letizia paternoster

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „letizia paternoster“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „letizia paternoster“.

Dviratininkė Olivija Baleišytė – pasaulio reitingo lyderė

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtame pasaulio dviračių treko eliminavimo rungties reitinge Olivija Baleišytė užima pirmą vietą, o Lietuvos dviratininkai iš viso patenka į keturis pirmuosius dešimtukus, praneša Lietuvos dviračių sporto federacija. Eliminavimo rungties pasaulio reitingo lyderė O. Baleišytė turi 2080 taškų. Antrą vietą užima šveicarė Michelle Andres, surinkusi 1970 taškų.
2022-02-07

Griūties neišvengusi Olivija Baleišytė Europos čempionate – 13-a

Dviratininkė Olivija Baleišytė liepos 21-ąją, grįždama iš treniruočių stovyklos Turkijoje, paslydo Stambulo oro uoste ir patyrė traumą. Sportininkei buvo diagnozuotas kelio girnelės išnirimas ir kelio raiščio įtrūkimas.
2018-08-07

Dviratininkė Rasa Leleivytė iškovojo trečiąją vietą Italijoje

Dviratininkė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) pirmą kartą šį sezoną užkopė ant prizininkų pakylos. 29 metų lietuvė trečiadienį, balandžio 25-ąją, Italijos sostinėje Romoje surengtose „Gran Premio della Liberazione Pink“ (UCI II kategorija) lenktynėse finišavo trečia. Už šį pasiekimą Rasai atiteko 25 pasaulio reitingo taškai. Nugalėjo ir 40 pasaulio reitingo taškų pelnė 18-metė italė Letizia Paternoster („Astana“). Tai – pirmoji jos pergalė profesionalės karjeroje.
2018-04-25

Dviratininkei Simonai Krupeckaitei – pasaulio taurės varžybų sidabras!

Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė gausią trofėjų kolekciją papildė dar vienu apdovanojimu. Lietuvos dviračių treko rinktinės lyderė Minske (Baltarusija) vykstančio 2017–2018 metų sezono pasaulio treko taurės varžybų paskutiniojo, penktojo, etapo moterų sprinto rungtyje šeštadienį iškovojo sidabro medalį! Panevėžietė galutinėje pasaulio taurės sprinto įskaitoje užėmė trečiąją vietą.