Bruklino „Nets“ toliau užtikrintai žygiuoja Rytų konferencijos pusfinalio link. Steve‘o Nasho auklėtiniai namuose 130:108 (40:26, 31:21, 38:35, 21:26) ir vėl pranoko Bostono „Celtics“ klubą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0.

Šeimininkai žaidimo gijas į savo rankas perėmė jau nuo mačo pradžios. Jie pirmav 29:13, o per kėlinį į varžovų krepšį įmetė 40 taškų.

Po to viskas klostėsi panašiai. Bruklino ekipa skirtumą tik didino, o vienu metu dar prieš didžiąją pertrauką rezultatas buvo  67:41 jų naudai.

Antroje susitikimo pusėje viskas tebuvo jau formalumai.

Prie prasto rezultato „Celtics“ dar turi sunerimti dėl lyderio Jaysono Tatumo. Gynėjas trečiajame kėlinyje netyčia susižeidė akį ir į aikštelę nebegrįžo.

Jis spėjo sužaisti 21 minutę, per kurias pelnė 9 taškus.

Na, o nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė lyderis Kevinas Durantas, kuris pelnė 26 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Joe Harrisas pridėjo 25 taškus, o Jameso Hardeno sąskaitoje 20 taškų.

Pralaimėjusiems 19 taškų surinko Marcuas Smartas. Kemba Walkeris pridėjo 17 ir 7 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“: Kevinas Durantas 26, Joe Harris 25 , Jamesas Hardenas 20 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Kyrie Irvingas 15 (6 rez. perd.), Blake'as Griffinas 11, Landry Shametas 10.

„Celtics“: Marcusas Smartas 19, Kemba Walkeris 17 (7 rez. perd.), Evanas Fournier 16, Tristanas Thompsonas 15 (11 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 9.