leverkūzeno bayer

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „leverkūzeno bayer“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „leverkūzeno bayer“.

„Bundesliga“ pirmenybėse pergales iškovojo „Werder“ bei „Bayer“ klubai

Lėverkuzeno  „Bayer“ bei Brėmeno „Werder“ klubai namie iškovojo pergales. Lėverkuzeno komanda namie 3-2 įveikė Diuseldorfo „Fortuna“ klubą rezultatu 3-2, o Bremeno ekipa namie 2-1 pranoko „Mainz“ futbolininkus.  „Aspirinai“ tris taškus išplėšė besibaigiant mačui. „Bayer“ ekipai pergalingą įvartį 86-ą minutę pelnę Andzej Bodzekas. Po šios pergalės „Bayer“ su  18 taškų pakilo į ketvirtą turnyro lentelės vietą.
2012-11-04

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos čempionate patyrė pirmą pralaimėjimą

Vėlyvas kroato Mario Mandzukičiaus taiklus smūgis į Lėverkuzeno „Bayer“ komandos vartus atnešė Miuncheno „Bayern“ lygiąsias. Galingai aštuonis turus Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse žygiuojanti bavarų komanda namie vos vos nesužaidė lygiosiomis su Lėverkuzeno „Bayer“ klubu, bet paskutinėmis minutėmis sėkmė nusisuko nuo bavarų.. Lygus rezultatas laikėsi iki 87 min, kuomet šeimininkai patys nuginklavo Mannuelį Neuerį ir paleido pergalę iš rankų.
2012-10-28

FC „Liverpool“ nepavyko susigrąžinti Samio Hyypios

Naujasis FC „Liverpool“ strategas Roy'us Hodgsonas pripažino, kad norėjo į komandą susigrąžinti ne vieną sezoną jai atstovavusį 36-erių metų Samį Hyypią, tačiau derybos su Leverkūzeno „Bayer“ ekipa buvo nesėkmingos. Dešimtmetį Liverpulyje praleidęs suomis praėjusią vasarą persikėlė į Vokietiją ir nacionalinėse šios šalies pirmenybėse startinėje sudėtyje sužaidė net 32 mačus. „Esu nusivylęs, bet susigrąžinti Samio mums nepavyko, – sakė R. Hodgsonas.