lena schoeneborn

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lena schoeneborn“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lena schoeneborn“.

Staigmena – rinktinės lyderes aplenkė mažiausiai žinoma penkiakovininkė

Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalo starte driokstelėjo Lina Batulevičiūtė. Mažai žinoma 27-erių lietuvė fechtavimo rungtyje laimėjo 24 kovas iš 35 ir surinko 244 taškus. Ji bendrojoje įskaitoje penkta! Ketvirtadienį puikiai pasirodė ir 22-ejų Ieva Serapinaitė. Ji triumfavo 21-oje kovoje, pelnė 226 taškų ir yra septinta. Prasčiau sekėsi Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei. 33-ejų olimpinė čempionė fechtavimo rungtį baigė 21-a tarp 36-ių dalyvių.
2017-06-22

Penkiakovininkei L. Asadauskaitei – pasaulio taurės finalinių varžybų sidabras

Didžiosios Britanijos sostinėje Londone vykusiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų finale sekmadienį Lietuvos atstovė Laura Asadauskaitė iškovojo sidabro medalį. Nugalėjo olimpinė čempionė vokietė Lena Schoeneborn. Trečiąją vietą užėmė prancūzė Elodie Clouvel.
2011-07-10

Penkiakovininkė L. Asadauskaitė pasaulio taurės varžybų etape – 15-a

Lietuvos penkiakovininkė Laura Asadauskaitė Vengrijoje vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų trečiajame etape užėmė 15-ąją vietą. Po motinystės atostogų į didįjį sportą sugrįžusi 27-erių metų L. Asadauskaitė finale šeštadienį surinko 5188 taškus. Nugalėjo egiptietė Aja Medani (Aya Medany, 5452 tšk.), antrąją vietą užėmė olimpinė vokietė Lena Šioneborn (Lena Schoeneborn, 5448 tšk.), o trečiąją – britė Meiri Spens (Mhairi Spence, 5404 tšk.