Savaitgalį Latvijoje, Madonos biatlono sporto centre, vykusiame atvirajame Lietuvos vasaros biatlono čempionate Diana Rasimovičiūtė iškovojo du aukso medalius. 28-erių metų sportininkė laimėjo sprinto ir bendro starto lenktynes.

Pirmąją varžybų dieną sprinto riedučiais rungtyje D. Rasimovičiūtė 7,5 km distanciją įveikė per 22 min. 58 sek. Lietuvė šaudykloje suklydo du kartus ir turėjo įveikti du baudos ratus. Antrąją vietą užėmė Natalija Kočergina (+30 sek.; 1 baudos ratas), o trečiąją - latvė Baiba Bendika (+3.27; 2).

Antrąją varžybų dieną moterų 12,5 km bendro starto lenktynėse pirmasis trejetukas liko nepakitęs. Aukso medalį iškovojusi D. Rasimovičiūtė distanciją įveikė per 41 min. 57 sek. Jai teko įveikti net devynis baudos ratus.

Antra finišavo N. Kočergina (+0.17; 6 baudos ratai), o trečia - B. Bendika (+4.41; 6).

Vyrų 10 km sprinto lenktynes laimėjo Karolis Zlatkauskas - 27 min. 7 sek. (3 baudos ratai). Antrąją vietą užėmė Tomas Kaukėnas (+0.49; 4), o trečiąją - Karolis Dombrovskis (+0.57; 1).

Vyrų 15 km bendro starto lenktynėse greičiausias buvo T. Kaukėnas - 42 min. 9 sek. (6 baudos ratai). Antras liko K. Zlatkauskas (+1.01; 9), trečias - K. Dombrovskis (+3.51; 9).