levis leipheimeris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „levis leipheimeris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „levis leipheimeris“.

Tomas Vaitkus neįveikė finalinio „Tour of Missouri“ etapo

Paskutiniame „Tour of Missouri“ etape, po kurio geltonus nugalėtojo marškinėlius (angl. Leader jersey) iškovojo amerikietis Davidas Zabriskie („Garmin-Slipstream“), iškrito 17 dviratininkų, tarp kurių – ir lietuvis Tomas Vaitkus („Astana“). 7 etapas, kurį laimėjo kanadietis Martinas Gilbert („Planet Energy“), buvo nesėkmingas ne tik Tomui Vaitkui.
2009-09-14

„Tour of Missouri“ finalo išvakarėse Tomas Vaitkus – 40-tas

Priešpaskutiniame „Tour of Missouri“ etape, kuriame buvo pasiektas didžiausias vidutinis greitis šių lenktynių istorijoje – 52 km/h,– Tomas Vaitkus finišavo 57-as, o bendroje įskaitoje pakilo viena pozicija aukštyn – į 40 vietą (+3 min. 3 sek.). Etapo rezultatai 6 etape, distancijoje „Chillicothe – St. Joseph“, greičiausias buvo italas Francesco Chicchi („Liquigas“) 177,4 km nuvažiavęs per 3 val. 41 min. 41 sek. Šis dviratininkas pernai laimėjo paskutinįjį „Tour of Missouri“ etapą.
2009-09-13

„Tour of Missouri“: T. Vaitkus iškrito iš 10-tuko (papildyta)

Penktadienį atskiro starto lenktynėse, kuriose greičiausias buvo amerikietis Davidas Zabriskie („Garmin-Slipstream“), tapęs naujuoju „Tour of Missouri“ lyderiu, o vienas dviratininkas buvo partrenktas lydinčio ekipažo automobilio, Tomas Vaitkus etapo rikiuotėje užėmė 51 vietą, o bendroje įskaitoje – 41 vietą. Lietuvis iškrito iš 10-tuko Iš „astaniečių“ geriausiai sekėsi amerikiečiui Leviui Leipheimeriui, kuris 30,6 km distanciją įveikė 1 min. 9 sek.
2009-09-12

„Tour of Missouri“: T. Vaitkus neatsilieka

4 etape, kurį laimėjo ir lyderiu tapo argentinietis J. J. Haedo („Saxo Bank“), nurungęs norvegą Thorą Hushovdą („Cervélo“), iš lenktynių pasitraukė Markas Cavendishas. Tomas Vaitkus finišavo 37-as ir viena pozicija nutolo nuo lyderių. Lenktynes paliko Markas Cavendishas Britas Markas Cavendishas, atstovaujantis komandai „Columbia“ ir lyderiavęs 1 ir 2 etapuose, 3 etape neteko pranašumo prieš Thorą Hushovdą, o 4 etape pasitraukė iš lenktynių.
2009-09-11

„Tour of Missouri“: lyderių gretose - ir Tomas Vaitkus (papildyta)

Pirmadienį JAV startavo 7 dienas truksiančios „Tour of Missouri“ lenktynės, kuriose lietuvis Tomas Vaitkus, atstovaujantis komandai „Astana“, po 1 etapo pateko į lyderių gretas. Pirmoji M. Cavendisho pergalė 1 etapą, kuris vyko St. Louiso mieste (Misurio valstijos, MO) ir miškingose apylinkėse (75 mylios, t.y. 120,7 km), laimėjo britas Markas Cavendishas, sprinto kovoje aplenkęs argentinietį J. J. Haedo („Saxo Bank“) ir norvegą Th.
2009-09-08

L. Leipheimeris tapo „The Shack“ nariu

Antradienį ilgametis L. Armstrongo draugas, taip pat amerikietis Levis Leipheimeris oficialiai paskelbė, kad pasirašė kontraktą 2 metams su komanda „The Shack“. Nuo 2007 m. L. Leipheimeris važiavo kartu su L. Armstrongu „Discovery Chanel“, paskui – komandoje „Astana“. „Aš turėjau daugybę pasiūlymų, bet iš visų komandų pasirinkau pačią geriausią – amerikiečių komandą, kurios sudėtyje bus ir daugiau amerikiečių“,– sakė L. Leipheimeris, oficialiai tapęs „The Shack“ nariu.
2009-09-02

„Tour de France 2009“: Markas Cavendishas toliau skina pergales

Pirmadienį prestižinių Prancūzijos dviračių lenktynių „Tour de France 2009“ („TDF“) dalyviai išvažiavo į 3 etapą. Distancijos „Marseille - La Grande Motte“ ilgis – 196,5 km. Tipas – lygumos etapas. Šios dienos etape buvo 2 ketvirtos kategorijos įkalnės. Antrą iš eilės etapą laimėjo 24 m. britas iš „Columbia“ ekipos – Markas Cavendishas. Kam marškinėliai, kam – traumos Po pergalingo antrojo etapo, M. Cavendishas į kovą stojo vilkėdamas žaliais geriausio sprinterio marškinėliais.
2009-07-06

Antrąjį „Tour de France 2009“ etapą laimėjo britas

Sekmadienį vykusiame „Tour de France 2009“ 2 etape „Monaco – Brignoles“ (187 km) dėl geltonų marškinėlių varžėsi geriausi sprinto meistrai. Realus startas buvo duotas 12 val. 38 min., Monako laiku. Startavo visi 180 lenktynininkų. Fabianas Cancellara, 1 etape iškovojęs 1 vietą, stojo prie starto linijos su geltonu dviračiu. Prie geltonų lyderio marškinėlių jis prisiderino ir šalmą, ir akinius nuo saulės.
2009-07-06

A. Contadoras laimėjo „Tour de France“ lenktynes

Alberto Contadoras iš „Discovery Channel“ komandos laimėjo prestižiškiausias dviračių lenktynes pasaulyje. Paskutiniame etape greičiausias buvo italas Danielis Bennati iš „Lampre“, bet tikruoju didvyriu tapo ispanas. Būtent A. Contadoras tris savaites važiavo geriausiai sunkiausiomis sąlygomis.