lancia delta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lancia delta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lancia delta“.

„Automobili Amos Safarista“ sieks patenkinti ralio automobilių gerbėjų troškimus

Dirbtuvių, kuriose būtų galima atlikti klasikinio automobilio modernizaciją tikrai netrūksta. Vis dėlto, tik keletas iš jų gali pasigirti sunkiai išsemiama fantazija ir projektais, kurie visiems laikams paliks įspaudą automobilių entuziastų pasaulyje. „Automobili Amos“ tikrai nėra ta kompanija, kuri visų dėmesį patraukia kelis kartus per metus.
2023-09-18

„Lancia“ demonstruoja gyvybės ženklus: plečia atstovų tinklą Prancūzijoje ir Nyderlanduose

2015 metais, tuomet „Lancia“ prekės ženklą valdęs „FCA“ koncernas ryžosi priimti, ko gero, patį kvailiausią sprendimą per visą Italijos automobilių pramonės istoriją. Koncerno vadovai nusprendė sustabdyti „Chrysler“ markės veiklą, dalį šios markės modelių priskirti „Lancia“ ir tikėtis, jog niekas nesupras, jog „FCA“ tiesiog šaiposi tiek iš „Chrysler“, tiek iš „Lancia“ markės vairuotojų. Natūralu, jog toks strateginis sprendimas „FCA“ koncernui buvo kaip niekada skausmingas.
2023-09-17

„Manhart“ ryžosi įpūsti gyvybės populiariam itališkam hečbekui

Kaskart pasirodžius naujam „Manhart“ projektui, džiaugsmo labiausiai neslepia vokiškų automobilių gerbėjai. Visgi, dešimtys skirtingų „Audi“, BMW, „Mercedes-Benz“ ar „Porsche“ pagrindu sukurtų projektų visuomet palieka neišdildomą įspūdį. Vis dėlto, retkarčiais „Manhart“ dirbtuvėse įvyksta mažų stebuklų.
2023-07-17

Automobilių aukcione – „Lancia Delta“ už rekordiškai didelę kaina

Šešis iš eilės Pasaulio ralio čempionato titulus iškovojusi „Lancia“ iki šiol džiaugėsi išskirtinai dideliu sportiško hečbeko paklausa. Ypač, jeigu tai ribotos laidos „Lancia Delta Integrale“ modeliai, tokie kaip „Edizione Finale“.  1995 metais pasirodžiusi „Lancia Delta Integrale Evo II Edizione Finale“, iškart buvo išgraibstyta. Tiesą sakant, „Lancia“ klientams nebuvo ko graibstyti, nes „ Lancia“ pagamino tik 250 vienetų.
2022-01-15

„Safarista“ – stulbinanti modernaus „Lancia Delta“ ralio bolido interpretacija

Italijos verslininkui ir lenktynininkui Eugenio Amosui priklausanti bendrovė „ Automobili Amos“, automobilių entuziastų pasaulio dėmesį patraukė dar 2018 metais, kai bendrovė pristatė modernizuotą „ Lancia Delta HF“ kopiją. Dabar atėjo metas gerokai rimtesniam projektui – „Safarista“. Ši modifikacija turėtų nebijoti sudėtingesnių važiavimo sąlygų – duobėtų kelių, kopų ar sniegu padengtų kelių.  Šio projekto pagrindu tapo originalus „Lancia Delta Integrale 16V“ automobilis.
2021-12-15

„Lancia Delta“ sugrįžta į automobilių sporto areną

Prancūzijoje įsikūrusi automobilių sporto komanda „GCK Motorsport“ kitąmet įvyksiančiame pasaulio ralio-kroso čempionate žiūrovus nustebins su neeiliniu sportiniu bolidu.  „GCK Motorsport“ komandos dukterinė kompanija „GCK Exclusiv-e“, šiuo metu ruošia lenktynėms tinkamą „ Lancia Delta HF Integrale“. Verta pažymėti, jog tai nebus absoliučiai naujas projektas.
2021-11-25

„Lancia Trevi BiMotore“ : „Delta S4“ bolido bandymų triušis

1984 metais, automobilių gamintoja „Lancia“, pradėjo dirbti prie keturių varančiųjų ratų sistemos, kuri privalėjo atsidurti naujame ralio bolide, galinčiame įveikti visus savo varžovus. Pradedant „Audi Quattro“ ir baigiant „Peugeot 205 T16“. Nors „Lancia 037“, galiniais ratais varomas bolidas pasaulio ralio čempionate demonstravo stebuklus, tačiau „Lancia“ norėdama išlikti konkurencinga, privalėjo prisitaikyti ir atsisakyti galinių varančiųjų ratų pavaros.
2021-10-18

Prisiminkime dieną, kai „Lancia“ įamžino „Lancia Delta S4“ prototipo bandymus

Pamirškite kelias minutes trunkančią įžangą, į muzikos ritmą priverčiančią judėti koją, nes vietoje to galėsite džiaugtis tik šypseną keliančiais turbinos švilpavimais. „Lancia Delta S4“ nebuvo tik dar vienas, eilinis „Group B“ ralio automobilių grupei priklausęs padaras. Jis, kaip ir „Audi Quattro“, visam pasauliui parodęs, jog keturių varančiųjų ratų pavara yra raktas į pergalę, „Lancia“ inžinieriai į pagalbą pasitelkė ne tik naują keturių varančiųjų ratų pavarą.
2021-03-03

„Lancia“ atnaujino atsarginių „Delta Integrale“ dalių gamybą

„FCA“ koncernui priklausančių markių muziejumi besirūpinantis departamentas – „FCA Heritage“ oficialiai paskelbė, jog „Lancia Delta Integrale“ automobilių savininkams turi gerų žinių. Netrukus jie galės įsigyti naujas, originalias atsargines dalis.
2019-11-27

10 „Lancia“ markės automobilių, kurie yra ne ką prastesni nei „Stratos“ ar „Delta Integrale“

Pastarasis dešimtmetis šiai markei nebuvo labai geras. Kaip ir „Alfa Romeo“, taip ir „Lancia“ nežinojo kuo norėjo būti ir nesugebėjo tinkamai savęs pristatyti ne tik senojo žemyno, bet ir viso pasaulio gyventojams.
2019-07-15
REKLAMA
REKLAMA

„Porsche“ turi „Singer“, „Lancia“ nuo šiol turi „Automobili Amos“

„Lancia“ – automobilių gamintojas, kuriam simpatiją jaučia daugelis automanų visame pasaulyje. „Automobili Amos“ kompanijos darbuotojai norėdami jaunajai kartai priminti kas yra „Lancia“ ir kas yra „Delta Integrale“, sukonstravo modernią „Lancia Delta Integrale“ interpretaciją. Iš pirmo žvilgsnio – tai visiems puikiai pažįstama „Lancia“, tačiau pradėjus žvalgytis į smulkmenas, netrukus pastebi daugybę malonių akcentų, kurie leidžia suprasti, jog tai visiškai naujas automobilis.
2018-09-05

„Autozeitung“ leidinio redakcija skelbia, jog „Lancia“ ruošia naujos kartos „Delta Integrale“

Sparčiai gerėjanti „Fiat - Chrysler“ koncerno finansinė situacija po truputėlį leidžia galvoti apie projektus, kurie prieš keletą metų tikrai nebuvo prioritetų sąraše. Vokietijoje leidžiamo „Autozeitung“  leidinio redakcijos šaltiniai „Fiat - Chrysler“ koncerno viduje atskleidė labai įdomios informacijos apie modelį, kuris turėtų pamaloninti ne tik visų automanų, bet ir „Lancia“ markės gerbėjų širdis.
2018-04-18

„Swoosh“, „Brapapa“, „Tratata“ - garsai, kuriuos skleidžia ši „Lancia Delta Integrale“

„Lancia“ dalyvavimas automobilių sporto varžybose iki šiol turi didžiulę įtaką markės įvaizdžiui. Niekam nerūpi nepasisekę projektai : „Lancia Thesis“ ar tiesiog „Lancia“ ženkliukais aprengtas „Chrysler 300“. Visiems labiausiai rūpi „Lancia Delta Integrale“, kuri nepaliko jokių vilčių savo konkurentams pasaulio ralio čempionate. Dabar „Lancia“ markė tūno „Fiat Chrysler“ koncerno stalčiuje.
2017-08-08

Ką paaukotumėte, jog galėtumėte įsigyti šią „Lancia Delta Integrale“?

Automobilis, kuris sugeba sukelti daugybę emocijų. Jis tikrai nėra pats gražiausias ar įspūdingiausias automobilis pasaulyje, tačiau jo paskirtis, agresyvumas ir galimybės žavi ne vieną automaną visame pasaulyje. Tame tarpe ir mus.  Pasaulio ralio čempionate „Lancia“ yra iškovojusi milžinišką kiekį pergalių ir konstruktorių taurių, kurių dėka „Lancia“ automobiliai buvo siejami su ugnimi besispjaudančiais ralio bolidais.
2017-07-13

Planuokite banko apiplešimą : aukcione parduodamos ralio legendos

Jeigu kada nors galvojote apie galimybę parduoti savo inkstą dėl to, jog galėtumėte įsigyti savo svajonių automobilį, tuomet pamatę šią išskirtinių gražuolių selekciją pradėsite planuoti banko apiplešimą. Kodėl? Nes klasikinių ir išskirtinių automobilių aukcione vienu metu bus parduodamos septynios pasaulio ralio čempionate dalyvavusios legendos. Visi šie automobiliai niekados nematė purvino ir dulkėto pasaulio ralio čempionato.
2017-06-16

„Audi Quattro“ ar „Lancia Delta Integrale“ : Kuris automobilis vertas ralio legendos titulo?

Autosportas yra ta vieta, kurioje gimsta patys įdomiausi, techniškai pažangiausi automobiliai. Nepaisant tam tikrų ribojimų ar reikalavimų, inžinieriai sugeba rasti būdų nustebinti didžiulę automanų bendruomenę.  Vis dėlto, automobilių sportas yra skirtas ne smagiems žaidimams, o pademonstruoti savo išmanumą, sumanumą ir dominavimą. Jeigu tam tikras automobilis sugeba dominuoti tam tikroje autosporto šakoje, jis tikrai to paties sieks ir lengvųjų automobilių gamyboje.
2017-05-12

Benedikto Vanago netradicinė automobilių kolekcija

Garsus ralio pilotas Benediktas Vanagas jau daug kur yra pranešęs apie savo aistrą klasikiniams automobiliams. O ir greičiausiai jau esate girdėję, jog jis nusprendė surinkti A grupės serijinius automobilius.
2012-08-24

„Delta Integrale": aštrūs italų prieskoniai

Turbūt nedaug yra automobiliams neabejingų žmonių, kurie kurie nežinotų žemės keliams skirtos „raketos“, pavadintos skambiu vardu „Lancia Delta Integrale“. Savu laiku tai buvo vienas iš ryškiausių ir įsimintiniausių automobilių. Beje, legenda šios mašinos vardą pavertė mašinos sėkmė ralio trasose - net šešis kartus iš eilės, nuo 1987 iki 1992 metų, „Integrale“ laimėjo pasaulio automobilių ralio čempionatą gamintojų įskaitoje.
2012-02-18

Automobilių slalomo varžybos „DIDŽIOJO ŽIEMOS TESTO 2009“ pristatyme

Praėjusį šeštadienį automobilių „DIDŽIOJO ŽIEMOS TESTO 2009“ pristatymas prasidėjo slalomo varžybomis. Susirinkusieji galėjo išsirinkti labiausiai patikusi plieninį žirgą ir varžybų trasoje savo rankomis išbandyti automobilius, kurie praėjo dviejų savaičių ekstremalius išbandymus Suomijoje, už poliarinio rato. Didžiojo testo Laplandijoje favorite tapo Škoda Superb 1,8 TSI Ambition. Vos keliais balais atsilikusi antroje vietoje liko Subaru Impreza 2,0 Sport.
2009-03-16
Į viršų