kepenų vėžys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kepenų vėžys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kepenų vėžys“.

Kepenų vėžys pasiglemžė garsios aktorės gyvybę

Sulaukusi 79 metų mirė garsi meksikiečių aktorė Helen Rojo, kurios gyvybę pasiglemžė diagnozuotas kepenų vėžys. Pasak televizijos tinklo „Foro TV“, H. Rojo mirė savo namuose Meksikoje. Trys jos vaikai liko našlaičiais, našliu liko jos vyras Benjaminas Fernandezas. Žinią apie garsios aktorės mirtį patvirtino žurnalistė Maria Luisa Valdes Doria, kuri pranešė, kad H. Rojo gyvybė užgeso vasario 3 d. Pranešime buvo rašoma: „Ji mirė 3 val. ryto nuo vėžio, bus pašarvota savo namuose.
2024-02-11

Kepenų vėžį išduoda šie simptomai: nenumokite ranka

Kepenų vėžys yra piktybinė kepenų liga, kuri dažniausiai nustatoma jau vėlyvose stadijose. Dėl to svarbu iš anksto būti pasiruošusiems ir atkreipti dėmesį į organizmo siunčiamus signalus apie pakitusią kepenų veiklą. Apie kepenų vėžio simptomus papasakojo Kauno klinikų gydytojas gastroenterologas Audrius Ivanauskas. Pokalbio metu gydytojas atskleidė, ką reikia daryti, kad kepenų vėžys būtų aptiktas ankstyvose stadijose.
2024-01-29

66-erių Jonui smogė kepenų vėžys: štai, kas išdavė

66-erių p. Jonas pasakoja pas gydytoją nesilankęs net kelis dešimtmečius ir nė nenutuokęs, kad serga onkologine liga. Vizito pas medikus vyrui prireikė, kai valgant jį sukaustė itin stiprus skausmas. Paaiškėjo, kad p. Jonui – kepenų vėžys. Tai klastinga liga, kuri ankstyvose stadijose paprastai nepasireiškia jokiais simptomais. Sėkmingo kepenų vėžio gydymo galimybes didina daugiadalykės onkologų komandos darbas – pacientui parenkamas efektyviausias kepenų vėžio gydymas.
2023-11-09

Mantuko kepenyse rastas 20 cm auglys: artimiesiems plyšta širdis

Prieš tris mėnesius 5 metų Mantuko iš Pakruojo gyvenimas subyrėjo į šipulius. Mažyliui buvo diagnozuota neuralinė kepenų sarkoma. Sužinojus diagnozę, berniukui kepenyse buvo rastas 12 centimetrų auglys, tačiau šiuo metu jis siekia jau 20 centimetrų. Mantuko būklė blogėja, o gydytojai jo operuoti kol kas negali. Berniukui šiuo metu reikalingi rūbeliai, žaislai bei finansinė parama.
2023-10-26

Antano sėkmės istorija: klastingą vėžį įveikė dėl kilnaus kitų žmonių poelgio

Kauno klinikų pacientui Antanui dar 2019 metais profilaktinio sveikatos patikrinimo metu pastebėti padidėję kepenų fermentai. Dėl šios priežasties vyras konsultuotas gydytojų gastroenterologų, jam nustatytas lėtinis virusinis hepatitas C su jau išsivysčiusia kepenų ciroze. „Nors pacientui virusinis hepatitas C išgydytas, tačiau virusas jau buvo padaręs savo juodą darbą ir sukėlęs kepenų cirozę, kurios fone išsivystė ir pirminis kepenų ląstelių vėžys“, – teigia doc.
2023-10-13

Pajutę šiuos virškinimo sutrikimus skubėkite pas gydytoją: gali išduoti klastingą ligą

Virškinimo sistema – viena iš 11 pagrindinių žmogaus organizmo sistemų, kuri, veikdama su kitomis organų grupėmis, paverčia maistą energija ir reikalingomis medžiagomis. Tačiau netinkamas gyvenimo būdas gali paskatinti pavojingų virškinimo sistemos ligų išsivystymą, tarp jų – ir onkologinius susirgimus.  Vilniaus universitetinės ligoninės Santaros klinikų Hepatologijos, gastroenterologijos ir dietologijos centro gydytoja gastroenterolgė dr.
2023-07-03

Suriebėjusias kepenis išduoda šie ženklai: pajutę nenumokite ranka

Kepenys – didžiausias vidaus organas, mūsų organizme atliekantis daugybę gyvybiškai svarbių funkcijų, tačiau retas susimąsto, kad netinkami mūsų gyvenimo būdo pasirinkimai gali trikdyti jų veiklą ir galiausiai baigtis kepenų suriebėjimu. Ši būklė, nesiimant jokių veiksmų, gali negrįžtamai pakenkti sveikatai.
2023-05-24

Vyro gyvybę pasiglemžė kepenų vėžys: įspėja kitus

„The Drifters“ dainininkas Charlie Thomas mirė sulaukęs 85 metų, tačiau galiausiai pralaimėjo kovą su kepenų vėžiu. Thomas daugiau kaip 60 metų buvo grupės „The Drifters“ narys ir sudainavo tokius hitus kaip „Sweets for My Sweet“, rašo thesun.co.uk. Jo draugas Peteris Lemongello jaunesnysis patvirtino, kad žvaigždė mirė sausio 31 d. savo namuose Bovyje, Merilando valstijoje. „Jis jau seno, bet beveik kiekvieną savaitgalį buvo aktyvus.
2023-02-12

Kepenų vėžį išduoda šie simptomai: pajutus skubėkite pas gydytoją

Kepenys – didžiausias vidaus organas, reguliuojantis medžiagų apykaitą ir valantis organizmą, tad būtina rūpintis jų sveikata. Dažnai kalbama apie įvairias kepenų ligas, tačiau viena pavojingiausių – kepenų vėžys, dažnai smogiantis be ryškesnių simptomų. Kokie požymiai išduoda kepenų vėžį, kokios diagnostikos ir gydymo galimybės bei kokios prevencinės priemonės gali padėti sumažinti riziką, naujienų portalui tv3.lt pasakojo „Antėja“ sveikatos priežiūros tinklo šeimos gydytoja Toma Byštautaitė.
2023-02-06

Vestuves paženklino mirtis: nuotaka mirė netrukus po ceremonijos

Helen Felvus iš Pietų Velso, išgirdusi šokiruojančią diagnozę paankstina savo vestuvių datą ir mirė praėjus vos kelioms valandoms po to, kai sumainė aukso žiedus su mylimuoju Davidu. Nuotaka mirė savo vestuvių dieną, ji pralaimėjo kovą su vėžiu. Dviejų vaikų mama H. Felvus planavo po 44 metų, praleistų kartu, ištekėti už savo partnerio Davido, o išgirdusi sukrėtusią diagnozę paankstino savo vestuves.
2022-08-15
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų