kočergina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kočergina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kočergina“.

Strolia tęsia sėkmingų startų seriją – gali patekti į bendro starto rungtį

Geriausias karjeros rezultatas ne sprinto rungtyje – tokia maža pergale po sekmadienį Antholce (Italija) vykusių pasaulio biatlono čempionato 12,5 km persekiojimo lenktynių gali pasidžiaugti Vytautas Strolia. 27-erių lietuvis finišo liniją kirto 31-as ir sutvirtino galimybes startuoti prestižinėje bendro starto rungtyje, kurioje dalyvaus 30 geriausių planetos biatlonininkų. Sprinte 28 vietą užėmęs V.Strolia persekiojime į trasą iššliuožė atsilikęs 1 min. 36 sek.
2020-02-17

Sustiprėję biatlonininkai pradeda naują sezoną

Jau šį sekmadienį Ostersunde (Švedija) prasidės pirmasis 2014-2015 metų sezono pasaulio biatlono taurės etapas. Per plauką olimpinio medalio neiškovojęs Tomas Kaukėnas su komandos draugais sieks įrodyti, jog ir žiemos sporte lietuviai gali pasiekti aukštų rezultatų.
2014-11-28

Asmeninių biatlono lenktynių šalies čempionais tapo N. Kočergina ir latvis R. Pužulis

Maduonoje (Latvija) baigėsi dvi dienas trukęs atviras Lietuvos biatlono čempionatas. Sekmadienį sportininkai rungėsi asmeninėse lenktynėse. Tiesa, rungtyje nestartavo jau kitą savaitę pasaulio taurės etape Slovėnijoje dalyvausiantys Diana Rasimovičiūtė ir Tomas Kaukėnas, teigiama pranešime spaudai. Moterų 12,5 km asmeninėse lenktynėse stipriausia buvo Natalija Kočergina. Sportininkė „uždirbo“ 4 baudos minutes bei 1 min. 11 sek. aplenkė estę Kadri Lehtlą.
2014-03-03

Biatlono apžvalga: N. Kočerginos rekordas bei pirmieji nerimo ženklai

Vokietijos Oberhofo mieste vykstantys pasaulio biatlono taurės etapai kasmet išsiskiria prastomis oro sąlygomis. Ne išimtis ir šių metų etapas, kurio metu sportininkai šaudė esant itin tirštam rūkui. Beje, likus kelioms dienoms iki 2014-ųjų dėl sniego trūkumo buvo svarstoma perkelti varžybas iš Oberhofo į kitą miestą. Vis dėlto etapas, kurį aplankė kelios dešimtys tūkstančių gerbėjų, biatloną dievinančioje Vokietijoje įvyko, teigiama pranešime spaudai.
2014-01-06

Antro pasaulio biatlono taurės etapo apžvalga: 3 lietuviai – per vieną netaiklų šūvį nuo persekiojimo

Austrijos Hochfilceno miestelyje vykęs antras pasaulio biatlono taurės etapas Lietuvos atstovams nebuvo sėkmingas. Mūsų šalies biatlonininkai startavo tik sprinto rungtyje, kurioje nepateko į stipriausiųjų 60-uką bei neiškovojo teisės startuoti persekiojime. Vis dėlto panikos požymių rinktinės stovykloje nematyti. Sprinte koją kišo šaudymas Moterų 7,5 km sprinto varžybose šįkart geriausiai sekėsi Natalijai Kočerginai. Biatlonininkė išvis suko tris baudos ratus (šaudymas 0+3) bei užėmė 73 vietą.
2013-12-10

Pirmas pasaulio biatlono taurės etapas: orų išdaigos bei vilčių teikiantys D. Rasimovičiūtės startai

Sekmadienį Ostersunde (Švedija) baigėsi pirmasis biatlono pasaulio taurės etapas. Finišavo jis kiek kitaip nei buvo planuota – dėl itin stipraus vėjo viduryje varžybų nutraukus moterų persekiojimą, o analogiškos vyrų rungties dalyviams net neleidus startuoti. Vis dėlto pirmąsias išvadas, ko olimpiniame sezone tikėtis iš Lietuvos biatlonininkų, jau galima daryti.
2013-12-02

Atvirajame Lietuvos vasaros biatlono čempionate D. Rasimovičiūtė iškovojo du aukso medalius

Savaitgalį Latvijoje, Madonos biatlono sporto centre, vykusiame atvirajame Lietuvos vasaros biatlono čempionate Diana Rasimovičiūtė iškovojo du aukso medalius. 28-erių metų sportininkė laimėjo sprinto ir bendro starto lenktynes. Pirmąją varžybų dieną sprinto riedučiais rungtyje D. Rasimovičiūtė 7,5 km distanciją įveikė per 22 min. 58 sek. Lietuvė šaudykloje suklydo du kartus ir turėjo įveikti du baudos ratus. Antrąją vietą užėmė Natalija Kočergina (+30 sek.
2012-09-18

Lietuvos biatlonininkės pasaulio čempionate – tarp autsaiderių

Rusijoje vykstančio pasaulio biatlono čempionato moterų 15 km lenktynėse trečiadienį Lietuvos atstovės Aliona Sosunova ir Natalija Kočergina užėmė atitinkamai 87-ąją ir 91-ąją vietas. Nugalėjo be klaidų šaudžiusi švedė Helena Ekholm - 47 min. 8,3 sek. Sidabro medalį pelnė vokietė Tina Bachmann (+2 min. 15,8 sek.; 2 baudos min.