kulboka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kulboka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kulboka“.

Ispanijoje – produktyvus Minioto pasirodymas

Ispanijos čempionate pralaimėjimą patyrė Bilbao „RETAbet“ klubas su Regimantu Miniotu ir Arnoldu Kulboka. Lietuvių atstovaujamas klubas namuose 77:78 pripažino Madrido „Estudiantes“ pranašumą su Dovydu Giedraičiu. Iš trijų lietuvių geriausiai žaidė R.Miniotas. Jis per 15 minučių pelnė 10 taškų (4/6 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas. A.Kulboka per 26 minutes pelnė tik tašką (0/4 dvit., 1/2 baud.
2020-12-06

Miniotas debiutavo Ispanijoje, bet ryškesnis buvo Kulboka

Regimantas Miniotas debiutavo Ispanijos lygoje, bet su Bilbao „RETABet“ (2-8) komanda patyrė pralaimėjimą. Bilbao ekipa svečiuose 76:85 nusileido Andoros „MoraBanc“ (4-4) krepšininkams. R.Miniotas žaidė 18 minučių, pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet dukart suklydo ir kartą prasižengė. Aukštaūgis surinko 8 naudingumo balus. Jo komandos draugas Arnoldas Kulboka žaidė 23 minutes, pelnė 11 taškų (1/3 dvit., 3/6 trit.
2020-12-03

Kulboka Ispanijoje pelnė 23 taškus

Arnoldas Kulboka Ispanijoje surengė įspūdingą pasirodymą ir su Bilbao „RETAbet“ šventė pergalę. Lietuvis per 26 minutes pelnė 23 taškus (1/4 dvit., 7/9 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet kartą suklydo ir dusyk prasižengė. A.Kulbokos vedama Bilbao ekipa 96:89 įveikė Sevilijos „Real Betis“ ekipą. Bilbao komandai dar 23 taškus surinko Ondrejus Balvinas, o pralaimėjusiems Jamesas Feldeine’as pelnė 18 taškų.
2020-11-22

Trijų lietuvių susidūrime Ispanijoje ryškiausiai spindėjo Giedraitis

Ispanijos čempionate susitiko trys lietuviai ir pergalę šventė Vitorijos „Baskonia“, kuri namuose 82:68 įveikė Bilbao „RETAbet“ ekipą. Rezultatyviausias iš trijų lietuvių buvo Rokas Giedraitis, kuris per 27 minutes pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7, perėmė kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir dukart prasižengė. Kitas „Baskonia“ puolėjas Tadas Sedekerskis žaidė 13 minučių, taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/1 trit.
2020-11-08

Lietuvių akistatoje Ispanijoje – Sajaus klubo pergalė

Ispanijos čempionate pergalę iškovojo Martyno Sajaus atstovaujama Manresos „Baxi“ komanda, kuri namuose 94:78 įveikė Arnoldo Kulbokos ginamą Bilbao „RetaBET“ klubą. M.Sajus žaidė 14 minučių, pelnė 9 taškus (2/4 dvit., 5/5 baud.), atkovojo kamuolį, kartą suklydo, triskart pažeidė taisykles ir išprovokavo 4 pražangas. A.Kulboka per 20 minučių surinko 5 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį, dukart suklydo, išprovokavo pražangą ir kartą pažeidė taisykles.
2020-11-01

Kulboka Ispanijoje svaidė netaikliai, bet buvo tarp rezultatyviausių

Arnoldo Kulbokos metimai skriejo pro šalį ir su Bilbao „RETABet“ komanda patyrė pralaimėjimą Ispanijos lygoje. Lietuvio komanda svečiuose 81:88 (18:33, 23:19, 23:16, 17:20) įveikė Badalonos „Joventut“ klubą. Puolėjas per 21 minutę pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 2/7 trit., 2/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir padarė 5 klaidas.
2020-10-11

Kulboka rezultatyviai pradėjo Ispanijos čempionatą

Arnoldas Kulboka Ispanijos čempionato kovas pradėjo rezultatyviu pasirodymu. Lietuvio atstovaujamas klubas svečiuose 102:107 (19:25, 24:28, 34:30, 21:15, 4:9) po pratęsimo nusileido Las Palmo „Gran Canaria“ ekipai. A.Kulboka žaidė 33 minutes, per kurias įmetė 16 taškų (1/2 dvit., 3/6 trit., 5/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, kartą prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų. Jis komandoje buvo antras pagal pelnytus taškus.
2020-09-20

Kulboka buvo rezultatyviausias, bet lietuvio ekipa suklupo

Arnoldo Kulbokos atstovaujama Bilbao „RETAbet“ komanda pasirengimo cikle patyrė pralaimėjimą, kuri 75:85 nusileido Burgoso „San Pablo“ ekipai. Lietuvis per 22 minutes įmetė 12 taškų (0/2 dvit., 4/7 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 11 naudingumo balų. „RETAbet“: Arnoldas Kulboka 12, Jaroslawas Zyskowskis 11, Ondrejus Balvinas 10 (9 atk. kam.
2020-09-06

Giedraitis ir Sedekerskis iškovojo pirmąjį sezono trofėjų

Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis iškovojo pirmąjį šio sezono trofėjų su Vitorijos „Baskonia“ komanda. Ispanijos čempionai 87:77 įveikė Bilbao „RETAbet“ krepšininkus ir iškovojo Baskijos taurę. Rungtynes arenoje pirmą kartą nuo pandemijos pradžios stebėjo sirgaliai. R.Giedraitis per 32 minutes pelnė 19 taškų (3/7 dvit., 2/7 trit., 7/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius ir 2 sykius prasižengė.
2020-08-30

Kulboka išrinktas į Ispanijos talentų penketuką

Bilbao „RETAbet“ legionierius Arnoldas Kulboka išrinktas į Ispanijos lygos geriausių jaunųjų žaidėjų penketuką. Talentus rinko lygos krepšininkai, treneriai, žiniasklaida ir sirgaliai. 22 metų lietuvis šiame balsavime užėmė ketvirtąją vietą, o kiti penketuko nariai yra Carlosas Alocenas, Usmanas Garbua, Nenadas Dimitrijevičius ir Vitas Krejčis. A.Kulboka šį sezoną rinkdavo 8,5 taško ir atkovodavo 3,6 kamuolio.