Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinei nepavyko laimėti trečiųjų rungtynių pasaulio čempionate.Kroatijoje vykstančiame pasaulio čempionato III diviziono A grupės turnyre lietuvės išbarstė turėtą persvarą ir 3:4 nusileido Rumunijos atstovėms.

Rungtynes Lietuvos rinktinė pradėjo greitu įvarčiu. Jau pirmąją rungtynių minutę Viltautė Jasinevičiūtė įskraidino ritulį į vartus (00:39, rez. perd. Klara Miuller).

Rumunėms pavyko atsitiesti po penkių minučių, o rezultatą išlygino Julija Bendė (06:15, rez .perd. Edita Szekeres).

Antrojo kėlinio startas ir vėl buvo palankus mūsų šalies atstovėms. Iš labai aštraus kampo Klara Miuller sugebėjo ritulį pataikyti taip, jog jis nuo vartininkės pateko į vartus, taip išvedama lietuves į priekį (21:36, rez. perd. V. Jasinevičiūtė).

Savo persvarą Lietuvos rinktinė iki dviejų įvarčių padidino trečiajame kėlinyje. Kurį laiką priverstos dirbti prie savų vartų, jos sėkmingai sužaidė gynyboje, o puolime progą iš arti gavusi K. Miuller neklydo (52:13, rez. perd. V. Jasinevičiūtė, Ramunė Maleckienė).

Tiesa, praleidusios įvartį Rumunijos atstovės atsakė net dviem tiksliais išpuoliais. Vos po kelių akimirkų į greitą ataką pabėgusi J. Bendė pelnė savo antrąjį įvartį, o po 20 sekundžių ji jau šventė savo „hat-tricką“ (52:33, rez. perd. Agnesa Adama ir 52:53).

Tuo lietuvių košmaras nesibaigė. Po dviejų minučių Edita Szekeres pelnė ir ketvirtąjį savo rinktinės įvartį, pirmą kartą rungtynėse išvesdama rumunes į priekį (54:24, rez. perd. A. Adam, Bianca Mihai).

Per likusį laiką situaciją nepasikeitė ir Lietuvos rinktinei teko susitaikyti su antruoju pralaimėjimu turnyre.

Rytoj Lietuvos rinktinė 17:00 val. žais su Bulgarijos atstovėmis.