lietuvis tomas vaitkus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lietuvis tomas vaitkus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lietuvis tomas vaitkus“.

Tomas Vaitkus vėl pateko į griūtį

Paskutinę „Tour de Catalogne“ lenktynių dieną „RadioShack“ komanda nenuvertė kalnų, nors komandos treneris tvirtino, kad paskutiniame kilometre į griūtį patekus Tomui Vaitkui, užgeso jų paskutinė viltis.
2010-03-28

Tomas Vaitkus antrame etape – 16-as

Antradienį „Tour de Catalogne“ lenktynių 2 etape Tomas Vaitkus („RadioShack“), finišavęs 16-tas, bendroje įskaitoje pakilo iš 34-os į 30 vietą ir nuo lenktynių lyderio atsilieka 13 sekundžių. „Armstrongiečiai“ – valdo Daryl Impey finišavo 12-tas, Tomas Vaitkus – 16-tas, o Andreas Klodenas – 17-tas (visų laikas +0 sek.
2010-03-24

A. Contadoras prieš „RadioShack“: kas ką?

Trečiadienį prasidėsiančiose „Tour d’Algarve“ lenktynėse Portugalijoje debiutuos ryškios dviračių elito „žvaigždės“ – Alberto Contadoras („Astana“), Andreas Klodenas („RadioShack“) ir Levi Leipheimeris („RadioShack“). A. Contadoro komanda Alberto Contadoras laimėjo „Tour d’Algarve 2009“. Šiemet šiomis lenktynėmis jis vėl pradės savo ilgą pasiruošimą pasirodymui „Tour de France“. Ką ten pasirodymui,– triumfui! 2-kart „Tour de France“ čempionas (2007, 2009) A. Contadoras yra užsibrėžęs ir ...
2010-02-16

„Tour Down Under“ – vokiečio triumfas

6 dienas trukusios lenktynės po karšta P. Australijos saule pasibaigė nacionalinio australų favorito Chriso Suttono („Team Sky“) iškovota pergale. Čempiono titulą – antrąkart karjeroje – užtikrintai laimėjo vokietis Andrė Greipelis, padedamas savo komandos „Columbia“. Finaliniame etape triumfavo australas Gregory Hendersonas, Ch.
2010-01-24

„Tour of Missouri“: T. Vaitkus iškrito iš 10-tuko (papildyta)

Penktadienį atskiro starto lenktynėse, kuriose greičiausias buvo amerikietis Davidas Zabriskie („Garmin-Slipstream“), tapęs naujuoju „Tour of Missouri“ lyderiu, o vienas dviratininkas buvo partrenktas lydinčio ekipažo automobilio, Tomas Vaitkus etapo rikiuotėje užėmė 51 vietą, o bendroje įskaitoje – 41 vietą. Lietuvis iškrito iš 10-tuko Iš „astaniečių“ geriausiai sekėsi amerikiečiui Leviui Leipheimeriui, kuris 30,6 km distanciją įveikė 1 min. 9 sek.
2009-09-12

„Tour of Missouri“: T. Vaitkus neatsilieka

4 etape, kurį laimėjo ir lyderiu tapo argentinietis J. J. Haedo („Saxo Bank“), nurungęs norvegą Thorą Hushovdą („Cervélo“), iš lenktynių pasitraukė Markas Cavendishas. Tomas Vaitkus finišavo 37-as ir viena pozicija nutolo nuo lyderių. Lenktynes paliko Markas Cavendishas Britas Markas Cavendishas, atstovaujantis komandai „Columbia“ ir lyderiavęs 1 ir 2 etapuose, 3 etape neteko pranašumo prieš Thorą Hushovdą, o 4 etape pasitraukė iš lenktynių.
2009-09-11

T. Vaitkus dar labiau pagerino rezultatą

Penktąją lenktynių dieną, įveikęs 4 etapą Beneliukse vykstančiose „Eneco Tour“ lenktynėse, T. Vaitkus bendroje įskaitoje palypėjo iš 29-os į 26 vietą. Tebepirmauja amerikietis Šeštadienį „Eneco Tour“ lenktynių 4 etapo distanciją „Hasselt – Libramont“ (221 km) greičiausiai įveikė amerikietis Tyleris Farraras (5 val. 27 min. 1 sek.), spurte aplenkęs norvegą Edvaldą Boassoną Hageną ir italą Francesco Gavazzi.