klara miuller

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „klara miuller“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „klara miuller“.

Atsitiesusi Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė nugalėjo Bulgariją

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją pasaulio čempionate. Kroatijoje vykstančiame pasaulio čempionato III diviziono A grupės turnyre lietuvės 4:1 susitvarkė su Bulgarijos atstovėmis. Jau ketvirtąją minutę Lietuvos rinktinė įsiveržė į priekį. Viltautė Jasinevičiūtė atliko metimą, kurio vartininkė nesustabdė, o pirmoji prie atšokusio ritulio suskubusi Ramunė Maleckienė pasiuntė jį į vartus (03:30, rez. perd.
2024-03-15

Per 20 sekundžių dviejų įvarčių pranašumą išbarsčiusi Lietuvos rinktinė krito prieš Rumuniją

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinei nepavyko laimėti trečiųjų rungtynių pasaulio čempionate.Kroatijoje vykstančiame pasaulio čempionato III diviziono A grupės turnyre lietuvės išbarstė turėtą persvarą ir 3:4 nusileido Rumunijos atstovėms. Rungtynes Lietuvos rinktinė pradėjo greitu įvarčiu. Jau pirmąją rungtynių minutę Viltautė Jasinevičiūtė įskraidino ritulį į vartus (00:39, rez. perd.
2024-03-14

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė pralaimėjo Ukrainai

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinei nepavyko iškovoti antrosios pergalės pasaulio čempionate. Pasaulio čempionato III diviziono A grupės turnyre Lietuvos rinktinė 1:3 nusileido Ukrainos rinktinei. Abi pergales iškovojusios ukrainietės tapo šio turnyro vienvaldėmis lyderėmis. Pirmasis rungtynių kėlinys priklausė Ukrainos rinktinei. Jos kur kas dažniau lankėsi prie Lietuvos rinktinės vartų bei atliko daugiau metimų.
2024-03-12

Lietuvos rinktinės puolėja debiutavo stipriausioje Europos moterų ledo ritulio lygoje

Lietuvos moterų rinktinės ir AIK klubo puolėja Klara Miuller sekmadienį debiutavo stipriausiose Europos moterų ledo ritulio pirmenybėse. Vasarą į Švediją pasukusi 19-metė iš Lietuvos šiandien debiutavo Švedijos moterų ledo ritulio lygoje. Pirmojo turo rungtynėse AIK išvykoje 1:3 nusileido „HV 71“ komandai. Per savo žaidimo laiką K. Miuller laimėjo vienintelę kovą dėl ritulio įmetimo. Klaipėdietė šiose rungtynėse žaidė ketvirtajame savo komandos penkete.
2023-09-24

Lietuvos ledo ritulio rinktinės lyderė žais stipriausioje Europos lygoje

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinės lyderė Klara Miuller keliasi į stipriausias Europos ledo ritulio pirmenybes – Švedijos aukščiausiąją lygą. 19-metė klaipėdietė šiandien oficialiai prisijungė prie „AIK“ komandos, rungtyniaujančios aukščiausiame Švedijos čempionate. Gilią istoriją turinti komanda per savo gyvavimą dukart yra tapusi šalies čempionate, bet paskutinis sezonas joms nebuvo sėkmingos – komanda liko devinta tarp dešimties jo dalyvių.
2023-05-28

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinės kova dėl aukso: varžovės – gerai pažįstamos ukrainietės

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė šiandien stos į svarbiausias rungtynes savo istorijoje: lietuvių laukia dvikova dėl pasaulio čempionato IIIA diviziono aukso medalių. Prieš lemiamas rungtynes lietuvės yra savo likimo kalvės – pergalė garantuotų pirmuosius aukso medalius šalies moterų ledo ritulio istorijoje ir pakilimą į aukštesnį divizioną.
2023-04-09

Tobulas moterų ledo ritulio rinktinės startas pasaulio čempionate – užtikrintai nugalėta Estija

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė sėkmingai pradėjo Rumunijoje vykstantį pasaulio čempionatą.Pirmose IIIA diviziono rungtynėse lietuvės 6:0 susitvarkė su Estijos ledo ritulininkėmis. Pirmajame kėlinyje į greitą ataką pabėgusi Klara Miuller suklaidino kelias varžoves ir paguldžiusi vartininkę išvedė lietuves į priekį (06:31). Tuo tarpu varžovėms didesnių vilčių prie lietuvių vartų suteikta nebuvo. Antrąjį kėlinį pradėjo dar vienas sėkmingas K. Miuller reidas.
2023-04-03

Lietuvos atstovės pirmą kartą triumfavo Baltijos moterų ledo ritulio čempionate

Lietuvos rinktinės kandidačių pagrindu sudaryta komanda triumfavo Baltijos moterų ledo ritulio čempionate. Antrose finalo rungtynėse lietuvės 6:1 nugalėjo čempionato favoritę „Laima“ ekipą ir pirmą kartą iškovojo Baltijos moterų ledo ritulio nugalėtojų titulą. Latvėms apskritai tai buvo pirmasis nesėkmingas pasirodymas jų komandos istorijoje: iki tol jos buvo laimėjusios visus Latvijos ir Baltijos moterų čempionatus.
204
2023-03-18

Lietuvės pergalingai pradėjo Baltijos moterų ledo ritulio čempionato finalą

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinės pagrindu sudaryta komanda pergalingai pradėjo Baltijos moterų ledo ritulio lygos finalą. Pirmose finalo rungtynėse Rygoje lietuvės 6:4 nugalėjo pirmenybių favoritę ir reguliaraus sezono nugalėtoją „Laima“ komandą. Pergalė prieš latves leido serijoje iki dviejų pergalių įsiveržti į priekį 1:0 ir nuo aukso medalių mūsų šalies atstoves skiria viena pergalė.
2023-03-15

Jaunosiomis žaidėjomis tikinti Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė pasaulio čempionate taikysis į aukščiausias vietas

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė sėkmingai išlaikė praėjusį savaitgalį laukusį iššūkį – mūsų šalies rinktinė iškovojo dvi pergales iš tiek pat galimų ir triumfavo pirmą kartą surengtame Baltijos moterų taurės turnyre. Lietuvos rinktinė Kohtla Jervės mieste vykusiame turnyre įrodė savo pranašumą prieš Ukrainos ir Estijos ledo ritulininkės.