liepa mondeikaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „liepa mondeikaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „liepa mondeikaitė“.

Liepa Mondeikaitė pristatė naują dainą: tai palaikymo žinutė visiems, išgyvenantiems sunkų etapą

Nėrusi į intensyvias gyvo garso koncertų gastroles atlikėja Liepa klausytojams pristato itin jautrų, savo pačios išjaustą kūrinį „Nepasiduodu“ ir jo vaizdo klipą. „Ši daina yra apie mano pačios išgyvenimus, apie netikėtai užklumpantį etapą gyvenime, kai norisi pasiduoti, nebekovoti, viską mesti ir nuo visko atsiriboti.  Tikiu, kad atvėrusi savo širdį, sugebėsiu šiuo kūriniu prisibelsti ir į tokius pat jausmus išgyvenančius savo klausytojus bei jų širdis.
2024-06-20

Oneida Kunsunga ir Liepa Mondeikaitė pristatė naują legendinio kūrinio „Like A Prayer“ versiją

Praėjusių metų pabaigoje savo talentus sujungusios, dvi visiems pažįstamos Lietuvos scenos žvaigždės Oneida Kunsunga ir Liepa Mondeikaitė pristato naują, gyvai koncerto metu atliktą legendinio Madonnos kūrinio „Like A Prayer“ versiją.
2024-01-16

Be šių patiekalų Liepa Mondeikaitė Kalėdų neįsivaizduoja: gamina kasmet

Kalėdos yra metas, kai svarbiausia yra buvimas su šeima. Tai laikas, kai sustojame, kai darbai nebebūna tokie svarbūs. Būtent tokios Kalėdos yra atlikėjos Liepos Mondeikaitės-Norkevičienės šeimoje. Kalėdas atlikėja švenčia taip pat, kaip švęsdavo vaikystėje. Pasikeitė tik tai, kad dabar kartu pasiima ir savo vyrą Evaldą Norkevičių ir kartu važiuoja pas tėvus į Klaipėdą.  „Kalėdas visada švenčiame taip pat, kaip švęsdavome vaikystėje.
2023-12-17

Išgirdusi Liepos Mondeikaitės žodžius nebegali tylėti: „Jau nebe tie laikai“

„Šiandien noriu pasidžiaugti nuostabia Lietuvos dainininke Liepa Mondeikaite-Norkevičiene, kad ji vienoje laidoje drąsiai ryžosi prabilti tokia jautria tema – psichine sveikata ir depresija. Turime tik saujelę žinomų žmonių, kurie apie tai kalba garsiai“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Viktorija. Klausydama Liepos žodžius viduje tyliai džiaugiausi. Ne dėl to, ką jai teko praeiti, o dėl to, kad ji išdrįso apie tai kalbėti garsiai.
70 2023-11-22

Lapatinskas, Mondeikaitė ir Storpirštis surengė nepamirštamą vakarą: „Esame labai skirtingos asmenybės“

Pirmadienio vakarą Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje įvyko gyvų koncertų serijos „PROtėviai: muzikos kelionė laiku“ premjera, kurios metu talentingieji Simonas Storpirštis, Liepa Mondeikaitė bei Justinas Lapatinskas kvietė žiūrovus keliauti lietuviškos muzikos istorijos keliu. Atlikėjai, kuriems pritarė kone visi koncertų salėje susirinkę žiūrovai, dainavo populiariausius lietuviškus kūrinius, sukurtus per paskutiniuosius šimtą metų – nuo 1920 m. iki šių dienų.
2023-11-15

Oneida Kunsunga ir Liepa Mondeikaitė nesulaikė ašarų: „Tai svajonės išsipildymas“

Sekmadienis buvo itin jausmingas Lietuvos scenos žvaigždėms Oneidai Kunsungai ir Liepai Mondeikaitei – įvyko ilgai laukta gyvo garso projekto „Muzikos žvaigždės“ premjera, kurios metu netrūko ir itin jautrių akimirkų.    Naujasis dainininkių duetas lapkričio 12 d., sekmadienį, klausytojus pakvietė pasaulinio populiarumo susilaukusius kūrinius išgirsti gyvai – kartu su muzikantų grupe surengė jaukų koncertą Klaipėdoje.
2023-11-14

Po patirtos traumos Liepa Mondeikaitė vėl mėgaujasi nauja veikla: kartu – ir vyras Evaldas

Atlikėja Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė realizuoja save dar vienoje veikloje. Kartu su vyru ji žaidžia padelį. „Tai yra sportas, kuris manęs neužknisa, neerzina“, – teigė ji. Tiesa, dainininkė jau spėjo patirti traumą, dėl kurios beveik pusmetį negalėjo sportuoti. Naujoje veikloje save bandanti atlikėja Liepa Mondeikaitė atvira – negali pakęsti ėjimo į sporto sales.
2023-11-12

Išgirdusi Liepos Mondeikaitės vyro žodžius išklojo atvirai: „Pagaliau pasakė garsiai“

„Yra žmonių, kuriais žaviuosi ir kurie man atrodo kaip pavyzdingos poros – viena jų yra Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė su vyru Evaldu. Ir man taip patiko jo vienoje laidoje ištarti žodžiai!“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Lina. Visi pokalbiai su žinomų moterų vyrais leido pažvelgti į viską iš kitos pusės, bet labiausiai užsifiksavo Liepos vyro Evaldo žodžiai.
62 2023-10-31

Storpirštis, Mondeikaitė ir Lapatinskas suvienijo jėgas: atliks populiariausius lietuviškus kūrinius

Talentingieji Simonas Storpirštis, Liepa Mondeikaitė bei Justinas Lapatinskas kartu su gyvo garso grupe ir smuikininke Ieva Makauskaite, kviečia keliauti lietuviškos muzikos istorijų keliu – atlikėjai pristato gyvų koncertų seriją „Muzikos kelionė laiku“, kurios metu klausytojai išgirs populiariausius lietuviškus kūrinius, sukurtus per paskutiniuosius šimtą metų – nuo 1920 m. iki šių dienų.
2023-10-03

Liepa Mondeikaitė pristato naują dainą: klipo herojumi tapo atlikėjos vyras

Užbaigusi intensyvų vasaros koncertų turą su gyvo garso grupe, atlikėja Liepa Mondeikaitė pristato naują savo kūrinį „Baigiasi laikas“ ir dainos vaizdo klipą, kuriame pirmą kartą sutiko nusifilmuoti ir atlikėjos vyras Evaldas.  „Tai daina apie išsiskyrimą, apie bandymus lipdyti santykius ir tą galutinį tašką – suvokimą, kad viskas, laikas išeiti.
2023-09-29
REKLAMA
REKLAMA

Liepa Mondeikaitė ir Oneida Kunsunga pristato naujieną: „Mus vienija meilė muzikai“

Dvi puikiai visiems pažįstamos Lietuvos scenos žvaigždės – Oneida Kunsunga ir Liepa Mondeikaitė sujungia jėgas bendram muzikiniam projektui. Rudens pabaigoje dainininkės pakvies klausytojus į kamerinius pasaulinio populiarumo susilaukusių kūrinių koncertus „Muzikos žvaigždės“ su gražiu tikslu - kalbėti apie muziką, kuri gydo, saugo ir suvienija žmones.
2023-09-07

Naujos dainos „Šalia tavęs“ vaizdo klipe Liepa įsiamžino su kitu vyru: paaiškino, kodėl

Pačiame savo vasaros koncertų įkarštyje atlikėja Liepa pristato naują dainą ir klipą, kaip pati sako, savotišką duoklę klausytojams, kurie nori mėgautis vasara ir yra pasiruošę į širdį įsileisti romantiškus jausmus.  Dainų autorė ir atlikėja Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė sako, kad naujausia jos daina „Šalia  tavęs“ sukurta jau seniai, tiesiog laukė tinkamiausio laiko, kada galėtų suskambėti ir atsiskleisti geriausiai.
2023-07-05
REKLAMA
Liepos Mondeikaitės grožio paslaptis: „Vien gerų genų nepakanka“  Liepos Mondeikaitės grožio paslaptis: „Vien gerų genų nepakanka“

Liepos Mondeikaitės grožio paslaptis: „Vien gerų genų nepakanka“

Filmavimai, koncertai, renginiai, vestuvės – vasaros sezonas karštas daugeliui Lietuvos šou verslo atstovų. Atlikėja Liepa Mondeikaitė atskleidė, kaip jai pavyksta išlaikyti gerą savijautą ir spindinčią odą šiuo įtemptu sezonu bei rūpinantis savo grožiu ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Daugiau nei 15 metų muzikos scenoje besisukanti Liepa neslepia, kad norint gerai jaustis ir atrodyti vien gerų genų nepakanka – reikia ir šiek tiek pastangų.
2023-06-07

Liepa Mondeikaitė, Justinas Lapatinskas ir Simonas Storpirštis prikaustė žiūrovų dėmesį išskirtinėje premjeroje

Šį savaitgalį Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje ir valstybinėje filharmonijoje, Kaune įvyko išskirtinio muzikinio projekto „Mulen Ružo legenda“ premjera. Atlikėjai Simonas Storpirštis, Liepa Mondeikaitė ir Justinas Lapatinskas muzikinio pasirodymo metu atliko įspūdingas muzikines „Mulen Ružo“ aranžuotes, kurios nepaliko abejingų.
2022-10-31

Prabangiausios metų vestuvės: vienos truko savaitę, kitos nustebino ir visko mačiusius

2021-ieji buvo tikrai neeiliniai metai, privertę sustoti. Dėl to „palaukti“ kartais teko net meilei. Vis dėlto šiais metais įvyko ir daugybė įsimintinų bei gražių vestuvių, sulaukusių daug dėmesio tiek žiniasklaidoje, tiek ir įvairiuose forumuose. Primename jums 2021-aisias įvykusias vestuves, vienos buvo netikėtos, kitos stebino prabanga. Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus Rugsėjo mėnesį susituokė dainininkė ir verslininkė Natalija Bunkė bei jos mylimasis Edgaras Eidėjus.
2021-12-31

Natalija Bunkė su sužadėtiniu surengė privačią šventę: renginio nepraleido žymūs poros bičiuliai

Dainininkė Natalija Bunkė ir jos sužadėtinis Edgaras Eidėjus artimiausius bičiulius pakvietė į išskirtinę šventę. Pora surengė privatų savo parduotuvės Homedecorbynb.lt atidarymą. Pasak N. Bunkės, jos kuriamo verslo sėkmei prireikė ypač daug jėgų ir pastangų, tačiau naujos parduotuvės atidarymas ir klientų lojalumas įrodo, kad jei sieksi savo tikslo nuoširdžiai, pasisekimas garantuotas. „Su Edgaru esame be proto laimingi. Į šį verslą įdėjome labai daug pastangų ir meilės.
2021-09-08

Įžymybės nepraleido unikalios progos: Saugirdas Vaitulionis ypatingoje vietoje pristatė naujus namų kvepalus

Ketvirtadienio vakarą Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras paskendo išskirtiniame kvape. Komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis būrį garsių draugų pakvietė į užburiančią asmeninę šventę. Jos metu pristatė ilgai lauktą naujieną – prabanga alsuojančius namų kvepalus „Chyprè by Saugirdas Vaitulionis“.  Šie kvepalai namams – antrasis S. Vaitulionio ir parfumerijos profesionalų komandos „Natūralios idėjos“ kūrinys.
2021-08-27

Karibų restorano šventėje – įvaizdį pakeitusi Norkevičienė: nusirėžė ilgas kasas

Ketvirtadienio vakarą sostinėje esantis restoranas ir romo baras „Rhum room“ pristatė atnaujintą patiekalų ir gėrimų meniu, rašoma pranešime spaudai. Renginio nepraleido ir žinomi veidai. Karibų ritmais alsuojančioje šventėje lankėsi teatro ir kino aktorius Eimutis Kvoščiauskas, stilistė Agnė Gilytė, dainininkė Liepa Norkevičienė, gydytoja ir natūralios kosmetikos kūrėja Rūta Merkytė, vizažo meistrė Justina Gafarovaitė-Rašimienė, kosmetologė Katerina Stankūnė ir kiti svečiai.
2020-10-02

Garsios lietuvaitės parodė natūralų grožį: išsirinkite savo favoritę

Lietuvos garsenybės, rodos, kad visuomet viešumoje pasirodo pasipuošusios, tvarkingai apsirengusios ir subtiliai pasidažiusios. Mes jas pratę matyti su makiažu. Na, o tuo tarpu atsiranda ir daugybę kritikų, kurie palaiko natūralų grožį.  Grožio supratimas pas visus yra skirtingas, tačiau garsios pramogų pasaulio atstovės, tarsi, kad prisideda prie nuomonės formavimo. Jos demonstruodamos makiažo subtilybes ir taip formuoja daugumos moterų požiūrį į makiažą.
2019-08-18

21 kg atsikratęs Cololo švenčia gimtadienį: stebina įspūdingais pokyčiais

Humoristas, TV laidų vedėjas Vitalijus Cololo rugpjūčio 3-iąją mini ypatingą dieną – šiandien garsiam vyrui sueina 45-eri. Šią dieną Vitalijus leidžia su artimiausiais žmonėmis kaimyninėje Lenkijoje. Būtent šmaikščia nuotrauka iš kelionės jis pasidalijo ir savo „Facebook“ paskyroje. „Su gimimo mane“, – rašė jis, iškart sulaukęs gausybės „patinka“ paspaudimų bei sveikinimų. Primename, kad išskirtinio dėmesio TV laidų vedėjas sulaukė dėl savo svorio pokyčių.
2019-08-03

Į Lietuvos garsenybes nusitaikė aferistė: kūrė filmo vertas istorijas

Praėjusį vakarą socialiniuose tinkluose gerai žinomos moterys pradėjo dalintis įspėjančia žinute apie internete sparčiai plintantį melagingą moters pagalbos prašymą. Dainininkė Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė ir žurnalistė Saulė Žemaitytė-Ajutienė jau norėjo padėti moteriai, kurią ištiko bėda, tačiau nusprendė kiek labiau pasidomėti jos istorija ir įsitikinti, kad tai nėra eilinė afera. „Tikimės, kad merginai bus gera pamoka.
2019-01-16

Vitalijus Cololo atsikratė 21 kilogramo: riebaliukai tirpsta žaibiškai

Aktorius ir laidų vedėjas Vitalijus Cololo jau kurį laiką atrodo gerokai pasikeitęs. Akivaizdu, kad su skirtingomis dietomis vis kovojęs vyras pagaliau eina trokštamu keliu – jam pavyko atsikratyti daugybė kilogramų.  Kokia buvo Tavo lieknėjimo patirtis? Galiu pasakyti, kad esu išbandęs visas įmanomas dietas, tačiau visi šie bandymai buvo neveiksmingi. Tai buvo vien savęs apgaudinėjimas ir kankinimas. Skaičiavau kalorijas – viskas baigėsi tuo, kad nuolat buvau alkanas.
2018-12-27

Garsios moterys domėjosi lietuviška kosmetika: svarbiausia – meilė sau

Ketvirtadienio vakarą kviestiniai svečiai susirinko į natūralios lietuviškos kosmetikos prekės ženklo „Manilla“ pristatymą. Renginio metu buvo pristatytas naujasis lietuvių laboratorijos projektas #grožiažymėVIDUS bei teminė fotografijų paroda. Naująja kampanija siekiama pabrėžti atnaujintą prekės ženklo filosofiją ir supažindinti su naujomis kosmetikos linijomis. „Tai projektas apie grožį su istorija.
2018-09-07

Lietuvos garsenybės įsiamžino be makiažo: laužo stereotipus

Nepriekaištinga išvaizda bei akį traukiantis makiažas – įprasta pramogų pasaulio atstovių kasdienybės dalis. Tiesa, kol daugelis makiažo kritikų sako, jog už natūralumą nėra nieko gražiau, kosmetikos priemonės klesti. Vis dėlto vis dažniau nuomonę formuojančios pramogų pasaulio moterys bei socialinių tinklų įžymybės išdrįsta nusivalyti veidą dengianti makiažo sluoksnį ir pasirodyti visiškai be jo.
2018-09-02

Garsios lietuvaitės kardinaliai pakeitė šukuosenas: pokyčiai – neįtikėtini

Sakoma, kad apie pokyčius moters gyvenime išduoda jos šukuosena: ne viena moteris kartais sudėtingais gyvenimo etapais išdrįsta atsisakyti ilgų kasų, tačiau kitos tai daro tiesiog dėl išvaizdos pokyčių. Šiais metais ypatingai daug garsių pramogų pasaulio moterų nusprendė į gyvenimą įtraukti ir pokyčius. Ne vienų jų plaukus rėžė pusiau, o spalvą keitė visiškai kardinaliai.
2018-05-29

„Biški“ vagis nebūna“: žinomi žmonės stojo ginti savo teisių

„Biški“ vagis nebūna“ – tokiu šūkiu pajėgas sutelkusios autorių teisių organizacijos duria pirštu į vagystes, prie kurių prisideda devyni iš dešimties Lietuvos interneto vartotojų. Visuomenės informavimo ir politikų dėmesio atkreipimo iniciatyvai susivienijo visos šalies autorių teises ginančios organizacijos.
2018-04-26

Grupės „Pop Ladies“ laukia dideli pokyčiai: pranešė svarbią žinią

„Šiuo metu beveik visą savo dėmesį skyriu šeimai. Žinoma, jau pripratau prie intensyvaus mamos gyvenimo, tačiau neapleidau ir koncerinės veiklos grupėje „Pop Ladies“ su Natalija Bunke ir Liepa Mondeikaite. Tiesa, dabar grupėje vyksta permainos, manau, nuo šiol viskas bus kitaip, nei buvo iki šiol. Laikas parodys, kaip į viską sureaguos gerbėjai“, – apie permainas grupėje „Pop Ladies“ prabilo dainininkė Katažina Zvonkuvienė.
2018-04-11

Gimtadienio šventėje – dieviškai graži Liepa: atlikėja skyrė romantišką žinutę vyrui

Kovo 23-iąją dieną dainininkė Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė atšventė savo 28-ąjį gimtadienį. Žinoma moteris tv3.lt pasakojo, kad šią progą ji paminės artimiausių žmonių būryje. Kaip planavo, taip ir nutiko – savo socialinio tinklo „Instagram“ profilyje atlikėja pasidalino jaukios šventės akimirkomis. Jose – tik patys geriausi bičiuliai ir šeimos nariai. Tiesa, didžiausią „ačiū“ Liepa tądien norėjo pasakyti savo vyrui Evaldui.
2018-03-26

Išskirtinė Liepos fotosesija sporto salėje: treneris išdavė, ką ji troško pakoreguoti

Per pastaruosius kelis mėnesius Liepos Norkevičienės vardas žiniasklaidoje mirgėjo bene dažniausiai. Apie gyvenimo pokyčius žinoma atlikėja pasakojo ir televizijos laidoje. Atrodytų, didelio čia daikto – svorio svyravimus išgyvena dažnas. Tačiau ši istorija ne vien apie tobulą figūrą. Ji – apie atrastą gyvenimo pusiausvyrą, savęs įveikimą ir meilę sau bei pasauliui. Penkis rytus per savaitę Liepa skuba į sporto salę, kur mėgaujasi galimybe atsikratyti ne tik svorio, bet ir varginančių minčių.
2018-03-04

Liepa Norkevičienė parodė, kaip dailina savo užpakaliuką: „Neneigsiu, sunku!“

Dar visai neseniai Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė dalinosi nuotrauka, kurioje ji parodė įkvepiančius svorio pokyčius. Dainininkė teigė, jog anksčiau ji dėvėjo 40 dydžio drabužius, o dabar – 36 dydžio. Tačiau kelionė į sveikesnį ir dailesnį kūną nesustojo. Socialiniame tinkle „Instagram“ atlikėja vis dažniau savo gerbėjams leidžia pasigrožėti dailėjančiomis jos kūno linijomis ar vertingais patarimais. Naujausiame įraše Liepa savo 37 tūkst. sekėjų atskleidė pratimą sėdmenims.
2018-02-19

Po Jasaičių šeimos skandalo – griežta ir bendra Oksanos draugių nuomonė

Vakar įvykęs krepšininko Simo Jasaičio ir jo žmonos, vizažistės bei merginų grupės „OMG“ lyderės Oksanos Pikul-Jasaitienės skandalas tapo daugiausiai apkalbų susilaukusia tema. Šiandien nuo plačių komentarų susilaiko ne tik garsi pora, bet ir ją pažįstantys bičiuliai. Vakar tv3.lt susisiekus su makiažo meistre O. Pikul-Jasaitiene, situacijos komentuoti ji nepanoro: „Negaliu komentuoti, nes šiuo metu dirbu“. Tačiau pažadėjo apie tai pasikalbėti vėliau.
2018-01-22

Naujametinė galerija: kuri pramogų pasaulio stileiva pasipuošė kruopščiausiai?

Kada dar, jei ne Naujųjų naktį galime pasidabinti pačiais netikėčiausiais, ryškiausiais, puošniausiais bei prabangiausiais apdarais? Sekmadienio vakarą socialinę erdvę nuliejo dailiausios žinomų pramogų pasaulio stileivų nuotraukos.  „Instagram“ modelis Karolina Meschino, televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė, humoristo Manto Katlerio mylimoji Aistė Kabašinskaitė ir atlikėja Liepa Norkevičienė vakarą leido bendrame bičiulių vakarėlyje.
2018-01-01

Atlikėja Liepa pritrenkė įvaizdžiu: grožio meistrės rankose virto karaliene

Kiekvienais metais, likus kelioms savaitėms iki Šv. Kalėdų, asociacija „American Chamber of Commerce“ organizuoja jau tradicija tapusį labdaringą Gala renginį. Šių metų šventinis renginys yra švenčiamas jau šešioliktąjį kartą. Labdaringas vakaras sulaukė per 200 kviestinių svečių, kurių tarpe užsienio šalių ambasadoriai, verslo ir politikos atstovai bei kiti garbūs svečiai – jie vakar rinkosi ne tik linksmai praleisti laiką, bet ir prisidėti prie kilnaus tikslo.
2017-12-10

Liepa Mondeikaitė atskleidė savo tobulos figūros paslaptį: ji laikosi mažai girdėtos dietos

Nors iš pirmo žvilgsnio Liepa Mondeikaitė atrodo tobula, tačiau žinoma dainininkė neslepia, jog kaip ir kiekviena moteris susiduria su antsvorio problemomis. Visai neseniai žinoma moteris pasidalino nuotrauka savo „Instagram“ paskyroje, kurioje ji parodo, kaip atrodė prieš dietą ir po jos. Dainininkė teigia, jog anksčiau ji dėvėjo 40 dydžio drabužius, o po dietos – 36 dydžio. Moteris džiaugiasi, kad atrodo mažai lietuviams girdėta Stotholmo dietą.
2017-11-26

Liepa Palangoje pademonstravo pritrenkiantį įvaizdį: internautai pritrūko žodžių

Neseniai savo 27-ąjį gimtadienį atšventusi viena ryškiausių scenos žvaigždžių – Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė – ilsėtis neskuba. Dainininkė savaitgalį praleido Palangoje, kur pasirodė koncerte. Savo socialiniame tinkle „Instagram“ atlikėja pasidalino trumpa kelionės istorija, kurioje užfiksuotas važiavimas į kurortą, mėgavimasis laisvu laiku prie jūros ir linksmos akimirkomis su „Pop ladies“ merginomis. Tiesa, daugiausiai komplimentų susilaukė dainininkės asmenukė prieš pat koncertą.
2017-04-02

Meilėje paskendusi Liepa gyvena lyg svajonėje: vyras apipylė bučiniais

Praėjusią savaitę savo 27-ąjį gimtadienį atšventusi viena ryškiausių Lietuvos scenos žvaigždžių – Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė – ir toliau džiaugiasi gyvenimu. Žinoma moteris kartu su vyru išvyko trumpai romantiškai kelionei. Briuselyje šiuo metu esantys sutuoktiniai pasidalino romantišku vaizdo įrašu.
2017-03-30

Ar atsimenate juos tokius? Šalies įžymybės laikui bėgant smarkiai pasikeitė

 Išvydę šią garsiausių pramogų pasaulio atstovų pokyčių galeriją prisiminsite, kaip greitai bėga laikas. Nors didžioji dalis nuotraukų užfiksuota 2012-aisiais, per penkerius metus garsiausi pramogų pasaulio atstovai ryškiai pasikeitė. Vieni iš jų – užaugo, kiti – kardinaliai pakeitė įvaizdį ar drastiškai pakoregavo šukuoseną. Kai kuriuos net būtų sunku atpažinti.
2017-03-26

Gimtadienio proga Liepa gavo geriausią dovaną, apie kurią svajoja kiekvienas

Vakar savo 27-ąjį gimtadienį atšventė viena ryškiausių Lietuvos scenos žvaigždžių – Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė. Ypatingą dieną žinoma moteris gavo pačią geriausią dovaną – artimųjų dėmesį ir šilumą. Nuo pat ryto dainininkę užplūdo sveikinimai ir gėlių puokštės, tačiau labiausiai atlikėją nustebino geriausios draugės ir mylimasis.
2017-03-24

Gimtadienį švenčianti Liepa dega meile: ilgai ieškojusi radau tą vienintelį

Kovo 23-iąją dieną gimtadienį švenčia viena ryškiausių Lietuvos scenos žvaigždžių – atlikėja Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė. Žinomai moteriai šiandien sukanka 27-eri. Kiek anksčiau prieš gimtadienį kalbinta dainininkė tv3.lt prisipažino, kad yra be galo dėkinga likimui už didžiausią jo siųstą dovaną – jos vyrą Evaldą Norkevičių. „Mano vyras yra labai puikus. Labai džiaugiuosi, kad ilgai ieškojusi radau tą vienintelį, su kuriuo mes esame tarsi vienas asmuo. Mūsų vienodi pomėgiai, laisvalaikis.
2017-03-23

Atlikėja Liepa tarė „ne“ makiažui: nedažytas penktadienis

Atėjęs pavasaris daugeliui asocijuojasi su pokyčiais, gaiva ar natūralumu. Ne išimtis ir makiažas – atšilus orams kosmetikos norisi vis mažiau. Tai įrodė ir žinoma dainininkė Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė. Savo socialiniame tinkle „Instagram“ jauna moteris pasidalino įkvepiančia asmenuke. Atlikėja savo bičiuliams ir gerbėjams nuotraukoje įsiamžino be makiažo. „Nedažytas penktadienis“, - trumpai fotografiją komentavo ji.
2017-03-17

Vienodai plaukus nusirėžusios „Pop Ladies“: tikrai nesitarėme

Nežinia, kodėl, bet už lango pasibeldęs pavasaris ir vis drąsiau lendantys saulės spinduliai daugeliui sukelia norą keistis. Žmonės prieš vasarą ne tik griebiasi dietų ar skuba į sporto klubą, bet ir nevengia išvaizdos pokyčių, kuriuos su malonumu įgyvendina kirpėjo kėdėje. Tai, ką diktuoja žinomos moterys, sukelia minčių, kad ilgi plaukai – jau nebe madingi. Šalies pramogų verslo atstovės drąsiai nusirėžia savo plaukus ir viena po kitos demonstruoja vis drąsesnius įvaizdžio sprendimus.
2017-03-15

Valerija Iljinaitė sukritikavo seksualų 16-metės Paulos įvaizdį: „triusikų“ tikrai nereikia rodyt

Vakar vakarą suskambo paskutinė kova prieš didįjį nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalą. Scenoje savo jėgas išbandė aštuoni dalyviai ir tik šeši iš jų savo pasirodymus pademonstruos kovo 11-ąją Klaipėdoje, tiesioginės transliacijos metu. Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, paaiškėjo, kad su projektu turėjo atsisveikinti Sasha Song ir Ieva Zasimauskaitė. Į finalą pateko Greta Zazza, Gabrielius Vagelis, „Fusedmarc“, Aistė Pilvelytė, Kotryna Juodzevičiūtė ir Paula.
2017-03-05

Liepa Norkevičienė kardinaliai pakeitė šukuoseną: nusiėmė priaugintus plaukus

Jau visai netrukus už lango pasibels pavasaris, o greičiau jį prisišaukti ir išnirti iš apniukusios blogos nuotaikos galima išvaizdos pokyčiais. Tuo įsitikinusi ir žinoma atlikėja Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė. Kartu su vyru dainininkė vakar apsilankė grožio salono atidaryme ir buvo apipilta komplimentais dėl pasikeitusios šukuosenos – moteris gerokai pasitrumpino savo plaukus ir juos nukirpo asimetriškai.
2017-02-24

„Golden Age“ narė pakliuvo į žvaigždžių pamėgtos vizažistės rankas

Ne viena žinoma šou pasaulio atstovė išmėgino vizažistės Alinos Guess talentą. Meistrės įgūdžiais patikėjo Ingrida Martinkėnaitė, Liepa Mondeikaitė, Karina Krysko-Skambinė, Goda Alijeva, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir kitos šalies gražuolės. Šįkart į makiažo virtuozės rankas pakliuvo „X Faktoriuje“ išgarsėjusios grupės „Golden Age“ narė Evelina Meidutė. Akivaizdu, kad ši patirtis jai buvo įsimintina. „Dar niekada neatrodžiau sau gražesnė, Alina, tu tai darai taip nuostabiai. Ačiū tau.
2017-02-07

Garsiausios lietuvaitės parodė tikrąjį veidą: be makiažo ir jokios tragedijos!

Makiažo kritikai tvirtina, kad nėra nieko gražiau už natūralumą, tačiau kosmetikos pramonė klesti, o moterį, kuri neturi bent jau blakstienų tušo, šiais laikais surasti būtų išties sunku. Grožio tendencijas ir visuomenės požiūrį, kaip turėtų atrodyti moteris, formuoja iš televizoriaus ekranų ir žurnalų viršelių besišypsančios lietuvių garsenybės. Nuotraukų galerijoje – įžymybės be makiažo ir su juo.
2016-11-12

„Pop Ladies“ pristatė naują, itin seksualų įvaizdį

Viena populiariausių šalies merginų grupių „Pop Ladies“ penktadienio vakarą praleido ne namie, o ant scenos. Dabar merginos koncertuoja nauja sudėtimi – trise, ir laukia, kol prie grupės prisijungs šiuo metu vaiko besilaukianti Katažina Zvonkuvienė. Tad dabar intensyviai koncertuoja trys šviesiaplaukės – Natalija Bunkė, Liepa Mondeikaitė ir naujausiai prisijungusi dainininkė, didžiausio muzikinio projekto „X Faktorius“ finalininkė Anžela Adamovič.
2016-10-22

Liepa Mondeikaitė sulaukė įžeidimų dėl išvaizdos: matė be makiažo

Žvaigždės statusas turi ne tik gausybę privalumų, bet ir nemažai trūkumų. Kai esi pastebimas visur, kur bepasisuksi, tuo pačiu esi ir aptarinėjamas. Tad nenuostabu, kad ir kritikos išvengti neįmanoma. Metai iš metų klausydamos įvairiausių įžeidinėjimų, žvaigždės tikina užsiauginančios storą odą ir į nemalonius komentarus imančios žvelgti kitomis akimis.
2016-10-12

Liepa Mondeikatė repeticijos metu nukrito ant stiklų: persipjovė koją

Grupės „Pop Ladies“ narė Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė šiandien savo socialiniame tinkle „Facebook“ įsikėlė gana šiurpią nuotrauką, kurioje matyti sužalota koja. „Jaučiuosi gerai su įpjauta koja“, - optimistiškai kalba atlikėja. Šiuo metu dainininkė dalyvauja televizijos projekte, kuriam ruošia įspūdingą pasirodymą su „DiArchy“ magais.
2016-08-18

Atlikėja Liepa savo sutuoktiniui: su tavimi esu geresnis žmogus

Prieš metus Šv. Mikalojaus bažnyčioje sudaryta dainininkės Liepos Mondeikaitės (25 m.) ir jos išrinktojo verslininko Evaldo Norkevičiaus (28 m.) santuoka. Per šiuos metus socialinė erdvė mirgėte mirgėjo nuo gražių dainininkės žodžių sutuoktiniui ir dar dailesnių jųdviejų nuotraukų. Metinių proga Liepa savo vyrui skyrė dar daugiau komplimentų. „Myliu tave! Ačiū už kiekvieną sekundę kartu, kiekvieną apkabinimą, bučinį, šypsenas, juoką, ašaras, paguodą, už tai, kad su tavimi esu geresnis žmogus.
2016-07-25

Liepa ir Evaldas Norkevičiai parduoda apartamentus Vilniuje – išvyskite karališką prabangą

Sutuoktiniai Liepa ir Evaldas Norkevičiai parduoda prabangų butą Vilniuje ant Neries kranto. Pora šiame bute gyveno, tačiau dabar išsikrausto į kitą būstą. Atlikėja šiuo metu yra išvykusi į užsienį todėl nuo didesnių komentarų susilaikė, tačiau tv3.lt portalui išdavė, jog pagrindinė pardavimo priežastis – atsiradęs naujas būstas. Sutuoktiniai už prabangų 3 kambarių butą prašo 485 000 eurų. Beveik 134 kv.
2016-06-13
Į viršų