krepšinis trys prieš tris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „krepšinis trys prieš tris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „krepšinis trys prieš tris“.

„Hoptrans“ ir Aurelijus Pukelis pasitinka finalinį 3x3 sezono turnyrą: „Nenusiviltume patekę į ketvertuką“

Jau šį savaitgalį 3x3 krepšinio sezonas pasieks visišką finišo tiesiąją. Daugiau nei pusmetį trukęs trijulių krepšinio maratonas gruodžio 8-9 dienomis bus vainikuotas „Jeddah Final“ turnyru, kuriame Lietuvos klubų vėliavą neš Raudondvario „Hoptrans“ vyrai. Lėtai šiemet įsibėgėję raudondvariečiai rugpjūčio pabaigoje pagavo gerą bangą, kuri padėjo laimėti kelis turnyrus bei surengti dar eilę solidžių pasirodymų.
2023-12-06

Marijampolės krepšininkai Taivane nukeliavo iki finalo ir pateko į FIBA pasaulio 3x3 turo etapą

Taivane sekmadienį pasibaigusiame FIBA 3x3 „Challenger“ serijos vyrų krepšinio turnyre sėkmingai pasirodė Marijampolės „Mantinga“ (Evaldas Džiaugys, Tautvydas Kliučinykas, Justas Nausėdas, Žygimantas Šimonis). Ketvirtfinalyje lietuviai 22:10 nepaliko vilčių Jokohamos „BeefmanEXE“ (Japonija) klubui. Vėl puikiai žaidė E.Džiaugys (11 taškų, 6 atkovoti kamuoliai), 6 tšk. prie pergalės pridėjo T.Kliučinykas, 3 – Ž.Šimonis (5 atk. kam.), 2 – J.Nausėdas (5 atk. kam.
2023-10-29

„Mantingos“ krepšininkai užtikrintai pradėjo FIBA 3x3 „Challenger“ turnyrą Taivane

Taivane šeštadienį prasidėjusiame FIBA 3x3 „Challenger“ serijos vyrų krepšinio turnyre užtikrintai į ketvirtfinalį iškopė Marijampolės „Mantinga“ (Evaldas Džiaugys, Tautvydas Kliučinykas, Justas Nausėdas, Žygimantas Šimonis). C grupės pirmajame ture lietuviai 21:14 Ulan Batoro „MMC Energy“ (Mongolija). „Mantingą“ į pergalę vedė E.Džiaugys (9 tšk., 8 atk. kam.). Ž.Šimonis pridėjo 5 tšk., J.Nausėdas – 4, o T.Kliučinykas – 3. Varžovų gretose išsiskyrė Dulguunas Enkhbatas (7 tšk.
2023-10-28

„Hoptrans“ krepšininkai laimėjo dar vieną turnyrą ir pateko į pasaulio turo etapą

Puerto Rike sekmadienį baigėsi FIBA „Challenger“ serijos vyrų 3x3 krepšinio turnyras, kuriame triumfavo Raudondvario „Hoptrans“ ekipa. Lietuviai ketvirtfinalyje 21:13 pranoko „Hangzhou“ (Kinija) krepšininkus. Nugalėtojams 8 taškus pelnė Šarūnas Vingelis, po 6 – Paulius Beliavičius ir Aurelijus Pukelis, 1 – Modestas Kumpys. Vien iš serbų sudaryto Kinijos klubo neišgelbėjo 6 Gorano Vidovičiaus taškai. Pusfinalyje „Hoptrans“ 21:15 nugalėjo Paryžiaus (Prancūzija) klubą. 7 tšk.
2023-10-16

Aukso raidėmis į pasaulio breiko istoriją įsirašiusi Banevič: „Norisi verkti iš džiaugsmo“

Kas mėnesį vykstančioje pagerbimo popietėje šįkart Nacionalinė sporto agentūra simbolinius valstybės premijų čekius įteikė rekordiškai gausiam sportininkų ir trenerių būriui. Tarp jų – aukso raidėmis į pasaulio breiko istoriją įsirašiusi Dominika Banevič. Būdama vos 16 metų D. Banevič (BGirl Nicka) įveikė daugelį kur kas labiau patyrusių varžovių ir triumfavo pasaulio breiko čempionate. Aukso medaliu pasipuošusiai Lietuvos atstovei įteiktas ir simbolinis bilietas į Paryžiaus olimpines žaidynes.
2023-10-05

Tik finale geriausiai pasaulio 3x3 komandai pralaimėję marijampoliečiai pateko į pasaulio turo etapą

Kroatijoje vykęs FIBA 3x3 „Challenger“ serijos vyrų krepšinio turnyras sėkmingai susiklostė Marijampolės „Mantingai“ (Evaldas Džiaugys, Tautvydas Kliučinykas, Justas Nausėdas, Žygimantas Šimonis). Sekmadienį ketvirtfinalyje marijampoliečiai 20:19 palaužė Lozanos (Šveicarija) klubo pasipriešinimą. Permainingose rungtynėse svarbiu momentu iniciatyvos ėmėsi T.Kliučinykas.
2023-09-18

Lietuvos krepšininkių triumfu baigėsi 3x3 jaunimo Tautų lygos etapas Panevėžyje

Panevėžyje penktadienį surengtas šeštasis šio sezono FIBA 3x3 jaunimo (iki 23 metų) Tautų krepšinio lygos „Europe-2“ regiono etapas. Merginų varžybose pirmą vietą užėmė Lietuvos jaunimo rinktinė (Dalia Donskichytė, Ugnė Kučinskaitė, Saulė Mikelionytė ir Dominyka Paliulytė). Mūsiškės grupėje 20:14 įveikė slovakes ir 19:17 pranoko austres, o finale 20:14 įrodė savo pranašumą ir prieš rumunes. D.Donskichytė su 22 taškais tapo rezultatyviausia šio etapo krepšininke.
2023-07-07

3x3 krepšinio Tautų lygoje Lietuvos merginos užėmė antrąją, o vaikinai liko treti

Panevėžyje trečiadienį surengtas ketvirtasis šio sezono FIBA 3x3 jaunimo (iki 23 metų) Tautų krepšinio lygos „Europe-2“ regiono etapas. Lietuvos merginų rinktinė (Dalia Donskichytė, Ugnė Kučinskaitė, Dominyka Paliulytė ir Eglė Zabotkaitė) tapo A grupės nugalėtojomis. Mūsiškės 15:12 nugalėjo slovakes ir 17:14 – rumunes. Lietuvės pateko į finalą, kuriame tik po dramatiškos kovos 17:18 pralaimėjo ispanėms.
2023-07-06

3x3 krepšinio sostine tapsiančiame Panevėžyje – kova dėl vietos prestižiniame turnyre ir Lietuvos jaunimo rinktinių pasirodymai

Liepos pradžioje Panevėžys tampa 3x3 krepšinio traukos centru – čia vyks eilė klubinių ir jaunimo rinktinių turnyrų. Varžybų maratonas jau startavo „Panevėžys Quest“ atrankos etapais, kurie vyko liepos 3-4 dienomis Panevėžio lengvosios atletikos manieže. Paaiškėjo, kad atrankoje bilietus į finalą iškovojo „Gargždų Pramogos“, „Conkreta“, „Akademija VDU“ ir „Jūsų Panevėžys“. Prie šių ekipų lemiamose kovose prisijungs ir Plungės, Kėdainių, Kauno VDU ir Marijampolės „Mantinga“ ekipos.
2023-07-05

Priešpaskutinę sekundę pergalę išplėšęs Pukelis padėjo „Hoptrans“ užimti 3-ią vietą Prancūzijoje

Prancūzijoje pasibaigusiame FIBA 3x3 „Challenger“ serijos vyrų krepšinio turnyre trečią vietą užėmė Raudondvario „Hoptrans“ žaidėjai (Paulius Beliavičius, Modestas Kumpys, Aurelijus Pukelis ir Marijus Užupis). Šeštadienį turnyro ketvirtfinalyje „Hoptrans“ dramatiškai 18:17 įveikė Omahos „3Ball“ (JAV) ekipą.