leonavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „leonavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „leonavičius“.

„Nevėžis“ pranoko „Juventus“ ir nutraukė pralaimėjimų seriją

Kėdainių „Nevėžio“ (9-14) komanda įsirašė pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ir nutraukė keturis mėnesius trukusią pralaimėjimų seriją. Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai 69:67 (20:14, 21:25, 16:15, 12:13) pranoko Utenos „Juventus“ (9-15) krepšininkus. Tai buvo pirmoji „Nevėžio“ pergalė LKL savo žiūrovų akivaizdoje nuo pat lapkričio 10 d., kuomet kėdainiečiai 72:48 sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubą. Po to buvo patirtos aštuonios nesėkmės namuose paeiliui.
2014-03-04

G. Leonavičius: žaidžiant tiek kartų su viena komanda reikia vis iš naujo išradinėti dviratį

Išsprendus finansines problemas, Kėdainių „Nevėžis“ ir toliau tęsia pergalių kolekcionavimą. Ypač aktuali komandos vyriausiajam treneriui Gintarui Leonavičiui yra namų aikštelėje, kurioje jis nenori pralaimėti bet kam. Iki šiol kėdainiškiai patyrė vos vieną nesėkmę iš devynerių žaistų rungtynių savo žiūrovų akivaizdoje. Tąkart „Nevėžis“ tik po pratęsimo 81:88 nusileido Utenos „Juventus“ krepšininkams.
2013-12-03

V. Sirvydis: prašiau vyrų, jog būtų ramūs ir išliktų šaltomis galvomis

Antrąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Utenos „Juventus“ klubas po pratęsimo svečiuose 88:81 palaužęs Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkų pasipriešinimą. Pergales į Uteną sugrąžinęs naujasis ekipos strategas Virginijus Sirvydis po mačo „SportoTV.lt“ teigė, jog savo auklėtiniams bandė įskiepiti ramybę žaidime svarbiausiomis rungtynių akimirkomis. „Laimėjome, tačiau kova buvo sunki. Prašiau vyrų, jog būtų ramūs ir išliktų šaltomis galvomis.
2013-11-14

G. Leonavičius: motyvacija kautis rungtynėse buvo pinigai

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai ir toliau auksinėmis raidėmis rašo klubo metraštį 2013/2014 m. sezone. Šiandien Gintaro Leonavičiaus treniruojama ekipa - 72:48 namuose nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą ir iškovojo penktąją pergalę iš tiek pat galimų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse. Ši pergalė tapo 100-ąją ekipos pergale LKL čempionate nuo 2002-ųjų metų.
2013-11-10

G. Leonavičius: laukiame Eurolygos komandų Kėdainiuose

Po dvejų metų pertraukos į Lietuvą grįžęs Gintaras Leonavičius jau pirmąjį sezono mėnesį nuskynė asmenį apdovanojimą – 30 metų 194 cm ūgio gynėjas pripažintas naudingiausiu Baltijos krepšinio lygos (BBL) spalio mėnesio žaidėju. Visgi, pats krepšininkas prisipažįsta, kad jam nėra nieko svarbiau už komandines pergales. Kol kas tai daryti Leonavičiaus atstovaujamai Kėdainių „Nevėžio“ ekipai taip pat sekasi neblogai – per aštuonerias rungtynes patirta vos viena nesėkmė.
2013-11-09

BBL apžvalga: blokuotų metimų rekordas ir kaip keturiasdešimtmetis pelno dvigubus dublius

Baltijos krepšinio lyga (BBL) pristato kassavaitinę įvykių apžvalgą, suteiksiančią jums galimybę sužinoti svarbiausius savaitės įvykius ir įspūdingiausius pasirodymus. Po beveik dviejų savaičių pertraukos lyga grįžo su trenksmu – per penkias dienas buvo sužaista net 17 rungtynių. NAUDINGIAUSIAS. Po trijų puikių pasirodymų praėjusį mėnesį, „Nevėžio“ puolėjas Gintaras Leonavičius skynė naudingiausio Spalio žaidėjo laurus.
2013-11-04

G. Leonavičius pripažintas geriausiu BBL spalio mėnesio žaidėju

Pirmasis asmeninis apdovanojimas Baltijos krepšinio lygoje (BBL) atiteko Kėdainių „Nevėžio“ ekipos gynėjui Gintarui Leonavičiui, teigiama pranešime spaudai. 30 metų 194 cm ūgio krepšininkas „Nevėžio“ klubui spalį padėjo iškovoti tris pergales iš tiek pat galimų ir pakilti į pirmąją B grupės vietą. Leonavičius vidutiniškai spalį rinkdavo po 17,3 taško, atkovodavo po 5,3 ir perimdavo po 2,6 kamuolio, atlikdavo po 3 rezultatyvius perdavimus bei išprovokuodavo po 2,6 pražangos per susitikimą.
2013-11-04

„Nevėžis“ iškovojo pirmąją pergalę draugiškose rungtynėse

Kėdainių „Nevėžio“ ekipa iškovojo pirmąją pergalę draugiškų rungtynių maratone. Gintaro Leonavičiaus treniruojama komanda Marijampolėje 88:74 (26:17, 28:20, 18:19, 16:18) nugalėjo vietos „Sūduvos-Mantingos“ ekipą.
2013-09-13

G. Leonavičius žais tėvo treniruojamame „Nevėžyje“

Gintaras Leonavičius po dvejų metų pertraukos žais tėčio treniruojamoje komandoje. 30 metų 194 cm ūgio gynėjas sudarė vienerių metų sutartį su Kėdainių „Nevėžio“ ekipa, teigiama pranešime spaudai. Prie Kėdainių komandos vairo stovi jo tėtis Gintaras. Paskutinį kartą toks Leonavičių šeimos duetas vienoje ekipoje buvo 2010-2011 metais, kuomet gynė Panevėžio „Techaso“ (dab. „Lietkabelis“) garbę. Krepšininkas kitą sezoną vilkės 8-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.
2013-08-26

Pirmasis rekordas – XVIII tarptautinio Press ralio išvakarėse

Ketvirtadienio vakarą Rygos kartingo sporto centre šalia garsiojo Bikerniekų žiedo pradėjo darbą penktadienį startuosiančio XVIII tarptautinio Press ralio administracinė komisija. Dar neprasidėjus renginiui užfiksuotas pirmasis jo rekordas: paraiškas dalyvauti ralyje pateikė 51 ekipažas. Tai didžiausias dalyvių skaičius per visą ralio 18 metų istoriją. Iki šiol didžiausio dalyvių skaičiaus - 47 ekipažų - buvo sulaukęs pernai vykęs ralis.