krikščiūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „krikščiūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „krikščiūnas“.

Lietuvos imtynių komanda Ukrainoje užėmė antrą vietą

Kliosove (Ukraina) vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių komandų jaunučių turnyre puikiai startavo mūsų šalies atletai. Lietuvos imtynininkai tik finalinį susitikimą minimaliu rezultatu 4:5 pralaimėjo stipriausiai Ukrainos šios amžiaus grupės komandai – Kostopolio sportinio internato auklėtiniams, praneša imtynes.lt. „Buvau maloniai nustebintas vaikinu kovingumu. Visa komanda galynėjosi pagirtinai. Finale gal kiek pritrūko sėkmės, o gal ukrainiečiams namų sienos padėjo.
2013-11-05

Anykščiuose praūžė imtynių karštinė

Anykščiuose triukšmingai pasibaigė vienas labiausiai prestižinių imtynių turnyrų Lietuvoje. Net 139 atletai iš septynių valstybių  atvyko tarptautines varžybas, skirtas Anapilin iškeliavusiam imtynių puoselėtojui Vladui Žmoginui, rašo imtynės.lt.
2011-06-01

Imtynininkas A. Krikščiūnas įveikė dukart pasaulio čempioną

Šiauliuose vyko atviros graikų-romėnų imtynių veteranų pirmenybės. Pasigalynėti su lietuvaičiais atvyko šeši Ukrainos imtynių veteranai, praneša imtynės.lt. Ukrainos komandos lyderis – dukart pasaulio veteranų čempionas, Ukrainos ir Amerikos veteranų čempionatų nugalėtojas Michailo Nilipiukas. Su tituluotu varžovu teko galynėtis Arvydui Krikščiūnui.
2010-12-01

Imtynininkas D. Krikščiūnas – tarptautinio turnyro nugalėtojas

Poznanėje (Lenkija) vykusiame tarptautiniame keturių šalių graikų-romėnų jaunių imtynių turnyre Anykščių imtynininkai iškovojo tris medalius, praneša imtynes.lt. Domas Krikščiūnas (38 kg) įveikė keturis varžovus ir iškovojo tarptautinio turnyro aukso apdovanojimą. Brendonas Kuodis (58 kg) laimėjo sidabro medalį, o Deividas Ramelis (69 kg) liko trečias. Nugalėtojas ir prizininkai buvo apdovanoti ne tik medaliais, bet ir vertingais prizais - imtynių bateliais ir sportine apranga.