konkūrų varžybos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „konkūrų varžybos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „konkūrų varžybos“.

Tautvydas Barštys žinomus žmones pakvietė į Dzūkiją: surengė konkūrų varžybas

Gruodžio 22 – 23 dienomis pirmą kartą modernioje jojimo sporto bazėje ir išskirtiniame poilsio centre „Royal Horse Resort“ vyko konkūrų varžybos. Renginyje dalyvavo net 250 žirgų, kuriais jojo 160 raitelių iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos bei Estijos.
2023-12-25

Prasideda vienas įspūdingiausių Lietuvoje Kalėdinis konkūras

Trečiadienį Bendorių kaimo žemę sudrebins daugiau nei 130-ies žirgų kanopos – prasideda jau tradiciniu tapusios vienos didžiausių šalyje Kalėdinės konkūrų varžybos, teigiama pranešime spaudai. Anot varžybų organizatoriaus Almučio Railos, jau daugiau nei dešimt metų organizuojamas šventinis turnyras sutrauks ir profesionalius, itin aukštų rezultatų pasiekusius raitelius, ir mėgėjus iš visos Lietuvos.
2011-12-28

Raitelis A. Petrovas varžybose Lenkijoje - trečias

Lietuvos raitelis Andrius Petrovas su žirgu Richard Lenkijoje vykstančių Tarptautinės žirgų sporto federacijos (FEI) pasaulio konkūrų taurės Vidurio Europos lygos Šiaurės grupės varžybų septintojoje rungtyje (19 duetų) šeštadienį užėmė trečiąją vietą. A. Petrovas su žirgu Rico Dono penktadienį laimėjo penktąją rungtį. Dešimtojoje rungtyje (60 duetų), kurioje buvo kovojama dėl pasaulio reitingo taškų, Benas Gutkauskas su Tom Riddle S užėmė ketvirtąją vietą.
2010-11-14

Raitelis A. Petrovas iškovojo pergalę Lenkijoje

Lietuvos raitelis Andrius Petrovas su žirgu Rico Dono Lenkijoje vykstančiose tarptautinėse konkūrų varžybose penktadienį laimėjo penktąją rungtį. Iš viso šioje rungtyje dalyvavo 85 duetai. Ketvirtojoje rungtyje (20 dietų) A. Petrovas su žirgu Richard užėmė antrąją vietą. Šeštojoje rungtyje (137 duetai) Benas Gutkauskas su Lascar 41 užėmė 11-ąją, o su Tom Riddle S – 16-ąją vietas.