškėjo, kad šių metų „drifto“ karaliais pelnytai galės vadintis „IRT-OlyBet“ ekipa, kuri šiemet triumfavo ne tik komandinėje įskaitoje, bet savo gretose turi ir čempioną – komandos narį, legionierių iš Latvijos Nikolass Bertans.
2023-09-05

Drifto čempionato finale – naujas Benedikto Čirbos vaidmuo

Vasarai einant į pabaigą, kartu seka ir Lietuvos drifto čempionatas. Savo kovas jau baigė „Street“ lygos dalyviai, o rugsėjo antrąją Kačerginėje paaiškės ir „PRO“ lygos nugalėtojas. Į šias varžybas po pertraukos Lietuvos čempionate grįžta ir Europos čempionato dalyvis Benediktas Čirba, tiesa – naujame amplua.
2023-08-24

Lietuvos drifto čempionate – netikėtas duetas: BMW su AMG varikliu

Prakalbus apie vokiškus automobilius, daug kam puikiai žinoma kas slepiasi už šventosios trejybės titulo – BMW, „Mercedes-Benz“ ir „Audi“. Kai tema pasisuka link drifto, iš trejybės lieka du konkuruojantys gamintojai, mat keturiais žiedais pasidabinę automobiliai turi per daug varančiųjų ratų.
2023-07-04

Lietuvos drifto čempionate – analogų neturintis BMW bolidas su AMG V8 varikliu

Prakalbus apie vokiškus automobilius, daug kam puikiai žinoma kas slepiasi už šventosios trejybės titulo – BMW, „Mercedes-Benz“ ir „Audi“. Kai tema pasisuka link drifto, iš trejybės lieka du konkuruojantys gamintojai, mat keturiais žiedais pasidabinę automobiliai turi per daug varančiųjų ratų.
2023-07-04

Drifto varžybose Alytuje – netikėtas trylikamečio jaunuolio triumfas

Visą savaitgalį Alytaus Dainų slėnyje gaudė galingų bolidų varikliai ir ore tvyrojo padangų kvapas. Čia vyko Lietuvos drifto STREET čempionato ir Lietuvos drifto SEMI-PRO čempionato varžybos. Didžiulio žiūrovų dėmesio sulaukę renginiai nepagailėjo įspūdingų vaizdų ir tikrų netikėtumų. SEMI-Pro lygoje geriausiais tapo jauniausi pilotai, įveikę net ilgamečius drifterius. Tris dienas trukęs drifto savaitgalis Alytuje prasidėjo dar penktadienį ir truko iki vėlyvo sekmadienio vakaro.
2023-07-03

Alytaus „Dainų slėnyje“ – Lietuvos drifto „Street“ ir „Semi-Pro“ čempionatų varžybos

Jeigu dar neturite planų savaitgaliui, būtinai vykite į Alytuje esantį Dainų slėnį, kur birželio 30-liepos 2 d. vyks Lietuvos drifto STREET čempionato ir Lietuvos drifto SEMI-PRO čempionato varžybos. Prie starto stos virš šimto šonaslydžio pilotų, kurie varžysis dėl geriausiojo titulo. Išskirtinio grožio vietoje žiūrovai mėgausis kvapą gniaužiančiais vaizdus visą savaitgalį. Prie renginio prisidėjus Alytaus miesto savivaldybei, žiūrovams renginys nemokamas.
2023-06-30

Lietuvos drifto čempionate – užtikrinta Simono Kvietkausko pergalė

Ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties šventės laužus kiekvienas kūreno savaip. Šalia Kuršėnų kelis kartus per metus iškylančiame Driftiškių miestelyje susirinko beveik šimtas dalyvių ir minia žiūrovų. Šeštadienį čia vyko trečiasis Lietuvos drifto čempionato Pro lygos etapas, o sekmadienį padangas svilino benzingalvių šventės „Matsuri“ dalyviai.
2023-06-27

Driftiškėse dvi dienas vykusiose varžybose netrūko veiksmo ir įtampos

Ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties šventės laužus kiekvienas kūreno savaip. Šalia Kuršėnų kelis kartus per metus iškylančiame Driftiškių miestelyje susirinko beveik šimtas dalyvių ir minia žiūrovų. Šeštadienį čia vyko trečiasis Lietuvos drifto čempionato Pro lygos etapas, o sekmadienį padangas svilino benzingalvių šventės „Matsuri“ dalyviai.
2023-06-27

Marijampolėje vykusiose drifto varžybose – Indrės Senkutės ir Aivaro Maciulevičiaus triumfas

Sekmadienį Marijampolėje svilo padangos ir gaudė galingų bolidų varikliai. Čia vyko netgi du drifto renginiai – pilotai susikovė antrajame „Arena Drift CUP“ taurės etape, o moterys varžėsi pirmą kartą Lietuvoje surengtose drifto taurėje moterims - „Baltic Sea Drift Queen CUP“. Lietuvos drifto karaliene tapo Indrė Senkutė, o „Arena Drift CUP“ antrame etape geriausiu pilotu pripažintas Aivaras Maciulevičius. „Arena Drift CUP“ trasoje pasirodė iš viso 38 pilotai iš Street, Semi-Pro ir Pro lygų.
2023-06-20

Lietuvos drifto čempiopnato STREET II etapą laimėjo Laurynas Jurčiukonis

Visą savaitgalį trukęs Lietuvos drifto čempionato STREET II etapas pažėrė daugybę emocijų ir puikių vaizdų. Driftui skirtoje trasoje Marijampolėje pasirodė beveik 80 šonaslydžio pilotų. Pergalę čia šventę  BMW E46 bolidą vairavęs Laurynas Jurčiukonis iš „Side to Side“ drifto komandos. Šio didžiulio renginio nepraleidę žiūrovai „Marijampolės drift arenoje“ mėgavosi kvapą gniaužiančiais vaizdais ir adrenalinu. Iš viso STREET lygos II etape pasirodė beveik 80 šonaslydžio pilotų iš 12 komandų.
2023-06-13

Skelbiamas Lietuvos drifto čempionato STREET II etapo tvarkaraštis

Jau šį savaitgalį Marijampolėje vyks Lietuvos drifto čempionato STREET lygos II etapas. Specialioje driftui skirtoje arenoje net dvi dienas varžysis populiarių varžybų dalyviai. Renginio organizatoriai skelbia visą abiejų dienų tvarkaraštį. Šiemet Lietuvos drifto čempionato STREET II etapas Marijampolėje vyks birželio 10-11 dienomis „Marijampolės drift arenoje.“ Varžybose jau registravosi beveik 80 pilotų iš visų Lietuvos drifto komandų.
2023-06-09

Lietuvos drifto čempionate – 18-mečio iš Latvijos pergalė

Savaitgalį virš Kačerginės Nemuno žiedo buvo galima stebėti intensyviai susidarančius dūmų debesis – padangas čia svilino Semi Pro ir Pro lygos dalyviai, kuriems tai buvo pirmasis šio sezono Lietuvos drifto bei Baltic drift čempionatų etapas. Palaikyti sportininkų ir išvysti įspūdingo reginio susirinko daugiatūkstantinė žiūrovų minia, kokios Kačerginės Nemuno žiedas jau seniai nematė.
2023-06-06

Lietuvos drifto čempionato STREET II etapas – jau šį savaitgalį

Jau šį šeštadienį prasideda Lietuvos drifto čempionato STREET lygos II etapas, kurie vyks Marijampolėje. Visą savaitgalį čia vyks šonaslydžio varžybos, kuriose varžysis beveik šimtas pilotų, tačiau tik vienas iš jų pelnys geriausio piloto titulą. Trasoje pasirodys ir trys pilotės merginos. Gera žinia pilotams ir žiūrovams šiemet šis čempionato etapas vyks netgi dvi dienas -  birželio 10-11 dienomis. Renginys vyks „Marijampolės drift arenoje.
2023-06-05

„Nemuno žiedo“ trasoje savo pranašumą pademonstravo drifteris iš Latvijos

Savaitgalį virš Kačerginės Nemuno žiedo buvo galima stebėti intensyviai susidarančius dūmų debesis – padangas čia svilino Semi Pro ir Pro lygos dalyviai, kuriems tai buvo pirmasis šio sezono Lietuvos drifto bei Baltic drift čempionatų etapas. Palaikyti sportininkų ir išvysti įspūdingo reginio susirinko daugiatūkstantinė žiūrovų minia, kokios Kačerginės Nemuno žiedas jau seniai nematė.
2023-06-05

Andrius Vasiliauskas Kaune pristatė naują bolidą

Drifto gerbėjai žino – tai sportas, kuriame nuolat balansuoji ant ribos tarp ovacijų bangą sukeliančio pasirodymo, arba slydimo pabaigos, atsitrenkus į betono blokų sieną. Tad, rodos, natūralu, jog niekam nesinori drifto varžybose dalyvauti su pernelyg naujais ir brangiais automobiliais.
2023-05-27

„Nemuno žiede“ įvyks dvi dienas truksianti drifto fiesta

Pirmasis vasaros savaitgalis, birželio 2-3 dienos, turėtų kaip reikiant užkaitinti kraują šonaslydžio mėgėjams, mat į „Nemuno žiedo“ lenktynių trasą grįžta ypatingos varžybos: „Betsafe Drift Camp #2: Uphill“. Dėl įspūdingų greičių ir vaizdų žiūrovų pamiltas renginys šiemet smalsuolius vilioja ne tik garsiomis pavardėmis, bet ir naujomis patirtimis. Renginio organizatorius Linas Ramoška neslepia: „Betsafe Drift Camp #2: Uphill“ tapo tradicija Baltijos šalyse.
2023-05-25

Birželio pradžioje „Nemuno žiede“ vyks „Betsafe Drift Camp #2: Uphill“

Pirmasis vasaros savaitgalis, birželio 2-3 dienos, turėtų kaip reikiant užkaitinti kraują šonaslydžio mėgėjams, mat į „Nemuno žiedo“ lenktynių trasą grįžta ypatingos varžybos: „Betsafe Drift Camp #2: Uphill“. Dėl įspūdingų greičių ir vaizdų žiūrovų pamiltas renginys šiemet smalsuolius vilioja ne tik garsiomis pavardėmis, bet ir naujomis patirtimis. Renginio organizatorius Linas Ramoška neslepia: „Betsafe Drift Camp #2: Uphill“ tapo tradicija Baltijos šalyse.
2023-05-24

Lietuvos drifto čempionato STREET II etapas atkeliauja į Marijampolę

Prasidėjęs Lietuvos drifto čempionatas šiemet vyks ne viename mieste. STREET lygos II etapas bus organizuojamas specialioje driftui skirtoje trasoje Marijampolėje. Dėl geriausio drifterio vardo čia pilotai varžysis net dvi dienas. Laukiama apie šimto dalyvių, ttad žiūrovai tikrai turės galimybę pamatyti išskirtinių vaizdų ir pasigrožėti bolidais. Organizatoriai praneša, kad Lietuvos drifto čempionato STEET II etapas Marijampolėje vyks jau birželio 10-11 dienomis.
2023-05-19

Artėjančiame drifto sezono atidaryme – svečias iš Jungtinės Karalystės

Už lango vis dar vyrauja permainingi orai, bet Lietuvos drifteriai žino, jog iki sezono pradžios liko visai nedaug – oficiali pradžia bus paskelbta balandžio 15 dieną. Pirmasis savaitgalis po Velykų bus skirtas kitai šventei – „Betsafe Drift Matsuri“. „Jeigu atvirai, po pernai metų „Betsafe Drift Matsuri“ turėjome abejonių, ar įmanoma perspjauti tai, kas įvyko tąkart“, – pasakoja renginio organizatorius Linas Ramoška.
2023-04-08

Kokiomis modifikacijomis pasikliauja drifto varžybų dalyviai?

Artėjant Lietuvos drifto sezono atidarymui – „Betsafe Drift Matsuri“ – ne vienas šalies „drifteris“ užsidarė garaže. Iki šventės lieka kelios savaitės, tad laiko surinkti patikimą bolidą nėra daug. Juolab, šiam sportui skirtuose automobiliuose naudojami techniniai sprendimai yra skirti tik drifto bolidams, o kai kurie ir autokrosui, ar bulių kautynėms skirtai technikai.
2023-03-31

„Ultraride“ – dirbtuvės, kuriose gimė Norbes drifto bolidas

Specializuotos automobilių dirbtuvės – vieta, į kurią norime atvežti savo automobilį specifiniams darbams atlikti. Nuo elementarios alyvos keitimo iki rimtesnių, daugiau įgūdžių reikalaujančių darbų.
2023-01-28

„Drift Reunion“ parodoje savo bolidą pristatęs Kęstutis Petronis: „Tai šiek tiek rimtesnis automobilis“

Savaitgalį Kaune surengtoje „Drift Reunion“ parodoje savo sportinius automobilius demonstravo dešimtys Lietuvos drifto čempionato dalyvių. Į Kauną sugūžėję drifteriai leido visiems smalsuoliams iš arčiau pažvelgti į sportinius bolidus, kurie dar prieš keletą mėnesių kovojo dėl aukščiausių pozicijų skirtinguose Lietuvos drifto čempionato etapuose.
2022-12-08

Artėjantį savaitgalį Klaipėdos autodrome rinksis Lietuvos drifto čempionato „Street“ lygos dalyviai

Lietuvos „drifto“ čempionatui ritantis į pabaigą, varžybų organizatoriai nusprendė pakviesti dalyvius dar pakeliauti: šį savaitgalį, rugpjūčio 27-28 dienomis, į Klaipėdą, kur vyks penktasis „Betsafe Drift Camp“, o pirmąjį rugsėjo savaitgalį sutikti Lenkijos mieste Balstogėje, kur savo jėgas išbandys „Semi PRO“ lygos dalyviai. Pastaraisiais metais Lietuvos „drifto“ čempionato geografija plėtėsi.
2022-08-24

Savaitgalį Marijampolės „Drift Arenoje“ – „Formula Drift“ piloto iš JAV Aurimo „Odi“ Bakchio pasirodymas

Jau artėjantį savaitgalį, rugpjūčio 20-21 dienomis Marijampolėje ir vėl karaliaus „driftas“. Čia esančioje „Drift Arena“ trasoje šeštadienį įvyks trečiasis „Drift Arena Cup“ etapas, tačiau dar labiau intriguojantis renginys bus surengtas sekmadienį. Tądien čia numatytos „drifto“ dūzgės. Šiame šoninio slydimo „Afterparty“ renginyje dalyviai turės progą išbandyti visiškai naują ir unikalų varžybų formatą, kokio, organizatorių žiniomis, iki šiol nėra buvę nei Lietuvoje, nei pasaulyje.
2022-08-18

Ilgąjį savaitgalį kviečia išnaudoti tinkamai – Driftiškėse laukia šonaslydžio fiesta

Rugpjūčio vidurys turėtų pradžiuginti ne vieną, išsiilgusį didesnio skaičiaus poilsio dienų. Tam, kad šios neprabėgtų tiesiog gulinėjant ir sukant galvą, ką įdomaus nuveikti, „ Betsafe Drift Camp #4“ organizatoriai rugpjūčio 13-14 dienomis kviečia užsukti į Driftiškes, kur laukia akį traukiančių vaizdų, veiksmo, padangų dūmų ir azarto kupinas šonaslydžio vakarėlis.
2022-08-02

Betsafe Drift Camp #3 nugalėtojo taurė išvažiavo į Estiją

Dvi dienos, dvi trasos, daugiau kaip šimtas pilotų ir tūkstančiai švieselių, palaikančių lietuvius - taip atrodė savaitgalį įvykusios „Betsafe Drift Camp #3“ varžybos. Po itin agresyvių kovų ir šūsnies avarijų, nugalėtojo taurė vis tik išvažiavo į Estiją. Pirmieji varžybų žingsniai prasidėjo dar penktadienį, su „Street“ lygos kvalifikacija ir „PRO“ lygos treniruotėmis.
2022-07-26
Į viršų