kristina dreiko

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kristina dreiko“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kristina dreiko“.

Buvusios „Meilės be sienų“ dalyvės pokyčiai traukia žvilgsnius: gyvenimą kuria Vilniuje

Buvusi ,,Meilės be sienų" dalyvė, 35 metų Kristina Dreiko – vizažistė bei sporto trenerė, kuri dievina vaikus, o iš praėjusių santykių ir pati augina berniuką.  Prasidėjus karui ukrainietė apsigyveno Lietuvoje, moteris dažnai dalijasi kadrais su Vilniaus peizažu ir giria šalies grožį. „Lietuva turi labai gražią gamtą, kuri negali nesidžiaugti“, – po nuotrauka „Instagrame“ brūkštelėjo moteris. Tiesa, moteris stebina ir pokyčiai, po projekto ji pasikeitė plaukų spalvą.
61 2022-07-06

TV3 projekte sužibėjusi ukrainietė Kristina nesulaiko ašarų: nežino, kur reikės gyventi

Televizijos projekte „Meilė be sienų“ sužibėjusi ukrainietė verslininkė Kristina Dreiko žiūrovus papirko savo charizma ir šypsena. Šį kartą, Kristina pasakodama apie tai, kur šiuo metu yra ir kaip teko antrą kartą bėgti nuo karo – sunkiai renka žodžius.
2022-03-29

„Meilės be sienų“ dalyvės likimas – ne rožėmis klotas: karas gimtinėje, vieniša motinystė ir be žinios dingęs tėvas

34 metų Kristina Dreiko – vizažistė bei sporto trenerė, kuri dievina vaikus, o iš praėjusių santykių ir pati augina berniuką. Vis dėlto iš Donecko į Kijevą gyventi persikrausčiusi moteris slepia ir skaudžių išgyvenimų, susijusių su šeima… Nepaisant to, ji tiki, kad pati savo tikrąją meilę dar ras. Ir nors dėl darbų gausos tai padaryti ganėtinai sunku, Kristina jaučia, kad jai reikia mylinčios ir šiltos antrosios pusės, kurią gali sutikti projekte.
2021-08-26
Į viršų