lamontas marcellis jacobsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lamontas marcellis jacobsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lamontas marcellis jacobsas“.

Tokijuje sensacingai triumfavo Italijos sprinteriai, amerikietė tapo tituluočiausia visų laikų lengvaatlete

Penktadienį Tokijo olimpiadoje tęsėsi medalių dalybos stadione, kuriame varžėsi geriausi planetos lengvaatlečiai. Sensacingai baigėsi vyrų 4x100 m esfafetės finalas. Čia visus favoritus aplenkė Italijos rinktinė – Lorenzo Patta, Lamontas Marcellis Jacobsas, Eseosa Fostine Desalu ir Filipo Tortu. Jie finišavo per 37.50 sek., pagerino šalies rekordą ir vos 0.01 sek.
2021-08-06

Trys Lietuvos lengvaatlečiai baigė pasirodymą Europos čempionate

Šeštadienio rytas Torunėje (Lenkija) vykstančiame Europos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate lietuviams nebuvo giedras. Iš trijų mūsų šalies lengvaatlečių į kitą etapą neprasibrovė nė vienas. Vyrų 60 m bėgimo atrankos varžybose dalyvavo Gediminas Truskauskas. Antrame bėgime lietuvis finišavo šeštas, distanciją įveikęs per 6,80 sek. Tai – vos 0,03 sek. prasčiau už jo asmeninį rekordą. „Nepasakyčiau, kad labai blogai. Paskutiniame starte pirmas užbėgimas taip pat buvo 6,80 sek.