Antrą pergalę „Challenger Tour“ serijos „Kazan Kremlin Cup“ teniso turnyro Rusijoje kvalifikacijoje iškovojo ir į pagrindines vienetų varžybas pateko 23-jų metų Laurynas Grigelis.

362-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge užimantis ir kvalifikacinių vienetų varžybų favoritu buvęs Lietuvos tenisininkas pirmadienį lemiamoje dvikovoje vos per 62 minutes 6:1, 6:3 nugalėjo 447-ąją planetos raketę 20-metų rusą Aleksandrą Vasilenką ir užsitikrino 3 ATP reitingo taškus bei 415 JAV dolerių čekį.

Pirmuoju L. Grigelio varžovu pagrindinio turnyro vienetų varžybose bus tik 1302 vietą ATP klasifikacijoje užimantis dvidešimtmetis rusas Vitalijus Koziukovas.

Dvejetų varžybose trečias pagal skirstymą Lauryno Grigelio ir airio Jameso Cluskey'o duetas pirmajame rate susitiks su Rusijos atstovais – Jevgenijumi Donskojumi bei Karenu Chačanovu.

Turnyro Kazanėje prizų fondą sudaro 40 tūkst. JAV dolerių.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.