lajo traore

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lajo traore“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lajo traore“.

„Trakai“ pradeda finalų maratoną

Praėjusią savaitę Europos kampaniją baigusiems „Trakų“ futbolininkams nelauktai atsirado papildoma galimybė treniruotėse sustiprinti savo žaidimą prieš prasidėsiantį antrosios sezono pusės maratoną. Per pertrauką A lygoje riteriai nukrito į ketvirtąją vietą, o ir čia juos pavijo „Kauno Žalgiris“. „Matėme lentelę ir, natūralu, kad vaizdas joje nė vieno iš mūsų netenkina. Kitas dalykas – po pertraukos mūsų komanda nebe ta, kuri buvo pavasarį ir vasaros pradžioje.
2018-08-10

Prieš dvikovą su „Partizan“ į „Trakus“ sugrįžo legionierius iš Afrikos

Dėl migracijos problemų Lietuvą gegužės pradžioje palikęs „Trakų“ legionierius Lajo Traore sekmadienį grįžo į mūsų šalį ir ketvirtadienį gali prisidėti prie ekipos UEFA Europos lygos antrojo atrankos rato rungtynėse su Belgrado „Partizan“ klubu. Dramblio Kaulo Kranto atstovas spėjo sužaisti oficialias rungtynes Pirmoje lygoje, kai „Trakai B“ lygiosiomis 2:2 išsiskyrė su Alytaus „Dainava“. „Prieš biurokratiją, kaip ir prieš vėją, nepapūsi. Tik todėl tiek ilgai užtruko Lajo sugrįžimas.
2018-07-31

Kontrolinėse rungtynėse „Trakai“ nugalėjo „Neman“. Diniaro Bilialetdinovo sąskaitoje – dublis

Pasinaudodami dėl rinktinių žaidimo susidariusia pertrauka, šalies vicečempionai „Trakų“ futbolininkai kontrolinėse rungtynėse 3:0 nugalėjo penktąją vietą Baltarusijoje užimančią Gardino „Neman“ ekipą. Pirmąjį įvartį riteriams pelnė Diniaras Bilialetdinovas, antrąjį – svečiai įsimušė į savo vartus, trečiąjį – besibaigiant rungtynėms, vėl D. Bilialetdinovas.