laisvosios

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „laisvosios“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „laisvosios“.

Nesėkmingi „laisvūnų“ startai Europos imtynių čempionate Tbilisyje

Tbilisyje startavo Europos imtynių čempionatas. Deja, pirmos varžybų dienos nesėkmingai susiklostė mūsų šalies atletams. Pirmąją laisvųjų imtynių turnyro dieną Šarūnas Jurčys (60 kg) rezultatu 0:6/0:7 pralaimėjo vokiečiui Timui Schleicheriui. Š. Jurčys tarp aštuoniolikos dalyvių liko priešpaskutinėje vietoje, praneša imtynes.lt. Šiandien svoryje iki 120 kilogramų vilnietis Igoris Fiodorovas neatlaikė vengro Danielio Ligečio atakų ir buvo paguldytas ant menčių jau pirmame kėlinuke.
2013-03-21

„Laisvūnai“ Estijoje iškovojo penkis medalius

Kochtla Jarvėje (Estija) vyko V-asis tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras "Kuldkaru". Lietuvai atstovavo imtynininkai iš Vilniaus, Kauno, Raseinių, Klaipėdos, Vilkaviškio ir Pagėgių, teigiama pranešime spaudai.
2012-12-17

Vokietijos prezidentas bus išrinktas kovo 18-ąją

Federalinis Susirinkimas – konstitucinė institucija, specialiai šaukiama valstybės vadovui rinkti – balsuos dėl Vokietijos prezidento kandidatūros kovo 18–ąją. Šią datą pirmadienį paskyrė Bundestago pirmininkas Norbertas Lammertas. Aukščiausias Vokietijoje valstybinis postas liko laisvas, kai vasario 17–ąją atsistatydino Ch. Wulffas. Bendru valdančiosios koalicijos ir opozicijos kandidatu bus iškeltas 72 metų amžiaus žmogaus teisių gynėjas ir teologas iš buvusios VDR Joachimas Gauckas.
2012-02-20

Keturi „laisvūnai“ – tarptautinio turnyro nugalėtojai

Kaliningrade vyko tarptautinis žymaus Rusijos trenerio G. Toropino vardo laisvųjų imtynių jaunių turnyras. Lietuvai šiose varžybose atstovavo Klaipėdos, Vilniaus, Vilkaviškio, Šiaulių, Pagėgių ir Kelmės sportininkai, praneša imtynes.lt.
2011-12-14

Sėkmingi „laisvūnų“ startai Slovakijoje

Košicėje (Slovakija) septyni Lietuvos laisvųjų imtynių jaunių rinktinės imtynininkai dalyvavo tarptautiniame turnyre, teigiama pranešime spaudai. Svorio kategorijoje iki 46 kilogramų sidabro medalį iškovojo Karolis Buslys iš Kauno (treneris Arūnas Paplauskas), o trečioji vieta atiteko Andriui Žekui iš Raseinių (treneris Valdas Grišius). Sidabro medalius iškovojo vilkaviškietis Tomas Baracevičius (50 kg, treneris Jonas Jurkynas) ir Andrius Mažeika (54 kg, treneris Olegas Voitechovskis) iš Kla...
2011-05-24

Imtynininkui T. Grišiui – tarptautinio turnyro nugalėtojo laurai

Viljandyje (Estija) vyko XIII Kūllo Koivu vardo tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras. Varžybose svorio kategorijoje iki 60 kilogramų varžybų nugalėtojo vardą iškovojo raseiniškis Titas Grišius (treneris Valdas Grišius), praneša imtynes.lt.
2011-05-23

Moksleivių imtynių pirmenybėse dominavo Klaipėdos „laisvūnai“

Šiauliuose vyko Lietuvos moksleivių jaunučių laisvųjų imtynių pirmenybės. Sėkmingiausiai varžybose pasirodė Klaipėdos miesto komanda. Uostamiesčio atletai iškovojo keturis aukso medalius. Tris čempionus išugdė Šiaulių treneriai, po vieną aukso medalį iškeliavo į Vilnių, Kauną, Alytų ir Raseinius, praneša imtynes.lt. Varžybose dalyvavo 63 sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus miestų, Radviliškio, Raseinių rajonų ir Pagėgių savivaldybės.
2011-05-12

Imtynininkai Lenkijoje iškovojo tris medalius

Krasnike  įvyko Lenkijos atviros laisvųjų imtynių jaunių ir jaunimo pirmenybės. Varžybose bronzos medalius iškovojo šalies jaunimo rinktinės nariai  klaipėdietis Arnas Draugelis (66 kg, treneris Sergejus Kasimovas)  bei  Jonas Rudavičius (120 kg, treneriai Zenonas Komskis ir Antanas Merkevičius) iš Pagėgių, praneša imtynes.lt.