larry brownas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „larry brownas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „larry brownas“.

Legendinio NBA trenerio Browno karjera Italijoje baigta

Italijos klubas Turino „Fiat“ neapsikentė prastų rezultatų ir parodė duris vyriausiam treneriui Larry Brownui, skelbia „Sportando“. NBA čempionas ir Šlovės muziejaus narys Italijoje darbavosi nuo sezono pradžios, bet pergalėmis vadovus ir sirgalius džiugino retai. Europos taurėje „Fiat“ per dešimt rungtynių nepasiekė nė vienos pergalės, o Italijoje per 12 turų tėra pasiekusi keturias pergales. L. Browną trenerio poste turėtų pakeisti jo asistentu dirbęs Paolo Galbiati.
2018-12-27

Stipčevičiaus šou praktiškai atvėrė „Rytui“ kelią į „Top 16“ etapą Europos taurėje

Rokas Stipčevičius sužaidė įspūdingas rungtynes ir atvedė Vilniaus „Rytą“ (4-5) į itin svarbią pergalę Europos taurės turnyre bei praktiškai atvėrė kelią į „Top 16“ etapą. Viso mačo metu Turine pirmavęs „Rytas“ sugriuvo ketvirtame kėlinyje ir turėjo žaisti pratęsimą, kuriame jau gelbėjo lietuviai.
2018-12-11

Legendinis NBA treneris pagarbiai atsiliepė apie „Rytą“

Antradienio vakarą Vilniaus „Ryto“ krepšininkai sieks nutraukti trijų iš eilės pralaimėjimų seriją Europos taurės varžybose. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje grumsis prieš Turino „Fiat“ ekipą iš Italijos. Susitikimo pradžia – 21.30 val. Šias rungtynes tiesiogiai transliuos televizijos kanalas TV6. Prieš šią akistatą Turino komandos strategas Larry Brownas gražiai atsiliepė apie „Rytą“. „Esu labai laimingas dėl artėjančių rungtynių.