kremlin cup

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kremlin cup“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kremlin cup“.

Pajėgų varžovą įveikęs Berankis pateko į „Kremlin Cup“ turnyro aštuntfinalį

Netikėtą šansą dalyvauti ATP 250 serijos turnyre dalyvauti gavęs Ričardas Berankis savo žygį pradėjo sėkmingai. Lietuvis pateko į Maskvoje vykstančio „Kremlin Cup“ aštuntfinalį. R. Bernakis laimėjo pirmąjį dvikovos su 89-ąją pasaulio rakete – Denisu Istonimu – setą, vėliau sėkmingai žaidė ir antrajame sete, kol galiausiai varžovas nusprendė susitikimo nebaigti ir pasidavė.
2018-10-16

L. Grigelio ir airio duetas – turnyro Rusijoje dvejetų ketvirtfinalyje

„Challenger Tour“ serijos „Kazan Kremlin Cup“ vyrų teniso turnyro Rusijoje dvejetų varžybų aštuntfinalyje antradienį trečias pagal skirstymą Lauryno Grigelio ir airio Jameso Cluskey'o duetas per 1 valandą ir 37 minutes 6:7 (5:7), 7:5, 10:1 nugalėjo korto šeimininkus Jevgenijų Donskojų bei Kareną Chačanovą, pelnė 15 įskaitinių ATP reitingo taškų bei 510 JAV dolerių čekį.
2015-03-17

L. Grigelis pateko į „Challenger Tour“ serijos teniso turnyro Kazanėje pagrindines vienetų varžybas

Antrą pergalę „Challenger Tour“ serijos „Kazan Kremlin Cup“ teniso turnyro Rusijoje kvalifikacijoje iškovojo ir į pagrindines vienetų varžybas pateko 23-jų metų Laurynas Grigelis.
2015-03-16

Laurynas Grigelis pateko į „Challenger Tour“ serijos teniso turnyro Kazanėje pagrindines vienetų varžybas