Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 1:2 turėjo pripažinti „Espanyol“ futbolininkų pranašumą.

Jau 17-ąją minutę „Espanyol“ į priekį išvedė Raulis de Tomas, kuris tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą 1:0.

Į tai karališkasis klubas bandė atsakyti Karimo Benzemos smūgiu 22-ąją minutę, tačiau „Espanyol“ vartų sargas Diego Lopezas meistriškai atrėmė kamuolį.

Pasižymėti madridiečiai galėjo ir 36-ąją minutę, kai Toni Kroosas pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų taip ir nepavyko.

Aleixis Vidalis 60-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Sušvelninti rezultatą 71-ąją minutę pavyko K. Benzema, kuris suklaidino net keletą varžovų ir tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir 1:2.

Po šio pralaimėjimo Carlo Ancelotti auklėtiniai išliko pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau juos dar šiandien gali aplenkti tiek „Sevilla“, tiek „Real Sociedad“.

Tuo tarpu „Espanyol“ pergalė padėjo pakilti į 12-ąją vietą.