kristina norvainytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kristina norvainytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kristina norvainytė“.

Nuo tiesioginio žeminimo iki operacinėje svaidomų daiktų – gydytoja atvirai pasakoja apie smurto apraiškas ligoninėse

Medikai pagaliau išdrįsta garsiau prabilti apie vis dar sunkiai iš Lietuvos ligoninių išgyvendinamą mobingą ir kito pobūdžio patiriamą psichologinį smurtą. Jaunieji medikai sako, kad šios dramblio dydžio problemos, deja, ne visada pastebimos ne tik iš išorės, bet ir pačių gydytojų. Tuo metu kreiptis pagalbos juos atbaido dar didesnio psichologinio spaudimo ar net karjeros sugriovimo baimė.

Medikams reikės pildyti mažiau popierių: sutaupytą laiką galės skirti pacientams

Gydymo įstaigose turėtų sumažėti procedūrų, kurioms pacientams reikia pasirašyti sutikimą. Sausį įsigalioja tai numatančios Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo pataisos. Seimas jas vienbalsiai priėmė gruodį. Vienas pataisos iniciatorių sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad pakeitimais bus sumažinta biurokratinė našta medikams.
Aktualijos 2020-01-01

Medikai sukilo: reikalauja didesnių atlyginimų ir mažesnių krūvių

Sostinės Gedimino prospektą užtvindė balti chalatai. Keli šimtai jaunų medikų susirinko į protesto eiseną, reikalaudami valdžios net keliskart didesnių algų ir mažesnių krūvių. Gydytojai ministrui Verygai įteikė raštišką deklaraciją ir reikalauja, kad ją pasirašytų pats premjeras. Veryga tikina, kad pažadai jau vykdomi, tačiau aiškina, kad medikų krūviai ne visur per dideli. Esą kai kur gydytojai į darbą ateina… pamiegoti.
Kriminalai 2019-04-26
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų