lan bian

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lan bian“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lan bian“.

Rusijos krepšininkėms - Olimpiados bronza

Rusijos krepšininkės šeštadienį Pekino olimpinių žaidynių mažajame finale 94:81 (24:23, 28:16, 20:18, 22:24) įveikė aikštės šeimininkę Kinijos rinktinę ir pasidabino bronzos medaliais. Nuo pat susitikimo pradžios aikštėje užvirė atkakli kova. Rezultatyviai žaidusios abiejų ekipų krepšininkės daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai.
2008-08-23

Australės sutriuškino Kinijos krepšininkes

Antrąja Pekino olimpinių žaidynių moterų krepšinio turnyro finalo dalyve tapo pasaulio čempionė Australijos rinktinė. Australės antrajame pusfinalio mače ketvirtadienį 90:56 (13:11, 21:7, 23:21, 33:17) sutriuškino aikštės šeimininkes kines. Australijos ekipa finale susikaus su JAV krepšininkėmis, o kinių varžove dėl bronzos bus Rusijos komanda. Kinijos krepšininkės australėms priešinosi tik pirmąjį kėlinį.
2008-08-21

Kinijos krepšininkės pateko į pusfinalį

Pirmosiomis olimpinių žaidynių moterų krepšinio turnyro pusfinalio dalyvėmis tapo Kinijos krepšininkės. Antradienį pirmajame ketvirtfinalio mače aikštės šeimininkės kinės 77:62 (19:13, 19:12, 18:18, 21:19) įveikė Baltarusijos rinktinę. Kinijos krepšininkės nuo pat susitikimo pradžios perėmė iniciatyvą ir pabėgo į priekį. Nors baltarusės antroje susitikimo pusėje buvo šiek tiek priartėjusios, kinės sėkmingai išlaikė turėtą persvarą, iškovojo pergalę ir pateko į pusfinalį.
2008-08-19

Pirmoji sensacija - kinės įveikė Ispanijos krepšininkes

Didžiuliam vietinių sirgalių džiaugsmui pirmąją olimpinių žaidynių moterų krepšinio turnyro sensaciją pateikė Kinijos rinktinė. Kinės šeštadienį antrosiose B grupės rungtynėse 67:64 (18:15, 19:9, 15:20, 15:20) palaužė Ispanijos ekipą. Aikštės šeimininkės pirmavo beveik visų rungtynių metų, o antrajame kėlinyje turėjo net penkiolikos taškų persvarą. Nors ispanės mačo pabaigoje desperatiškais veiksmais sugebėjo beveik pasivyti varžoves, bent jau išlyginti rezultatą nebeužteko laiko.