kvapas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kvapas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kvapas“.

Daina Bosas atskleidė, kodėl pas ją tiek daug kvepalų: patarimas pravers kiekvienam

Trakų Vokės dvare apsilankusi verslininkė Daina Bosas liko sužavėta ten pristatytais Saugirdo Vaitulionio kvepalais. Ji papasakojo ir apie savo patirtį derinant skirtingus kvapus bei atskleidė, jog labiausiai jai kvepia mylimas vyras. Kasdien – vis naujas kvapas Verslininkė kvepalų parduotuvėje sako galinti praleisti valandų valandas, tačiau norėdama išgauti tobulą savo aromatą, ties vienais kvepalais niekada neapsistoja. „Tikėjausi, jog Saugirdo kvapas taps siurprizu jį pažįstantiems.
2023-11-10

Ypatingi kvepalai: padeda suvilioti ir vyrus, ir moteris? Štai kaip jie veikia ir kiek kainuoja

Moterys grįžta ir vėl perka: šie kvepalai tikrai padeda suvilioti ar tik labiau pasitikėti?
2023-05-25

COVID-19 pacientė nesulaikė ašarų: po ilgo laiko užuodė kavos kvapą

Nuo ilgalaikių COVID-19 pasekmių kenčianti amerikietė Jennifer Henderson net dvejus metams buvo praradusi uoslę. Klivlendo klinikos išplatintame jautriame vaizdo įraše matyti, kaip moteris po ilgo laiko tarpo vėl užuodė mėgstamą kavos kvapą ir netikėtai pravirko.  Moteris uoslę prarado pačioje pandemijos pradžioje, kai pirmą kartą užsikrėtė koronavirusu, o klastingos ligos simptomai ją persekiojo ištisus dvejus metus.
2023-04-07

Šis požymis po insulto kankina daugelį: pastebėkite laiku

Insulto simptomai skiriasi priklausomai nuo to, kuriai smegenų daliai nebetiekiamas kraujas. Staiga sutrikus smegenų aprūpinimui krauju arba organo viduje plyšus kraujagyslėms, ląstelės gali būti pažeistos arba žūti, rašo express.co.uk. Dažniausiai pacientai patiria staigų sumišimą arba nutirpimą, kuris paveikia vieną kūno pusę. Tačiau jei insulto metu pažeidžiama smegenų dalis, atsakinga už kvapus, asmenys greičiausiai ims užuosti neįprastus kvapus.
2023-02-06

Patalynę išdžiovinsite be džiovyklės: šie būdai tikrai padės

Išdžiovinti patalynę džiovyklėje trunka nuo 40 minučių iki valandos, tačiau elektros sąskaitas tai padidina šimtais eurų per metus Orams vėstant, o dienoms trumpėjant, išdžiovinti patalynę gali būti sunku, ypač kai daugelis nenori naudotis džiovyklėmis dėl didėjančių elektros sąskaitų. Vėsesnis, nepatikimas oras taip pat reiškia, kad skalbinių lauke taip pat nedžiauname.
2022-10-20

Prancūzai pristatė naują išradimą: aparatas padeda išsirinkti tobulai tinkančius kvepalus

Prancūzai pristatė naują išradimą, kuris žmogui esą padeda išsirinkti tobulai tinkančius kvepalus. Kūrėjai tikisi, kad šis išradimas taps neatsiejama apsipirkimo dalis. Aparačiukas ant galvos – tikras išsigelbėjimas tiems, kurie niekaip negali išsirinkti jiems patinkančių kvepalų. Ši naujovė veikia paprastai – kol išradimas skenuoja smegenis, klientui reikia uostyti kvepalus. „Jis matuoja emocijas, kai žmogus uosto skirtingus kvapų akordus.
2022-06-25

1 simptomas burnoje gali išduoti, kad sergate vėžiu: susirūpinkite laiku

Blogas burnos kvapas ne tik nepadeda bendrauti, bet gali signalizuoti ir apie rimtesnius sveikatos sutrikimus. Pagrindinė priežastis, pasak BENU vaistinės ekspertės Ramunės Uosienės, dažniausiai yra bloga burnos higiena. Tad kaip tinkamai ją atlikti ir neprisišaukti rimtesnių sveikatos sutrikimų – pasakoja specialistė. Prie savo burnos kvapo dažniausiai esame pripratę, todėl ne visada jaučiame koks jis – įprastas ar blogas. Žinoma, ne visuomet tą pasakys ir aplinkiniai.
2022-02-24

Vyras negalėjo patikėti savo ausimis: veganai kaimynai skundžiasi iš jo kiemo sklindančiu mėsos kvapu

Vyras ginčijasi su savo veganais kaimynais, kurie skundžiasi iš jo buto sklindančiais mėsos kvapais, rašoma indy100.com. „Reddit“ vyras papasakojo, kad savo namų sode džiovina jautieną ir paprašė patarimo, kaip reaguoti į kaimynų skundus. „Kaimynai čia atsikraustė prieš maždaug pusę mėnesio, ir viskas buvo gerai, kol vieną kartą moteris nepasibeldė į mano duris ir nepaprašė nustoti sode džiovinti mėsą, nes ji su vyru yra veganai, todėl nuo mėsos kvapo juos pykina.
2021-09-09

Šio aukšto cholesterolio požymio nepastebi dažnas: ragina jį žinoti iš anksto

Padidėjęs cholesterolio kiekis yra tada, kai kraujyje yra per daug riebios medžiagos, vadinamos MTL cholesteroliu. MTL cholesterolis dažnai vadinamas „bloguoju“ cholesteroliu, nes jis gali suardyti arterijas ir taip padidinti riziką susirgti širdies ligomis. Deja, šis procesas dažnai nepastebimas − bet ne visada. Tyrimai rodo, kad sensorinių funkcijų pokyčiai gali rodyti aukštą cholesterolio kiekį.
2021-08-26

Atlikite šią 1 gudrybę: musės prie šiukšliadėžės daugiau neskraidys

Protingas triukas − pigi valgomoji druska šiukšliadėžėse neleis karaliauti musėms ir lervoms, o kartu ir sugers sultis bei maisto likučius. Moteris susilaukė gausybės komplimentų, kai internete pasidalino protingu triuku, neleidžiančiu musėms dūgzti aplink šiukšliadėžes. Karštas oras puiku, tačiau su juo taip pat padaugėja musių, puolančių gendantį maistą ar gėrimo likučius. Taigi, šiukšlių konteineriai tampa lervų ir musių prieglauda, kas, švelniai tariant, yra labai nemalonu.
2021-07-27
REKLAMA
REKLAMA

Internetą drebina kvapo gudrybė: nuo šiol automobilio vidus kvepės visada

Profesionalūs valytojai dalijasi paprastu būdu, kaip išlaikyti savo automobilyje šviežumo kvapą – jums tereikės medinio skalbinių spaustuko ir kelių lašelių eterinio aliejaus. Ar norite, kad jūsų automobilis visada kvepėtų šviežumu? Yra įprasta mašinose naudoti oro gaiviklius, deja, jie nėra labai pigūs. Laimei, yra patogus būdas, padėsiantis jums išlaikyti gaivų kvapą automobilyje.
2021-05-03

Skubiai įspėja moteris: nenumokite ranka į šį kvapą iš apačios

Siunčia žinią moterims – nesijaudinkite, jeigu jūsų lytiniai organai neskleidžia malonaus aromato, nes tai nulemti gali daugelis įvairių dalykų. Visgi, ekspertai įspėja, kad susirūpinti reikėtų dėl žuvies kvapo. Ekspertai moterims pataria nesijaudinti, jei jų lytiniai organai neskleidžia itin malonaus aromato – taip ir turi būti. Tačiau įspėjama, kad „pašvinkusios žuvies“ kvapas gali reikšti infekciją.
2021-05-01

Tai kelia nerimą: sakuros pražydo anksčiausiai per daugiau kaip 1200 metų

Vienas žymiausių Japonijos gamtos reginių šiais metais pasiekė kraupų etapą. Sakuros pražydo anksčiausiai per daugiau nei 1200 metų. Ankstyvas žydėjimas – kvapnus priminimas, kad klimato kaita visam laikui keičia natūralų Žemės rutulio funkcionavimą, pradedant ekstremaliomis žiemos audromis ir baigiant pusmetį trunkančiomis vasaromis. Sakuros tokiuose miestuose kaip Japonijos Kiotas jau seniai reiškia ne tik sezono pokyčius.
2021-04-12

Kodėl kvapai gali sukelti prisiminimus?

Kvapai gali būti stebėtinai jaudinantys. Užuostų kvepalų kvapas gali priminti seną draugą, gaminamos vakarienės kvapai gali jus sugrąžinti į močiutės virtuvę. Naujame tyrime, apie kurį pranešta akademiniame žurnale „Progress in Neurobiology“, mokslininkai atskleidė, kad žmogaus evoliucija ir smegenų nervų ryšiai gali padėti paaiškinti, kaip kvapai sugeba sukelti tokius stiprius prisiminimus.
2021-04-10

„Seno žmogaus kvapas“ iš tiesų egzistuoja: paaiškino, kodėl jis atsiranda

Ar iš tiesų egzistuoja „seno žmogaus kvapas“? Daugelis naudoja šį nemalonų terminą, kalbėdami apie pagyvenusius žmones, bet šį kvapą galima paaiškinti moksliškai. „Tiriamosios Dermatologijos Žurnale“ paskelbtas tyrimas teigia, kad kvapo priežastis yra cheminė medžiaga, vadinama 2-nonenal. Ji atsiranda, kai dėl oksidacijos ant odos suskyla omega-7 riebiosios rūgštys, kurių senstantis kūnas gamina daugiau.
2021-03-30

Šiukštu žuvies neatšildykite šiuo būdu: gali baigtis ne itin maloniai

Žuvis – pakankamai greitai gendantis produktas, todėl jeigu nusipirkę per kelias dienas jos suvalgyti nežadame, dažniausiai per daug nesukame galvos ir įdedame į šaldiklį arba perkame jau šaldytą. Tačiau ar žinote, kaip taisyklingai reikėtų atšildyti žuvį? Produktų kokybės vadovė Aldona Čepulis sako, kad atšildydami žuvį žmonės dažnai daro kelias klaidas, dėl kurių kenčia ir skonis, ir maistingumas.
2021-03-25

COVID-19 persirgusi mama nežino, ką daryti: gali valgyti tik sumuštinius

Koronavirusu persirgusi moteris gyveno vien „su duona“ – bet koks maisto kvapas ją versdavo vemti. Clare Freer ilgą laiką valgė vien sumuštinius su sūriu, nes pauosčius net ir vandenį ją imdavo pykinti. 47 metų amžiaus moteris koronavirusu užsikrėtė praėjusių metų kovo mėnesį ir prarado skonio bei uoslės pojūčius. Net ir pasveikus ją vargino parosmija vadinamas sutrikimas, praneša „Birmingham Live“, rašoma dailystar.co.uk.
2021-02-01

5 priemonės gali padėti atgauti po COVID-19 prarastą skonį ir kvapą

Kvapo ir skonio praradimas tebėra vienas labiausiai trikdančių simptomų, susijusių su COVID-19. O blogiausia tai, kad iš visų COVID-19 simptomų kvapo ir skonio praradimas gali užtrukti ilgai.  Natūralu, kad kvapo ir skonio pojūtis yra labai svarbus, nesvarbu, kiek tai užtruks.
2021-01-18

Covid-19 sergantis vyras tapo sensacija: parodė, ką reiškia nejausti skonio ir kvapo

Russell Donnelly sumanė pažiūrėti į Covid-19 ligą kitaip ir pašmaikštauti. Šis socialiniame tinkle paskelbė įrašą, kuriame parodo, ką reiškia nejausti skonio ir kvapo. Įraše matyti, kaip vyras iš eilės be jokios reakcijos valgo svogūną, česnaką, citriną – ir visiškai nieko. Jo mimikos nesikeičia, nes šis nejaučia nei skonio, nei kvapo.  Iš pradžių jis rodo, kaip kanda paprastą svogūną, vėliau įsispaudžia šaukštą česnako pastos, o paskui išgeria stiklinę grynų citrinų sulčių.
2020-11-19

Atskleidė, kaip išsirinkti geriausią mėsą: verta žinoti šiuos patarimus

Kasdienis apsipirkimas atrodo ypač paprastas – tereikia susidaryti sąrašą ir iš prekių gausos parduotuvių lentynose išsirinkti norimas ar patinkančias. Bet ar tikrai visada mokame atsirinkti aukščiausios kokybės produktus, ypač kai kalbame apie šviežią maistą, pavyzdžiui, mėsą. Aldona Čepulis, prekybos tinklo „Iki“ produktų kokybės vadovė, atskleidžia kelis paprastus patarimus, kaip išsirinkti mėsą ir išlaikyti ją kokybišką iki gaminimo.
2020-11-19

Jūsų makštis skleidžia keistą kvapą? Jis perspėja apie rimtas bėdas

Jei jūsų makšties skleidžiamas kvapas yra būtent toks, pasikonsultuokite su gydytoju. Makštyje yra daugybė skirtingų gerųjų bakterijų ir kiekvienos moters turimas kvapas yra skirtingas ir unikalus, kaip ir patys lytiniai organai.  Kai kurių moterų kvapas natūraliai būna stipresnis – tai dažniausiai visiškai normalu ir sveika. Tačiau yra tam tikri kvapai, kurie gali būti kiek neįprasti ir įspėti apie tam tikrą susirgimą.
2020-11-07

Padarykite tai savo skalbiniams: kvapas bus itin malonus

Ne vienas susimąsto – ką būtų galima padaryti, kad skalbiniai natūraliai gerai kvepėtų? Žinoma, tam galima pasitelkti prekybos centruose esančias priemones, tačiau tai visai nebūtina. Namuose pasigaminkite šio mišinio ir džiaukitės maloniai kvepiančiais rūbais. Ilgai išliekantį gerą kvapą skalbiniams suteiks vos keli į skalbimo mašiną įdėti šaukšteliai šio mišinio. Jo gaminimas labai paprastas ir greitas, tačiau rezultatas pranoks visus lūkesčius, rašoma theblogstuff.com.
2020-09-17

Ant rankų liko svogūnų kvapas? Padės šie patarimai

Gaminant įvairius patiekalus, nepamainomais ingredientais dažnai tampa česnakai ar svogūnai. Tačiau juos supjausčius ir susmulkinus, ant rankų dar ilgai galima jausti stiprų jų kvapą, kuris teikia mažai malonumo, o kartais, net ir kruopščiai jas nuplovus, gali laikytis net kelias dienas. Ar galima kaip nors greitai ir paprastai „priversti“ rankas nustoti kvepėti česnakais ar svogūnais? Taip, ir tam pasitarnauti gali kasdien naudojami dalykai, rašoma openfit.com.
2020-09-13

Atsikratykite blogo burnos kvapo: štai, ką reikia padaryti

Neleiskite blogam burnos kvapui trukdyti jūsų gyvenimui, taip pat ir seksualiniam. Štai kas gali sukelti blogą burnos kvapą – kai kurios priežastys tikrai nustebins. Visi vienu ar kitu gyvenimo laikotarpiu esame patyrę blogą burnos kvapą. Tas rytinis kvapas po vakaro su per daug alkoholio arba stiprus kvapas pavalgius kokio nors maisto su česnaku, kurio taip sunku atsikratyti. Tačiau kai kurie žmonės turi halitozę – visą gyvenimą trunkančią būklę, dėl kurios kartais jaučiasi nejaukiai.
2020-08-27

Kaune – įspūdingas reginys: praeivius vilioja vanilės kvapu

Kaune įsikūrusio Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodo kolekcijose ir ekspozicijose – vis daugiau aromatingų ir įvairiaspalvių žiedų. Kol didžiausiame Lietuvoje rožyne pirmuosius pumpurus ima formuoti rožės, romantiškąją istorinę pergolę visu smarkumu puošia balti, rožiniai ir kreminiai vanile kvepiantys kalninių raganių (Clematis montana) žiedai.
2020-06-05

Norite, kad jūsų namai visada skaniai kvepėtų? Štai, ką reikia padaryti

Kiekvieni namai turi savitą kvapą. Tačiau kai kurių kvapas būna malonesnis. Nors gali būti sudėtinga suvaldyti kasdien namie pasklindančius kvapus, yra keletas būdų jiems pašalinti. Kai kuriais atvejais tam reikės įdėti darbo – pavyzdžiui, turint naminių gyvūnų, valant čiužinius bei ištuštinant šiukšliadėžes, bet dažniausiai namams suteikti malonų kvapą yra visai nesudėtinga, ypač laikantis šių patikrintų geriausių interjero dizainerių patarimų, rašoma goodhousekeeping.com.
2020-05-10

Rinkdamiesi vištieną, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus: užtikrins mėsos kokybę

Paukštiena – mėsa, kurios vartojimas kasmet vis labiau auga ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Kaip neapsirinkti ir nusipirkti kokybišką paukštieną? Patarimais, į ką reiktų atkreipti dėmesį, parduotuvėje renkantis šviežią paukštieną, dalinasi AB „Vilniaus paukštynas“ Kokybės kontrolės tarnybos vadovė Skirmantė Sokolovskienė. „Kiekvieno gamintojo pareiga yra atsakingai žvelgti į visą gamybos procesą ir užtikrinti, kad tik saugūs ir kokybiški produktai pasiektų vartotoją.
2020-05-06

Klaipėdoje į butą patekę pareigūnai pakraupo: tarp kalno šiukšlių – savininko kūnas

Ilgus mėnesius į įvairias institucijas skambinėję ir prašę iškeldinti kaimyną, kuris bute kaupia šiukšles, o patalpas dezinfekuoti, vieno uostamiesčio daugiabučio gyventojai šokiruoti. Kol valdininkai ir namo administratoriai derino popierius, kad galėtų patekti į kaupiko butą, šis jame numirė. Pasak kūną radusių policininkų, jis jau buvo pradėjęs irti, todėl, pasirodo, namo gyventojai kentėjo ne tik šiukšlių, bet ir lavono tvaiką.

Pavasarį užuodžiate keistą kvapą lauke? Štai, kas iš tikrųjų tai yra

Jūs žinote, kaip kvepia pavasaris. Tas šiek tiek purvą primenantis kvapas mus dažnai nuteikia optimistiškai. Jis primena apie artėjančius darbus sode. Kitiems jis primena vaikystę. Tas žemiškas kvapas ypač jaučiamas palijus. Bet kas tai? Iš kur tas kvapas? Taip kvepia geosminas – organinis junginys, kurį išskiria įvairios žūvančios bakterijos (melsvabakterės, Streptomyces ir pan.) Geosminas yra atsakingas už žemišką burokėlių kvapą.
2020-04-17

Nemalonus kvapas iš burnos? Štai, ką jis išduoda

Nemalonus burnos kvapas, dar vadinamas halitoze, tam tikru gyvenimo laikotarpiu pasitaiko visiems, rašoma dailystar.co.uk. Dažnai dėl šios problemos jaudintis neverta, bet kai kuriais atvejais halitozė gali įspėti apie dantenų ligas, diabetą ar inkstų veiklos sutrikimus. Gyd. Reeda Wadia iš Londono neseniai pasakojo apie šią problemą. „Daily Mail“ ji sakė: „Dvi dažniausios halitozės priežastys yra liežuvio apnašos ir dantenų ligos.
2020-03-05

Medikai perspėja šio miesto gyventojus: patalpose – stiprus cheminis kvapas

NVSC Šiaulių departamentas 2019 d. lapkričio 21–22 d. gavo pranešimus iš piliečių, gyvenančių Vytauto, V. Kudirkos, Gumbinės, M. Valančiaus gatvėse, Šiauliuose, dėl gyvenamosiose patalpose tvyrančio aštraus, kvėpavimo takus dirginančio kvapo. NVSC Šiaulių departamento specialistams nuvykus pas gyventojus, gyvenamosiose patalpose buvo jaučiamas stiprus, stirenui būdingas kvapas.
2019-11-25

Pamirškite blogą burnos kvapą: prireiks šių priemonių

Nemalonus kvapas iš burnos yra tikrai bjaurus dalykas, kad ir kurioje pusėje bebūtumėte. Tačiau kad kvapas būtų gaivus, galite šį bei tą padaryti, rašoma menshealth.com. Valykitės dantis ir naudokite dantų siūlą (savaime aišku) Kaip ir visi kada nors ryte atsibudę žmonės, puikiai žinote, kad ant dantų (ypač per naktį) besikaupiančios apnašos ir bakterijos sukelia nemalonų kvapą.
2019-11-02

Dvokas iš kaimyno kankina visus – kėdainiečiai nebežino, ko imtis

Beprecedentis atvejis Kėdainiuose. Žmonės priversti kęsti kaimynystėje besiplečiančio nelegalaus žvėrelių verslo skleidžiamą dvoką. Prie kaimynų tvoros šinšilų fermą užveisęs gyventojas atsipirko menkomis baudomis. Pažaboti tokią veiklą gyvenamajame kvartale – institucijos bejėgės. Kėdainių valdžia sako metas taisyti gyvūnų laikymo taisykles rajone. Kėdainiuose Babėnų kvartalo gyventojai – pasibaisėję. Kaimynystėje po pat jų langais išdygusiame štai šiame pastate įkurta žvėrelių ferma.
2019-09-18

Klaipėdiečiams sužibo viltis – ruošiamas būdas kovoti su smarve

Savo nosimi pauostyti ir susipažinti su smarve kurią kone dešimtmetį kenčia klaipėdiečiai, buvo atvykęs ir Aplinkos apsaugos ministras Kęstutis Mažeika. Jis gyventojus ramino, esą vyriausybei jau pateiktas įstatymo paketas, leisiantis riboti miestą teršiančių įmonių veiklą, o kai kurias net uždaryti. Esą iki šiol to daryti nebuvo galima. Klaipėdos miesto bei rajono gyventojai skaičiuoja, kad iš Dumpiuose įsikūrusių įmonių sklindančią smarvę kenčia jau kone 10 metų.

Kaune rasta negyva sutuoktinių pora: kvapas buvo nebepakeliamas

Šiurpus radinys Kaune – neapsikentę vis stiprėjančio dvoko iš kaimynų buto žmonės nutarė pasižvalgyti pro sutuoktinių poros langą. Būtent tada ir išvydo siaubingą vaizdą – kaimynai gulėjo viduje be gyvybės ženklų. Į butą patekę pareigūnai kūnus rado jau apirusius. Dabar jau policija aiškinasi, kas tapo mįslingos abiejų sutuotinių mirties priežastimi. Kraupus radinys aptiktas Jonavos gatvės 182 numeriu pažymėtame bendrabučio tipo name. Antrojo aukšto langai praviri, patalpos vėdinamos.

Griežtinimas dėl kvapų ore įtampos nemažina: gyventojai toliau piktinasi, o įmonės grasina

Gera žinia gyvenantiems arti pramonės, perdirbimo ar kitų objektų, skleidžiančių aštrius kvapus. Kone perpus mažinama leistina kvapų koncentracijos ore riba. Tačiau šį griežtinimą palankiai vertina tik jį priėmusieji. Mat smarvę kenčiantys gyventojai įsitikinę, kad to nepakanka kankinančiam dvokui pažaboti, o verslininkai grasina kainų kėlimu bei veiklos nutraukimu. Klaipėdos visuomenės sveikatos centre gyventojų skundų dėl nepakeliamos smarvės vien šiemet sulaukta per 700-us.
Aktualijos 2019-08-12

Radinys šalia Klaipėdos rajono gyvenvietės šokiravo: atvejis jau ne pirmas, o žmonės nebežino, ko imtis

Ir vėl smarvė Klaipėdoje. Tik šįkart – Klaipėdos rajono pamiškėje, kur gyventojai aptiko ne grybus ar uogas, o šimtus kilogramų išmestos ir dvokiančios žuvies. Kažkas didžiulį kiekį žuvų gaišenų tiesiog išpylė į vandens kanalą, kuris suteko į vietos upelį. Toks įvykis Klaipėdos rajone – ne pirmas, tačiau sučiupti atliekų šeimininkus nepavyksta. Tokius vaizdus dar prieš savaitgalį užfiksavo Dauparų-Kvietinių seniūnijos darbuotojai.
Aktualijos 2019-08-12

Mėgintuvėlyje užauginta mėsa: skonis, kvapas ir išvaizda nesiskiria niekuo

Mėgintuvėlyje užauginta mėsa jau netrukus žada tapti neatsiejama mitybos dalimi. Vienas Izraelio startuolis skelbia laboratorijoje auginantis kepsnius, kurių skonis, kvapas ir išvaizda niekuo nesiskiria nuo tikro. Ir netrukus juos planuoja paleisti į prekybą. Šie nedidukai, tačiau sultingi kepsniai čirška vienoje Izraelio eksperimentinėje virtuvėje. Jų skonis, kvapas ir išvaizda – kaip pačios tikriausios keptos jautienos, nors iš tiesų tai mėgintuvėlyje užauginta mėsa.
Aktualijos 2019-07-30

Renkatės kvepalus? Užduokite sau šį 1 klausimą

 Ar tiesa, kad savo mėgstamų kvepalų turėtume tiesiog neužuosti? Ar gera mintis kvepalus pirkti dovanų arba juos įsigyti internetu? Mitų apie kvapus ir kvepalus sklando daugybė, o atsakymų žmonės ne visada ieško ten, kur reikėtų. Tuo įsitikinusi parfumerė, aromaterapeutė ir viena iš „Kvapų namų“ įkūrėjų Laimė Kiškūnė. Pasak jos, žmogaus kvapas – unikalus ir nepakeičiamas, kaip piršto antspaudas, o kvepalais iš tiesų siekiame ne maskuoti, bet sustiprinti savo natūralų, įgimtą kvapą.
2019-04-10

Blogas burnos kvapas išduoda klastingą ligą: skubiai pasitikrinkite

Pagrindinės priežastys, dėl kurių iš viduramžių lietuvio burnos, kaip tvirtinama rašytiniuose šaltiniuose, nemalonus kvapas sklisdavo net per dešimt žingsnių – skorbutas, ėduonis ir pūliniai burnoje, plaučių ir žarnyno ligos. Nors viduramžiai jau senokai baigėsi, blogas burnos kvapas iki šių dienų persekioja ne tik mūsų tautiečius. Teigiama, kad su juo susiduria kone kas antras Žemės gyventojas.
2019-01-11

Žavus tinklaraštininkas išdavė paslaptį: kaip lengvai atsikratyti blogo kojų kvapo

Socialinių tinklų žvaigždė Noah Centineo yra ne tik merginų numylėtinis, bet ir neoficialus grožio ekspertas. Socialiniame tinkle „Instagram“ jis atskleidė triuką, kaip išvengti nemalonaus kojų kvapo. Į nuotykius gamtoje dažnai besileidžiantis vyrukas neseniai paviešino nuotrauką, kurioje jis įamžintas basas, viduryje kelio. Jis patikino, kad leidžiasi į atostogas ir kurį laiką nebus pasiekiamas.
2018-12-26

Ant ritinėlio užlašinkite šio aliejaus: nuo šiol tik taip ir darysite

Sakoma, kad, kaip ir drabužiai, jūsų namai atspindi jūsų asmenybę, skonį ir gyvenimo būdą. Prieš užsukant svečiams visuomet stengiamės paversti švariais ir kvepiančiais. Siūlome kelis būdus, kaip namus palaikyti visuomet kvepiančius, o užsukus netikėtiems svečiams nebūtų gėda. Tualetinis popierius Ant tualetinio popieriaus ritinėlio užlašinkite pora lašų mėgstamo eterinio aliejaus. Kartonas absorbuos aliejų, o jūsų vonios kambarys bus pripildytas nuostabiu aromatu iki kol baigsis ritinys.
2018-12-10

Jūsų pėdos atrodo taip? Tai praneša apie labai rimtas ligas

Dr. Dawna Harper aptaria nerimą keliančių požymių formas, išvaizdą ir pėdų kvapus. Dažnai pasitaikantys simptomai, pavyzdžiui, pageltę nagai, gali reikšti labai rimtus dalykus – net odos vėžį, sako ji. 90% moterų per gyvenimą patiria kokį nors su pėdomis susijusį sutrikimą, rašoma dailymail.co.uk. Galbūt pėdų ir nelaikote gražiausia savo kūno dalimi, tačiau jomis naudotis reikia kiekvieną dieną.
2018-11-04

Čiupsite ragauti dar karštus: užkandis, vertas 10 balų!

Pats metas jau pagalvoti, ką kramsnosite vakare arba savaitgalį. Puiki idėja, todėl būtinai pasinaudokite!  Jums reikės: 1 kilogramo svogūnų, 250 gramų miltų, 1 stiklinės, 1 stiklinės sauso baltojo vyno, 1 kiaušinio, šaukštelio druskos, pipirų, 2 stiklinių aliejaus.  Iš pradžių svogūnus nulupame, supjaustome storokais griežinėliais bei išdaliname žiedais.
2018-09-21

Palikite prie lovos citrinų: rezultatas pranoks visus lūkesčius!

 Kvapai turi didelę įtaką jūsų sveikatai. Smilkalų mėgėjams vertinga žinoti, kokį poveikį psichologinei ir emocinei būklei daro tam tikri kvapai. Renkantis kvapus namams reikėtų atkreipti į tai dėmesį. Rytietiški smilkalai gali būti gaminami iš vieno stiprų aromatą skleidžiančio augalo arba kuriamos kelių augalų, medaus, prieskonių ar kitų sudedamųjų dalių kompozicijos. Tereikia tam tikrą, pasirinktą kvapą, palikti savo namuose, prie lovos, svetainėje ar miegamajame.
2018-09-16

Kvapas klozete vėl bus malonus: padės ši priemonė

Kiekvienas iš mūsų trokšta gaivos ir švaros. Ypač vonios kambaryje arba tualete. Jeigu norite, kad jūsų klozetas maloniai kvepėtų, išbandykite šią paprastą priemonę. Jums reikės 60 ml citrinų sulčių, 160 gramų valgomosios sodos, pusės puodelio acto, 20 lašų kvapaus aliejaus (rinkitės jums patinkantį kvapą) ir lašelio vandenilio peroksido.    Paruošimo procesas: Sodą sumaišykite su citrinų sultimis nedideliame indelyje. Atskirai išmaišykite actą su vandenilio peroksidu.
2018-08-06

Aiškiaregė atskleidė šokiruojantį gebėjimą: sunku suvokti, kad tai gali būti tiesa

Ari Kala iš Australijos ilgą laiką dirbo sekretore, tačiau supratusi, kad sėdėti biure – ne jai, nusprendė tapti profesionale aiškiarege. Ari tikina, kad gali užuosti žmones, kuriems gresia mirtis. Tokia dovana jai atrodo bevertė, nes mergina negali padaryti nieko, kad tuos žmones išgelbėtų. Apie savo šeštąjį pojūtį Ari sužinojo vos 12-os. Tada ji užuodė šlykščiai saldų kvapą lauke, kurio nė vienas jos šeimos narys nepastebėjo. Po dienos jos dėdė mirė.
2018-06-03

Pasakė, kaip išsirinkti saldžiausias braškes: nekartokite šios klaidos

Pagaliau atėjo metas, kada kasdien galima pasilepinti braškėmis. Žinoma, jų turgavietėse yra įvairių: ir tobulai atrodančių, tačiau ypatingu skoniu neišsiskiriančių graikiškų, ir lenkiškų, ir pirmų lietuviškų.  Tačiau kaip išsirinkti braškes, kurios būtų tokios skanios, kad primintų tas, kurios kadaise augo pas močiutę darželyje? Yra keli triukai, padėsiantys atskirti braškes. Įsiminkite juos ir mėgaukitės tik skaniomis ir šviežiomis braškėmis.  Kvapas.
2018-05-29

Blogas kvapas šaldytuve – vienas ingredientas jį pašalins be jokio vargo

Jūsų šaldytuvas pastaruoju metu skleidžia blogą kvapą? Atsikratykite šio įkyraus kvapo be jokio vargo, o tam jums prireiks vos vienos naminės priemonės.  Norint pašalinti blogą šaldytuvo kvapą, tam nereikia būtinai skubėti į parduotuvę ir pirkti prabangius valiklius. Lengvai išvalyti šaldytuvą galite ir su namuose esančiomis priemonėmis.
2018-04-08

Patepkite pažastis šiuo mišiniu. Rezultatas nustebins

Dažnai jaučiatės suprakaitavę? Jeigu vis pajuntate nemalonų kvapą, o net patys geriausi kūno kvapai bei dezodorantai nepadeda, išbandykite šią priemonę.  Jums prireiks vos dviejų aspirino tablečių, kurios atgaivins jūsų pažastų odą.  Taigi, paimkite dvi tabletes ir susmulkinkite. Ištirpinkite jas puodelyje šilto vandens. Kai tai padarysite, paruošta mase ištepkite švarią pažastų odą ir palaikykite apie valandą.  Nuskalaukite dideliu vandens kiekiu.
2018-03-17
Į viršų