le mans

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „le mans“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „le mans“.

Grinbergui – dar vienas titulas Azijoje

Sausio pradžioje netikėtai į Azijos Le Mans čempionato (AsLMS) etapą Australijoje lenktyniauti pakviestas Gustas Grinbergas LMPAM klasėje nugalėjo „The Bend“ ir Sepango (Malaizija) trasose, bei užėmė antrą vietą Burirame (Tailandas). Su amerikiečiu Cody Ware iškovojo čempionų vardus „Rick Ware Racing“ komandai bei vardinį kvietimą į legendines Le Mans 24 valandų lenktynes. Tačiau jau pasibaigus čempionatui jauniausią AsLMS lenktynininką pasivijo dar vienas titulas.
2020-02-26

Le Mano serijoje Dainiui Matijošaičiui teks patobulintas automobilis

Pajėgiausių Europoje žiedinių lenktynių čempionato „European Le Mans series“ trečiajame etape „SVK by Speed Racing Factory“ komanda galės mėgautis smarkiai pagerėjusiu „Ginetta LMP3“ automobiliu, bet kalnų kurortą primenančioje „Redbull Ring“ trasoje niekas skubėti nežada. Komandos inžinieriai „padėjo“ bolidui atsikratyti nemažai nereikalingo svorio, kuris lėtino automobilį. „Iš viso atsikratėme 30-ia kilogramų. Gavome naują akumuliaturių. Pradžioje atrodė, kad tai muliažas – jis toks lengvas.
2015-07-11

Le Mano lenktynės – neatsiejama gyvenimo dalis, būdas ir tikslas

Valensijoje gyvenantis Dalius Steponavičius apie Le Mano lenktynes papasakotų daugiau negu galima rasti informaciniuose šaltiniuose. Kaip pats juokauja, tai tęstųsi 24 valandas – lygiai tiek, kiek trunka pačios prestižiškiausios pasaulyje ilgų nuotolių lenktynės „Le Mans 24H“. Daugiau kaip septynerius metus Ispanijoje savo įkurtai komandai „Speed Factory Racing“ sėkmingai vadovaujantis lietuvis su ekipos lenktynininkais tris kartus laimėjo Europos čempionato auksą „Radical“ prototipų serijoje va...
2015-02-05

Lietuvis diriguos Europos „Le Mans“ lenktynių serijos debiutantams

Praeityje garsaus Lietuvos automobilių ralio lenktynininko Daliaus Steponavičiaus vadovaujama Ispanijos žiedinių lenktynių komanda „Speed Factory Racing“ dalyvaus prestižinėje 2015 metų Europos „Le Mans“ lenktynių serijoje. Artėjančiame sezone keturių valandų trukmės lenktynes numatyta surengti penkiose garsiausiose Senojo žemyno trasose Jungtinėje Karalystėje, Italijoje, Austrijoje, Prancūzijoje ir Portugalijoje.
2014-11-06

LMP1 klasės lyderė „Strakka Racing“ traukiasi iš WEC čempionato

„Strakka Racing“ ekipa, finišavusi pirmoje vietoje šių metų 24 valandų Le Mano lenktynėse privačių LMP1 klasės komandų tarpe, traukiasi iš FIA Ištvermės lenktynių pasaulio čempionato visam likusiam šių metų sezonui. Britų komanda paskutiniuosius penkis šio sezono etapus nusprendė praleisti dėl to, jog nori susikoncentruoti į 2014 metų programą, kai įsigalios naujas techninis reglamentas. „Strakka“ šiemet Le Mane bendroje įskaitoje liko šešta, nusileidusi tik „Audi“ ir „Toyota“ komandoms.
2013-07-10

„Art Car“ bolidą „Le Mans“ serijai sukūrė ekstravagantiškas skulptorius

Fernando Costa – ekstravagantiškas prancūzų skulptorius. Jo skulptūrose galima įžvelgti naujojo realizmo, pop-art ir gatvės meno fragmentų. Be viso to F. Costa yra aistringas automobilių lenktynių gerbėjas. Gal būt todėl jis ir užsiėmė ruošti „Art Car“ bolidą Le Mano 24-ių valandų lenktynių savaitgaliui.
2013-06-12

Pradinė brangiausio pasaulyje „Aston Martin“ kaina ‒ 20 mln. svarų

Už 20 mln. svarų sterlingų (85 mln. litų) parduodamas geriausiu sportiniu automobiliu, pagamintu per 99 metų automobilių gamintojos „Aston Martin“ istoriją, laikomas „Aston Martin“ automobilis. Žalios spalvos 1957 metų sportinis automobilis yra puikios būklės. Tai pirmasis kartas per daugybę metų, kai jis pasirodė rinkoje. Automobilis „Aston Martin DBR1/2“ 1959 metais laimėjo 24 valandų „Le Mans“ lenktynes ir, vairuojamas Stirlingo Moso (Stirling Moss), „Goodwood“ lenktynes.
2012-09-12

Kauno „Žalgiris“ – absoliučiai blogiausia Eurolygos komanda

Lietuvos čempionai Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šių metų Eurolygoje kol kas nedžiugina nei pergalėmis, nei geru žaidimu. Šią savaitę Prancūzijoje patyrę dar vieną nesėkmę mūsiškiai ne tik okupavo paskutinę B grupės turnyrinės lentelės vietą, bet ir tapo absoliučiai blogiausia Eurolygos ekipa.
2008-11-14

„Lietuvos rytas“ – trečias pagal lankomumą Eurolygoje, „Žalgiris“ – dvyliktas

Krepšinio tinklaraštis BallinEurope.com paskelbė lankomiausių Eurolygos komandų sąrašą. Vilniaus „Lietuvos rytas“ užėmė trečiąją vietą, į kiekvienas rungtynes surinkdamas vidutiniškai 10296 sirgalius (94 proc. arenos vietų). Kauno „Žalgirio“ klubas užėmė 12-ą vietą, surinkdamas vidutiniškai 4953 žiūrovų (99 proc.
2008-06-27

Liono klubui nepavyko anksčiau laiko tapti Prancūzijos čempionu

Liono „Olympique“ klubui šeštadienį nepavyko užsitikrinti septintojo iš eilės Prancūzijos futbolo čempiono titulo. Dvidešimties komandų turnyro lyderiai Liono futbolininkai XXXVII turo rungtynėse namuose 1:0 (0:0) įveikė trečiojoje pozicijoje likusią „AS Nancy“ (60 tšk.) vienuolikę. Likus vienam turui Liono „Olympique“ klubas turi 76 taškus ir toliau dviem lenkia antroje vietoje esančią Bordo „Girondins“ komandą, kuri savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo „Sochaux“ ekipą.