kenkėjiškos programos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kenkėjiškos programos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kenkėjiškos programos“.

Feisbuko kenkėjiškos reklamos šalinimas: viskas, ką reikia žinoti apie „Ray Ban“ apgaulę

„Scam“, arba tiesiog apgaulės internete yra nuolatinis socialinių tinklų palydovas. „Ray Ban“ akinių reklama yra tikriausiai vienas iš seniausių ir ilgaamžiškiausių to pavyzdžių. Nuolat, kaip feniksas, atgimstantis kvietimas įsigyti pigių vardinių akinių ne tik erzina, bet ir kelia saugumo pavojų. „Ray ban“ apgaulė yra skirta sugundyti žmones apsilankyti tinklapyje, kuris tariamai siūlo vardinius akinius už itin mažą kainą.
2021-05-17

Virusinė reklama – naujas teisėtų tinklalapių naudotojų atakos būdas

Daug lankytojų pritraukiantys didieji tinklalapiai yra geidžiamas, bet sunkiau pasiekiamas apgavikų tikslas. Būtent todėl kibernetiniai nusikaltėliai pamėgo „Malvertising“ taktiką – įniko kenkėjišką programinę įrangą platinti per reklaminius tinklus. „Kaspersky Lab“ specialistai pranešė sudarę išsamų užkrėtimo mechanizmo taikant „Malvertising“ aprašymą, taip pat rekomendacijas, kaip nuo jo apsisaugoti.
2014-09-10

„Cisco“ pristatė apsaugą nuo kenkėjiškų programų

Bendrovė „Cisco“ pranešė savo produktų turinio saugos portfelį, kuriame yra ir interneto, elektroninio pašto apsaugos įrankiai bei debesijos interneto saugos paslauga, papildžiusi pažangia apsauga nuo kenkėjiškų programų (angl. Advanced Malware Protection, toliau – AMP), kurios kūrimą perėmė iš bendrovės „Sourcefire“, dabar esančios „Cisco“ dalimi. Pasak bendrovės attovų, AMP naudoja milžiniškus „Cisco“ ir „Sourcefire“ debesijos saugumo tinklus.
2014-03-13

Kinija neigia rengianti kibernetines atakas prieš JAV, bet...

Ataskaitoje, kuri skirta ekonominiams santykiams bei saugumo klausimams tarp JAV ir Kinijos, anoniminis šaltinis iš amerikiečių specialiųjų tarnybų pateikė tokią išvadą: „Kinų prasiskverbimas į gynybos sistemas yra pavojingas JAV karinėms pajėgoms“. Kartu pridūrė, kad Kinija yra didžiausia grėsmė kibernetinėje erdvėje. Ir čia sunku ginčytis.
2012-11-11

„Zeus“ ir „SpyEye“ kūrėjai 2011 m. pavogė mažiausiai 75 mln. dolerių

Tyrimas, kurį atliko kompanijų „McAfee“ ir „Guardian Analytics“ specialistai, parodė, jog viena iš kibernetinių nusikaltėlių grupuočių per praėjusius metus iš bankų sąskaitų pavogė mažiausiai 75 mln. JAV dolerių, praneša naujienų agentūra „Reuters“. Teigiama, jog kibernetiniai nusikaltėliai pasinaudojo modifikuotomis „Zeus“ ir „SpyEye“ šeimų kenkėjiškomis programomis, kurios leido apeiti dviejų lygių autentifikacijos sistemą. Aukomis tapo maždaug 60 bankų fizinių asmenų ir verslo klientų.
2012-06-29

Reklama enciklopedijoje „Wikipedia“ – rimta priežastis sunerimti

Elektroninėje enciklopedijoje „Wikipedia“ pasirodžiusi bet kokia informacija turbūt bus įdomi neatidiems vartotojams, nekreipiantiems dėmesio į reklamas, kurių galima rasti absoliučioje daugumoje žinomų interneto tinklalapių.
2012-05-18

Lietuva – kenkėjiškų programų aktyvumo pasaulio lyderė

Gana įdomią statistiką pateikė Rusijos kompanija „IB-Group“, kuri užsiima kibernetinių nusikaltimų tyrimais. Kompanija kartu su „HostExploit“ bendruomene pranešė apie projekto „Globalus saugumo žemėlapis“ pradžią, kartu publikavo ataskaitą apie globalų kibernetinį saugumą. Natūralu, kad iš karto akys užkliuvo už šio reitingo lyderio, kuris pasižymi didžiausiu kenkėjiškų programų aktyvumu Internete.
2012-05-14

Ateityje hakerius domins ne slaptažodžiai, o ryšiai

Mokslininkai iš Ben Guriono universiteto (Izraelis) pranašauja naujo tipo kenkėjiškų programų atsiradimą, rašo „MIT Technology Review“. Skirtingai nuo dabartinių kenkėjiškų programų naujųjų nedomins vartotojo prisijungimo duomenys arba mokėjimo kortelių numeriai, o tik jo ryšiai ir elgesio šablonai.
2010-10-11

Daugiausia į kenkėjiškus tinklalapius vedančių paieškos rezultatų turi „Google“

Daugiau nei du trečdaliai populiarių paieškos rezultatų paieškos sistemoje „Google“ veda į tinklalapius, kurie turi kenkėjišką programinę įrangą. Tokią išvadą savo ataskaitoje padarė bendrovė „Barracuda Networks“. Ekspertai du mėnesius analizavo populiarių temų paieškos užklausas. Jie išsiaiškino, kad kenkėjiškos programos per „Google“ paiešką randamos du kartus dažniau, nei ieškant per „Bing“, „Twitter“ ir „Yahoo“ paieškos sistema kartu paėmus.
2010-08-02

135 000 netikrų „YouTube“ puslapių platina kenkėjiškas programas

„eSoft Threat Prevention Team“ aptiko tūkstančius serverių, kuriuose yra netikri „YouTube“ puslapiai. Bandymas pasižiūrėti vaizdo klipą juose baigiasi siūlymu įsidiegti „kodeką“, kuris iš tikrųjų yra kenkėjiška programa. Netikri „YouTube“ puslapiai sukurti labai kokybiškai ir praktiškai neatskiriami nuo originalo. Tokiu būdu kibernetiniai nusikaltėliai eksploatuoja pasitikėjimą, kurį vartotojai jaučia šiam tinklalapiui.
2010-06-11
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų