kevin durant

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kevin durant“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kevin durant“.

„Suns“ į pergalę vedęs Kevinas Durantas palypėjo visų laikų rezultatyviausių NBA krepšininkų lentelėje

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Fynikso „Suns“ (8/6) komanda. Franko Vogelo treniruojama komanda namuose 120:107 (34:21, 22:30, 38:31, 26:25) įveikė Portlando „Trail Blazers“ (3/11) ekipą. Kevinas Durantas šiąnakt pelnė 31 tašką ir pagal pelnytus taškus per visą karjerą pakilo į 11-ąją vietą, aplenkdamas Elviną Hayesą. Puolėjui tai buvo 1000-asis karjeros mačas ir E.Hayesą aplenkė dar pirmajame ketvirtyje. Devinas Bookeris prie pergalės prisidėjo 28 taškais.
2023-11-22

Sezono taškų rekordą pagerinęs Durantas nutraukė nesėkmių seriją

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Fynikso „Suns“ (3/4) komanda. Franko Vogelo auklėtiniai išvykoje 120:106 (28:27, 30:22, 34:31, 28:26) nugalėjo Detroito „Pistons“ (2/5) ekipą. Kevinas Durantas nugalėtojų gretose sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. Jis per 34 žaidimo minutes surinko 41 tašką (13/24 dvit., 1/3 trit., 12/12 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus, tačiau kartą pažeidė taisykles ir suklydo 3 sykius.
2023-11-06

Durantas vedė „Suns“ į pergalę

Triuškinančią pergalę NBA lygoje šventė Finikso „Suns“ (2-1) krepšininkai. Jie namuose 126:104 (37:27, 29:23, 40:28, 20:26) neturėjo sunkumų su Jutos „Jazz“ (1-2) klubu. Nugalėtojai vertėsi be Bradley Bealo ir Devino Bookerio, o į pergalę ekipą vedė 26 taškus surinkęs Kevinas Durantas ir 21 pridėjęs Ericas Gordonas. Finikso komanda pataikė 93 proc. baudų metimų (26/28). Abu juos prametė Jusufas Nurkičius (4/6). „Suns“ krepšininkai nuo varžovų atsiplėšė dar pirmajame kėlinyje.
2023-10-29

Atviras Jamesas: „Durantas į finalo ketvertą neatvyks, nes nenori savo atostogų leisti Lietuvoje“

Į Kauną atvykęs ir penktadienio Eurolygos pusfinaliui su „Monaco“ ekipa besiruošiantis Mike‘as Jamesas davė interviu Lietuvos ir užsieniečio žurnalistams. „Eurohoops.net“ svetainei Monako kunigaikštystės klubo lyderis sakė: „Aš klube jaučiuosi kaip vyresnysis brolis. Man 32, o visi kiti yra 27 ar panašaus amžiaus. Aš esu vyriausias komandoje. Tai nėra lengva, nes nemėgstu kalbėti, bet stengiuosi būti pavyzdžiu. Pavyzdžiui, ateiti į treniruotę anksti ir sunkiai joje dirbti.
60 2023-05-18

Dominavęs Durantas užfiksavo nuo Jordano laikų nematytą pasiekimą

Fantastiškai rungtyniavęs Kevinas Durantas surinko trigubą dublį, o jo vedama Bruklino „Nets“ (5-7) namuose 112:85 (38:22, 31:22, 23:27, 20:14) sutriuškino Niujorko „Knicks“ (5-6). Rungtynėse Bruklino klubas dominavo nuo pat jų pradžios. Skirtumas netrukus pasiekė ir dviženkį, o po pertraukos svečiai nedaug ką galėjo padaryti. „Nets“ dominavo ir galiausiai šventė užtikrintą pergalę. K. Durantas nugalėtojams per 34 minutes pelnė 29 taškus (9/14 dvit., 1/5 trit., 8/10 baud.
2022-11-10

Irvingas antrina Durantui: nori permainų „Nets“ vadyboje

Bruklino „Nets“ komandos žvaigždė Kevinas Durantas pokalbyje su klubo savininku Joe Tsai dar tik kartą pakartojo norą palikti ekipą, tačiau nevengė kritikos jos vadybai ir treneriams. Puolėjas pareiškė, kad nėra tikras, kokia komandas ateitis ir kryptis. Krepšininkas išreiškė nepasitikėjimą vyriausiuoju treneriu Steve‘u Nashu bei generaliniu direktoriumi Seanu Marksu. K.Durantas komandos savininkui iškėlė ultimatumą.
2022-08-09

Kevinas Durantas pasirašys įspūdingos vertės kontraktą su „Nets“

Įspūdingai Tokijo olimpinėse žaidynėse žaidęs Kevinas Durantas netrukus pasirašys ir įspūdingą kontraktą. ESPN prieš finalą Tokijo olimpiados krepšinio turnyre paskelbė, kad 32-ejų metų krepšininkas susitarė su Bruklino „Nets“ ekipa dėl ketverių metų 198 mln. JAV dolerių vertės sutarties.
2021-08-07

Duranto vedami „Nets“ dar sykį nepaliko vilčių „Celtics“

Bruklino „Nets“ toliau užtikrintai žygiuoja Rytų konferencijos pusfinalio link. Steve‘o Nasho auklėtiniai namuose 130:108 (40:26, 31:21, 38:35, 21:26) ir vėl pranoko Bostono „Celtics“ klubą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0. Šeimininkai žaidimo gijas į savo rankas perėmė jau nuo mačo pradžios. Jie pirmav 29:13, o per kėlinį į varžovų krepšį įmetė 40 taškų. Po to viskas klostėsi panašiai.
2021-05-26

Durantas sugrįžo ant parketo, o „Nets“ nušlavė varžovus

Dar vieną pergalę NBA lygoje iškovojo Bruklino „Nets“ (36-16) ekipa, kuri namuose 139:111 (36:33, 43:26, 36:23, 23:29) sutriuškino Naujojo Orleano „Pelicans“ (22-29) komandą. Po dviejų mėnesių pertraukos ant parketo pagaliau grįžo Kevinas Durantas. Jis nugalėtojams per 19 minučių pelnė 17 taškų (3/3 dvit., 2/2 trit., 5/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. „Nets“ saugią persvarą susikrovė jau pirmoje mačo dalyje.
2021-04-08

NBA čempionai neketina sustoti: Kevinas Durantas gali persikelti į „Golden State Worriors“

Oklahomos „Thunder“ ryškiausia žvaigždė Kevinas Durantas artėjančią vasarą taps laisvuoju agentu ir gali atsisveikinti su dabartiniu klubu.  Amerikos žiniasklaidoje pasirodė pranešimai apie tai, jog krepšininkui nusprendus palikti dabartinė komandą jam iškart viliojantį pasiūlymą pateiktų NBA čempionų „Golden State Worriors“ klubo vadovai. 2014 metų naudingiausias lygos krepšininkas jau aštuonerius metus žaidžia Oklahomoje, bet nėra laimėjęs NBA čempiono žiedo.