kazan kremlin cup

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kazan kremlin cup“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kazan kremlin cup“.

L. Grigelio ir airio duetas – turnyro Rusijoje dvejetų ketvirtfinalyje

„Challenger Tour“ serijos „Kazan Kremlin Cup“ vyrų teniso turnyro Rusijoje dvejetų varžybų aštuntfinalyje antradienį trečias pagal skirstymą Lauryno Grigelio ir airio Jameso Cluskey'o duetas per 1 valandą ir 37 minutes 6:7 (5:7), 7:5, 10:1 nugalėjo korto šeimininkus Jevgenijų Donskojų bei Kareną Chačanovą, pelnė 15 įskaitinių ATP reitingo taškų bei 510 JAV dolerių čekį.
2015-03-17

L. Grigelis pateko į „Challenger Tour“ serijos teniso turnyro Kazanėje pagrindines vienetų varžybas

Antrą pergalę „Challenger Tour“ serijos „Kazan Kremlin Cup“ teniso turnyro Rusijoje kvalifikacijoje iškovojo ir į pagrindines vienetų varžybas pateko 23-jų metų Laurynas Grigelis.
2015-03-16

Laurynas Grigelis pateko į „Challenger Tour“ serijos teniso turnyro Kazanėje pagrindines vienetų varžybas

2015-03-16

Laurynas Grigelis pergalingai startavo "Challenger Tour" teniso turnyro kvalifikacijoje Kazanėje

23-jų metų Laurynas Grigelis pergale startavo "Challenger Tour" serijos "Kazan Kremlin Cup" teniso turnyro Rusijoje kvalifikacijoje. 362-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge užimantis ir kvalifikacinių vienetų varžybų favoritu laikomas Lietuvos tenisininkas sekmadienį pirmajame rate vos per 56 minutes 6:2, 6:3 nugalėjo metais vyresnį rusą Ilją Lebedevą, kuris ATP reitinge yra 727-as.