lewandowski

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lewandowski“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lewandowski“.

Fantastiška Ukrainos klubo pergalė: UEFA Čempionų lygoje patiesė „Barceloną“

UEFA Čempionų lygoje vėlų antradienio vakarą įvyko net 8 rungtynės. Skambią pergalę iškovojo Donecko „Šachtar“ klubas. Vokietijoje „Šachtar“ ekipa 1:0 sugebėjo įveikti „Barcelonos“ klubą. Dėl Rusijos pradėto karo Ukrainos klubas savo namų rungtynes priverstas žaisti Hamburge. 40 min. vienintelį rungtynių įvartį pelnė Danylo Sikanas.  Donecko klubas į vartų plotą pataikė 4 kartus, o Katalonijos klubas – 1. „Šachtar“ klubas kamuolį kontroliavo 32  proc.
221 2023-11-07

Jei Mbappe išvyks, PSG bandys pirkti Lewandowski

Miuncheno „Bayern“ vadovas Karlas-Heinzas Rummenigge prieš keletą dienų atkirto, kad nesiruošia parduoti įvarčių rekordus gerinančio lenko Roberto Lewandowskio, tačiau tai nemažina kitų klubų susidomėjimo lenku. 40 įvarčių šiame „Bundesligos“ sezone įmušęs ir visų laikų rekordą jau pakartojęs R.Lewandowskis atsidūrė PSG komandos radare. Vienas turtingiausių pasaulio futbolo klubų norėtų įsigyti lenką tuo atveju, jei komandą paliktų Kylianas Mbappe.
2021-05-16

Legendinį rekordą pakartojęs Lewandowskis pagerbė Mullerį

Kiek anksčiau čempiono titulą užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynes su „Freiburg“ futbolininkais baigė lygiosiomis 2:2. Robertas Lewandowskis 26-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį. Tai buvo jau 40-as lenko įvartis šiame „Bundesligos“ sezone. Taip jis pakartojo visų laikų rekordą.
2021-05-15

„Bayern“ Vokietijos čempionate sutriuškino „Schalke“

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 4 – 0 sutriuškino „Schalke“ futbolininkus. Robertas Lewandowskis jau 7-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų. Markas Uthas 11-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Manuelis Neueris. R.Lewandowskis 23-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Ralfas Fahrmannas.
2021-01-24

„Bayern“ praleido 5 įvarčius, „Leipzig“ laimėjo 8:0

Šeštadienį netikėtų rezultatų pažėrė Vokietijos „Bundesliga“ dvikovos. Čempionai Miuncheno „Bayern“ gavo antausį Frankfurte, o RB „Leipzig“ komanda mušė aštuonis sausus įvarčius. „Bayern“ išvykoje, žaisdami vienu žaidėju mažiau, 1:5 (1:2) neprilygo Frankfurto „Eintracht“. Aštuntą minutę iš aikštės buvo išvarytas Jerome'as Boatengas, o tada prasidėjo „Bayern“ vargai.
2019-11-02

Miuncheno „Bayern“ stebuklas: Londone pelnė septynis įvarčius

Miuncheno „Bayern“ antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje iškovojo fantastišką ir itin retą pergalę. Bavarai išvykoje mušė net septynis įvarčius ir sutriuškino praėjusių metų vicečempionus, Londono „Tottenham“ futbolininkus.   „Tottenham“ pirmieji pelnė įvartį ir atrodė, kad šįvakar gali įveikti vokiečius, tačiau „Bayern“ pademonstravo neįtikėtiną puolimą ir laimėjo 7:2 (2:1). Net penki dvikovos įvarčiai krito antrajame kėlinyje.
2019-10-01

Arjenui Robbenui sezonas baigtas, Robertas Lewandowskis ruošiasi žaisti su kauke

Miuncheno „Bayern“ toliau kamuoja traumos. Pralaimėto Vokietijos taurės pusfinalio metu susižeidė puolėjai Robertas Lewandowskis ir Arjenas Robbenas. 26 metų lenkas patyrė varžovo smūgį į galvą, tačiau sugebėjo baigti rungtynes. Po atliktų tyrimų paaiškėjo, kad jam lūžo nosis bei viršutinis žandikaulis. Tiesa, žaidėjas išlieka optimistu ir tikisi žaisti UEFA Čempionų lygos pusfinalyje prieš „Barcelona“. Tokiu atveju futbolininkui prireiks dėvėti kaukę.
2015-04-29

M. Sammeris: M. Mandžukičius turės susitaikyti su konkurencija

"Bayern" klube sporto direktoriaus pareigas užimantis Matthias Sammeris tvirtina, kad ekipa negali stovėti vietoje ir turi ieškoti pastiprinimo ateičiai. Vasarą į komandą atvyksiantis "Borussia" puolėjas Robertas Lewandowskis sudarys konkurenciją Mario Mandžukičiui, tačiau M.Sammeris teigia, kad kroatas su tuo privalės susitaikyti. "Mario išlieka mums svarbus žaidėjas.