l. suarez

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „l. suarez“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „l. suarez“.

UEFA Čempionų lygoje pasityčiojimas iš Romos ir penkta „Zenit“ pergalė

Šiandien, po dviejų savaičių pertraukos futbolo fanai vėl galėjo mėgautis Čempionų lyga. E lygos rungtynėse „Barcelona“ futbolininkai sutrypė „AS Roma“ vienuolikę rezultatu 6:1 (3:0). E grupėje „Camp Nou“ stadione susitiko praėjusių metų čempionė, „Barcelona“ su ekipa iš Italijos - „AS Roma“ . „Barcelona“ prieš šias rungtynes Madride džiaugėsi triuškinama pergale prieš amžinus varžovus, Madrido „Real“ futbolininkus,rezultatu 4:0. Tuo tarpu Romos futbolininkai „Serie A“ čempionate nesugebėj...
2015-11-24

Čempionų lyga: Arsenalo kluptelėjimas ir Zenito svarbi pergalė

Trečiadienį savo kovas Čempionų lygoje pradėjo E, F, G ir H grupės komandos. Daugelio futbolo fanų akys buvo nukreiptos į E grupės rungtynės tarp Italų vicečempionų “AS Romos” ir Čempionų lygos čempionės FC “Barcelonos” klubų. 21-ąją rungtynių minute Ivanas Rakitičius pamatė neprižiūrimą Luisą Suarezą, tiksliai jam perdavė kamuolį ir Luisas Suarezas pelnė pirmąjį “Barcos” įvartį šiame Čempionų lygos sezone.