l. bulotaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „l. bulotaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „l. bulotaitė“.

Lošimuose skęsta vis daugiau lietuvių, o kunigas atviras: „Nesu laidojęs tiek daug priklausomų žmonių, kaip lošėjų“

Dar praėjusią savaitę visuomenę pasiekė džiugi žinia, kad lietuvis loterijoje laimėjo daugiau nei 13 mln. eurų. Nors naujiena ir skamba pozityviai, specialistai įspėja – loterijos ir lošimai gali sukelti priklausomybę, o ši dažnu atveju baigiasi net mirtimi. Naujausi duomenys rodo, kad vis daugiau lošiančiųjų atsiduria ties itin pavojinga riba. Praėjusią savaitę Lietuvoje nuvilnijo naujiena, kad vilnietis loterijoje laimėjo daugiau nei 13 mln. eurų.

Kaip drausminti neblaivius vairuotojus: didinti baudas, siųsti pas psichologą, viešinti?

Praėjusiais metais, palyginti su 2013-aisiais, girtų vairuotojų šalies keliuose užfiksuota 5 proc. mažiau. Policijos pareigūnai teigia, kad efektyviausia priemonė – reidai. Tuo metu psichologė Laima Bulotaitė mano, kad kelių „didvyrius“ dar labiau pažabotų didesnės baudos. „Be to, ne visiems vienodai pritaikomas įstatymas – kai žinomoje byloje kalbama apie kažkokius gudobelių ekstraktus, žmonės turi žinoti, kad jokių lengvinančių aplinkybių negali būti“, – tvirtina L. Bulotaitė.

Kodėl „Facebooke“ saugiau nei realybėje?

VU Bendrosios psichologijos katedros docentė Laima Bulotaitė nemano, kad socialinio tinklo „Facebook“ naudojimas yra liga. Pasak jos, žmonės turėjo poreikių, o kažkas atrado, kaip juos patenkinti. Spartėjant gyvenimo tempui, atsirado poreikis greičiau bendrauti, bendrauti su tais, kurie yra toli, todėl atsirado niša socialiniams tinklams. Pašnekovė nemano, kad „Facebook“ gali išnykti, tačiau pripažįsta, kad jis gali keistis. „Gali būti, kad jį pakeis kas nors panašaus, tačiau neišnyks.
2014-02-05
Į viršų