Lamborghini Countach

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Lamborghini Countach“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Lamborghini Countach“.

Aukciono labirintuose – „Volstryto vilkas“ filme naudotas „Lamborghini“

Jubiliejinis, baltos spalvos „Lamborghini Countach“ yra kone idealus, despotiško Jordano Belforto gyvenimo būdo simbolis. Populiarioje kino juostoje „Volfstryto vilkas“ naudotas automobilis keliauja ant prekystalio. „RM Sotheby's“ aukcionų platformoje atsiradęs automobilis, tikėtina, sulauks ypatingai daug dėmesio. Ne tik dėl to, jog jis filmavosi itin populiariame filme, bet ir dėl to, jog tai – ribotos laidos modelis.
2023-08-07

Originalaus „Lamborghini Countach“ dizaineris: „Naujas modelis neatspindi markės dvasios ar vizijos“

Vienas žymiausių šios planetos automobilių dizainerių, regis, modernią legendinio „Lamborghini“ modelio interpretaciją vertina skeptiškai. Tokį dizainerio elgesį iššaukė gamintojo nenoras laikytis tikrosios „Lamborghini“ vizijos.  Garsusis automobilių dizaineris, Marcello Gandini, yra sukūręs keletą novatoriškiausių ir gražiausių automobilių istorijoje.
2021-11-13

„Lamborghini“ atgaivino superautomobilių legendą – „Lamborghini Countach“

„Lamborghini“ modelių gama retkarčiais gali būti tiesiog pritrenkianti. Italijos automobilių gamintojas supranta, kaip sukelti emocijas ir kaip turėtų atrodyti šios markės superautomobilis. Tačiau ne šį kartą. „Lamborghini“ vėlyvą penktadienio vakarą pristatė riboto tiražo automobilį, skirtą paminėti 50-ąjį „Lamborghini Countach" jubiliejų.
2021-08-14

Anūkas savo močiutės garaže surado itin retą „Lamborghini Countach“

„ Reddit“ socialinio tinklo vartotojas su savo bendraminičiais nusprendė pasidalinti savo radiniu – tai buvo dulkėmis aplipęs „Lamborghini Countach“. Tačiau tai nėra pati įdomiausia dalis.  Pasirodo, baltos spalvos „Lamborghini Countach“ nėra tik dar vienas „Lamborghini Countach“. Tai – „Lamborghini Countach 5000S“, kurių iš viso buvo pagaminta tik 321 vienetas. Pasak automobilį suradusio vaikino, itališkas superautomobilis jų šeimoje atsirado 1989 metais.
2018-08-13

Automanų gatvė: Kosto užfiksuotas „Lamborghini Countach LP5000 Quattrovalvole“

Superautomobilis – pati aukščiausia ir technologiškai pažangiausia automobilio interpretacija. Kol daugelis automobilių kuriami pagal tam tikras gaires, superautomobiliai į jas nekreipia visiškai jokio dėmesio. Kiekvienas šio tipo automobilis sukuriamas pagal dizainerio ir inžinieriaus vaizduotės vaisius. „Lamborghini Countach“ mena labai įdomų laikotarpį. Laukinių vakarų laikotarpį, kuomet superautomobilių gamintojai galėjo kurti bet ką.
2018-07-20

Luko fotografuotų automobilių kolekcijoje - „Alfa Romeo 8C“ ir „Lamborghini Countach“

Gražiausių automobilių nuotraukų rubriką stengiamės atnaujinti kiekvieną savaitę. Šioje rubrikoje norime parodyti Lietuvoje ir už jos ribų gyvenančių tautiečių darbus bei trumpai papasakoti kaip, kada ir kiek laiko prireikė įgyvendinti vieno ar net kelių automobilių fotosesiją.
2017-12-22

„Wolf of the Autostrada“: Geriausias trumpametražis filmas naujai darbo savaitei

Automanai puikiai žino, jog automobiliai nėra tik didžiuliai metalo gabalai ar transporto priemonės, kurios leidžia paprastiems mirtingiesiems nuvykti į darbą, į namus ar pas močiutę į kaimą. Automobilis - tai emocija arba laiko mašina, kuri leidžia sugrįžti į tam tikrą laikotarpį.
2017-12-10
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų