Kėdainių „Nevėžio“ (9-14) komanda įsirašė pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ir nutraukė keturis mėnesius trukusią pralaimėjimų seriją. Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai 69:67 (20:14, 21:25, 16:15, 12:13) pranoko Utenos „Juventus“ (9-15) krepšininkus.

Tai buvo pirmoji „Nevėžio“ pergalė LKL savo žiūrovų akivaizdoje nuo pat lapkričio 10 d., kuomet kėdainiečiai 72:48 sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubą. Po to buvo patirtos aštuonios nesėkmės namuose paeiliui.

Iki pat trečiojo kėlinio pabaigos nė viena komanda nebuvo susikrovusi dviženkli pranašumo, o prieš lemiamą ketvirtį varžovus skyrė vos vienas metimas – 57:54.

Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 8:0 bei įgijo solidžią persvarą (65:54, 33-ąją min.). Likus žaisti tris minutes „Nevėžis“ vis dar buvo stipriai pabėgęs į priekį – 68:58.

Visgi uteniškiai nenuleido rankų bei pelnydami devynis taškus be atsako sumažino deficitą iki minimumo (67:68), tačiau „Juventus“ ekipai du kartus iš eilės nepavyko užpulti ir teko aikštę palikti nuleistomis galvomis.

Pirmąją tarpusavio dvikovą šį sezoną Kėdainiuose 88:81 laimėjo uteniškiai. „Nevėžio“ žaidėjai išvykoje pasiekė saldų revanšą – 79:68.

„Nevėžis“: Povilas Butkevičius 15, Tauras Jogėla 12 (11 atk. kam., 0/3 trit.), Vidas Ginevičius 12 (4/7 trit.), Gintaras Leonavičius 11, Darius Šilinskis 9.

„Juventus“: Nikita Barinovas 14 (0/4 trit.), Jeremy Hazellas 11, Aidas Viskontas 10, A.J. Matthewsas 10 (11 atk. kam.), Saulius Kulvietis 10 (0/4 trit.).

Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais sekmadienį (03.09), kuomet išvykoje surems ginklus su Kauno „Žalgirio“ žaidėjais. Tuo tarpu „Juventus“ šeštadienį (03.08) namuose egzaminuos Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus.