laliga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „laliga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „laliga“.

Dvigubai daugiau smūgių atlikęs „Real“ namuose nesugebėjo įveikti „Real Sociedad“

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp Madrido „Real“ ir „Real Sociedad“ komandų baigėsi be įvarčių 0:0. Viniciusas Junioras 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Toni Kroosas 32-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Alexas Remiro užtikrintai atrėmė kamuolį. Tikslaus perdavimo sulaukęs Rodrygo 57-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.
2023-01-30

Ispanijos pirmenybėse – dramatiškas Lewandowskio įvartis per teisėjo pridėtą laiką

„Barcelonos“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių dvyliktojo turo rungtynėse išvykoje 1:0 (0:0) palaužė „Valencia“ futbolininkus. Į pirmąją vietą Ispanijos čempionate pakilusi „Barcelona“ nerado savojo žaidimo Valensijoje, tačiau galiausiai per teisėjo pridėtą laiką 1:0 palaužė aikštės šeimininkus. Įvartį 93-ąją minutę pelnė lenkas Robertas Lewandowskis, kuris tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ore.
2022-10-30

Karimo Benzemos pastangų neužteko – Madrido „Real“ apmaudžiai pralaimėjo „Espanyol“ ekipai

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 1:2 turėjo pripažinti „Espanyol“ futbolininkų pranašumą. Jau 17-ąją minutę „Espanyol“ į priekį išvedė Raulis de Tomas, kuris tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą 1:0. Į tai karališkasis klubas bandė atsakyti Karimo Benzemos smūgiu 22-ąją minutę, tačiau „Espanyol“ vartų sargas Diego Lopezas meistriškai atrėmė kamuolį.
2021-10-03

Svarbi pergalė: „Barcelona“ Ispanijoje mušė keturis kartus

Šeštadienio vakarą aukščiausioje Ispanijos futbolo lygoje „LaLiga“ buvo žaidžiamos 9-ojo turo rungtynės tarp „Barcelona“ ir „Sevillia“ ekipų. Dvikojove netrūko įvarčių, o katalonai savo žiūrovams padovanojo įspūdingą pergalę. Barselonoje vykęs susitikimas baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 4:2 (2:0). Nuo pirmojo teisėjo švilpuko komandos žaidė itin aukštu tempu – pirmasis įvartis krito jau 3-ą minutę (1:0), kai pasižymėjo Philippe Coutinho.
2018-10-21

Madrido „Real“ bėdos tęsiasi – Ispanijoje vėl pralaimėjo autsaideriams

Šeštadienio popietę aukščiausioje Ispanijos futbolo lygoje „LaLiga“ buvo žaidžiamos rungtynės tarp Madrido „Real“ ir „Levante“ ekipų. Dvikovos rezultatas – netikėtas, tačiau jau tampantis šio sezono tendencija.  Ispanijos sostinės klubas ir triskart iš eilės UEFA Čempionų lygos čempionas savų žiūrovų akivaizdoje nusileido lygos vidutiniokais po pergalės tapusiems „Levante“ futbolininkams.
2018-10-20

„Real“ futbolininkai nesugebėjo įveikti absoliutaus „La Liga“ autsaiderio

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse tęsiasi XIX turo kovos. Pirmą pergalę per paskutiniuosius penkis turus iškovojo Valadolido miesto reprezentacinė komanda, kuri namuose 3:1 palaužė "Mallorca" pasipriešinimą. Iki pat 88 minutės rezultatas buvo lygus 1:1, tačiau tada šeimininkai vos per penkias minutes pelnė du įvarčius ir išplėšė pergalę.