keliautojas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „keliautojas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „keliautojas“.

Kelionėje per Arkties vandenyną mėgausis tradicine virtuve – valgys lašinius ir duoną

Lietuvos laukia istorinis įvykis: keliautojas Kęstutis Juška su įgula ruošiasi burine jachta perplaukti Arkties vandenyną. Tikslas – ne tik garsinti gimtosios šalies vardą, bet ir siekti mokslo aukštumų. Bendradarbiaudami su Klaipėdos jūrų mokslininkais keliautojai bandys surinkti tyrimams reikalingus mėginius. Įgulos nariai pasakoja apie iššūkius, kuriems teko ruoštis ir apie pagrindinį siekį į Arktį pirmą kartą nuplukdyti burinę jachtą su lietuviška trispalve.

Vilniečiai vos per plauką išvengė pavojaus: „Buvo geras įspėjimas“

Keliautojas Algirdas Gurevičius sausio 31 dieną pristato filmą „Islandija: Paklydę dykumoje“. Jame – kitokios kelionės akimirkos. Algirdas kartu su žmona Dagne rinkosi neįprastą kelią, kuriuo įprastai nesiryžta keliauti turistai. Savo kelionės po Islandiją įspūdžiais Algirdas Gurevičius sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt. Dauguma jo ir žmonos Dagnės kelionių nugula į kino filmus.
2024-01-29

Aurimo Valujavičiaus filmo pristatyme – būrys žinomų žmonių: pasirodė ir Mia su mylimuoju Deividu

Sausio 16-ąją, kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ pristatytas Aurimo Valujavičiaus dokumentinio filmas „Irklais per Atlantą“. Į premjerą susirinko daugybė žinomų žmonių, kino entuziastų ir keliautojo gerbėjų. A. Valujavičius 4 mėnesius trukusią kelionę per Atlantą užbaigė balandžio 25-ąją. Visiškai vienas vandenyne jis praleido 120 dienų ir 14 valandų.
92 2024-01-16

Vieną Aurimą keičia kitas: klaipėdietis jau pradėjo valties įrengimo darbus

Vasarą oficialiai pranešęs apie plaukimą per Ramųjį vandenyną ir į Lietuvą iš Ukrainos parsigabenęs valtį, keliautojas Aurimas Mockus pradėjo vieną svarbiausių savo projekto etapų. Jame laukia valties įrengimas kartu su ją pagaminusiu ukrainiečiu Dmitry Rezvoy. A. Mockus tikisi, kad valtį įleisti į vandenį ir išbandyti jos plūdrumą pavyks dar gruodį.
2023-11-28

Orijus Gasanovas lėktuve sutiko garsenybę: „Gal žvaigždžių aura vis tik tikrai egzistuoja?“

Po Indiją pastaruoju metu keliaujantis žurnalistas, keliautojas Orijus Gasanovas pasidalijo įdomia patirtimi. Lėktuve vyras keliavo su pasaulinio lygio žvaigžde. Įspūdingais kelionės kadrais iš saulėtosios, tolimosios Indijos su sekėjais nbesidalijantis Orijus rodo, kad kelionėje jam netrūksta nuotykių. Skrydžio iš Džaipuro į Mumbajų metu lėktuve šalia jo atsisėdo pasaulinio lygio atlikėjas Ronanas Keatingas su žmona.
2023-11-21

Dar vienas Aurimas bandys įveikti vandenyną: keliautojas Mockus užsibrėžė įspūdingą tikslą

Keliautojas Aurimas Mockus kitų metų pradžioje ruošiasi valtimi perplaukti Ramųjį vandenyną. „Šį kartą nusprendžiau, kad noriu patirti tai, ką savo laiku patyrė pasaulio kontinentų kolonizuotojai – pirmieji jūrininkai.

Valujavičiaus kelionių „karjera“ – karatė salėje gimęs ryžtas, tūkstančiai kilometrų ir istorinis žygis

Jau šiandien, liepos 6-ąją, Karaliaus Mindaugo iššūkyje startuojantis Aurimas Valujavičius – ne tik Lietuvai, bet ir pasauliui žinomas keliautojas. Dviračiu, baidare ir vienviete irkline valtimi prisukęs tūkstančius kilometrų kaunietis nesustoja ir jau žvalgosi kitų iššūkių. Per savo kelionių „karjerą“ 27-erių kaunietis jau apkeliavo 33 šalis. Prieš pradėdamas keliauti A. Valujavičius taip pat spėjo ir pasižymėti Lietuvos sporto istorijoje – 2014 m. tapo Europos karatė čempionu.
302 2023-07-06

Valujavičius – apie Atlante sumokėtą baudą, kas laukia valties ir kur keliaus toliau

Kelionių idėjų artimiausiems penkeriems metams jau yra, sako Atlanto vandenyną irkline valtimi perplaukęs Aurimas Valujavičius. Plane – ilgos kelionės dviračiu ir baidarėmis. Keliautojas pripažįsta, kad šios dvi transporto priemonės yra vienos iš jo mėgstamiausių. Keturi mėnesiai vienatvės, nuirkluoti 8 000 km ir po 90-ies metų pakartotas istorinis Dariaus ir Girėno žygis per Atlantą.
868 2023-05-11

Į Kauną sugrįžęs Valujavičius padėkojo jį pasitikusiems žmonėms: „Čia buvo bombikė“

Sekmadienio popietę į Lietuvą sugrįžęs Aurimas Valujavičius pasidalino vaizdo įrašu, kuriame padėkojo visiems jį sutikusiems žmonėms. „Noriu visiems padėkoti už tokį šiltą sutikimą Vilniaus oro uoste. Ir visai Amerikos bendruomenei, kurie pagelbėjo, prižiūrėjo mano šeimyną, prižiūrėjo valtį, padėjo pakrauti, sukūrė visus šiuos renginius ir Amerikoje, ir čia – Lietuvoje. Labai ačiū, ta prasme, čia – bombikė“, – savo „Instagram“ istorijose šypsodamasis kalbėjo A. Valujavičius.
207 2023-05-08

Į Lietuvą sugrįžęs Valujavičius – apie laukiantį naują iššūkį, pirmuosius mamos žodžius ir didžiausius troškimus

Atlantą irkline valtimi įveikęs keliautojas Aurimas Valujavičius saulėtą sekmadienio popietę sugrįžo į Lietuvą. Vilniaus oro uoste A. Valujavičių pasitiko didelė minia tautiečių. Keliautojas buvo sutiktas garsiais plojimais, salėje plazdėjo ir Lietuvos vėliavos bei žmonės laikė palaikymo plakatus. „Aurimai, ar atvarysi į Vilniaus šaltibarščių festivalį?“, – plakate klausė gerbėjai.
2023-05-07
REKLAMA
REKLAMA

Aurimas Valujavičius užsiminė apie artimiausius planus: „Žemėje šiek tiek keista“

Irkline valtimi Atlanto vandenyną perplaukęs Aurimas Valujavičius atskleidė artimiausius savo planus. „Instagram“ paskyroje 28-erių lietuvis prasitarė, kad jau ketvirtadienį iš Majamio skirs į Vašingtoną. A. Valujavičius taip pat pripažino, kad po keturių mėnesių Atlanto vandenyne jaučiasi kiek keistai. „Daiktai po truputėlį „juda“ į pabaigą – kas su manimi, kas į valtį. Čia (rodo į kompiuterio ekraną) „Kitokių pasikalbėjimų“ sąrašiukas ir vietos, kurios juda į pabaigą.
357 2023-05-02

Valujavičius po kelionės finišo pasirodė socialiniuose tinkluose – paneigė gandus apie patekimą į ligoninę

Prieš kiek mažiau nei dvi dienas kelionę per Atlantą baigęs Aurimas Valujavičius pirmą kartą pasirodė vaizdo įraše socialiniuose tinkluose. Sekėjams jis pasakojo, kaip jaučiasi ir kokie planai laukia Majamyje. „Aš toliau „Lituanicoj“ esu ir gaunu labai daug Jūsų žinučių, tai ačiū už tokį palaikymą.
179 2023-04-27

Šalies vadovai pasveikino Atlantą sėkmingai įveikusį Valujavičių – dėkojo už Lietuvos vardo garsinimą

Antradienio vakarą Aurimas Valujavičius baigė savo 121 dieną trukusią kelionę per Atlantą vienviete irkline valtimi. Po sėkmingo finišo šalies vadovai pasveikino keliautoją su istoriniu pasiekimu. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda A. Valujavičių sveikino „Facebook“ įraše. „Valios jėga ir ryžtas nugali net vandenynus. Po 90 metų „Lituanica“ vėl drąsiai įveikė Atlantą.
516 2023-04-26

Legendinis įvykis: Valujavičius atplaukia į Majamį

121 dieną vienviete irkline valtimi per Atlanto vandenyną irklavęs Aurimas Valujavičius pasiekė savo kelionės finišą. Dar antrąją Kalėdų dieną Europos krantus palikęs A. Valujavičius leidosi į neįtikėtiną kelionę, kurią baigė šiandien Floridoje. Ten jo laukė būrys įdėmiai lietuvio kelionę sekusių gerbėjų, taip pat šeima – tėtis, brolis ir senelis. TV3 žurnalistė Justė Petkevičiūtė kartu su kitais žurnalistais kateriu skubėjo pasitikti parplaukiančio Aurimo.
3586 2023-04-25

Per Atlantą irkluojantis Valujavičius pasidalino kelionės progresu: „Diena, kurios nepamiršiu“

Jau visai netoli užsibrėžto tikslo esantis Aurimas Valujavičius su sekėjais pasidalino savo įspūdingos kelionės progresu. Trumpame savo vaizdo įraše „Instagram“ keliautojas pasidalino audringu vandenyno vaizdu ir pranešė, kad jau mato žemę. „Žemė. Diena, kurios nepamiršiu“, – trumpai brūkštelėjo A. Valujavičius. Prieš keletą dienų per Atlantą irkluojantis vyras vaizdo įraše atskleidė, kada tikisi pasiekti Majamį.
2546 2023-04-17

Artėjant prie kelionės tikslo Valujavičiui lūžo irklas, bet keliautojas ryžto neprarado: „Pabandyk perlaužti mane!“

Per Atlantą irkluojantis Aurimas Valujavičius su ištikimiausiais sekėjais pasidalino kelionės progresu. Naujame „Instagram“ įraše A. Valujavičius parodė lūžusį irklą, tačiau pademonstravo, kad tokia nesėkmė jo nepalaužė. „Tu laužai mano irklus?! Pabandyk perlaužti mane! Irkluojam į Majamį!“ – rašė jis. Šiuo metu keliautojas irkluoja per Bermudų trikampį ir jau netrukus turėtų pasiekti savo kelionės tikslą.
1264 2023-04-10

Karibų regioną pasiekęs Valujavičius atskleidė, kada pasieks savo kelionės finišą

Per Atlanto vandenyną irkluojantis Aurimas Valujavičius pasidalino savo kelionės progresu. Į Karibų regioną įplaukęs lietuvis atskleidė, kada pasieks galutinę stotelę – Majamį. „Užbaigiau savo 93 dieną. (...) Jau pasiekiau Karibų regioną, valio!“ – vaizdo įrašo pradžioje džiaugėsi keliautojas. „Jei pažiūrėčiau sau į dešinę, turėčiau kaip ir matyti salas, bet, aišku, dar nematau. Čia dar toli yra.
1741 2023-03-29

Per Atlantą irkluojantis Valujavičius grumiasi su rimtais orų iššūkiais: „Iš berniuko į vyrą“

Per Atlanto vandenyną irkluojantis Aurimas Valujavičius su socialiniame tinkle su sekėjais pasidalijo kvapą gniaužiančiu kadru iš savo kelionės. Jame matoma, kokiomis sunkiomis ir daug jėgų reikalajaunčiomis sąlygomis keliautojui kartais tenka irkluoti. „Iš berniuko į vyrą. 21 mazgas šiaurės rytų vėjas, 3.2m banga ir ilgas kelias į žemyną“, – rašė A. Valujavičius.
249 2023-03-27

Su vėjeliu švilpiantis Valujavičius: „Dabar nuotaika tikrai super“

Per Atlantą irkluojantis Aurimas Valujavičius pasidalino vaizdo dienoraščiu su ištikimiausiais kelionės sekėjais. Vyras pasakojo, kad pastarosiomis dienomis gerą nuotaiką užtikrina palankus vėjas. Jau daugiau nei 80 dienų vandenyno platybėse praleidęs keliautojas neslėpė gerų emocijų: „Švilpiam!” – su šypsena vaizdo įrašą pradėjo jis. „Trys mazgai, jau net ir diržą prisikabinu, nes būna bangelių tokių. Dar nelabai aukštos, apie 3–3,2 metro, tai susitvarkau.
845 2023-03-21

Jau 80 dienų Atlante praleidęs ir link Karibų artėjantis Valujavičius: „Čia niekas nezyzia proto“

Jau 80 dienų Atlanto vandenyne irkluojantis Aurimas Valujavičius su sekėjais pasidalino nauju vaizdo dienoraščiu. „Kaip jaučiuosi 80 dienų būdamas Atlante? Neblogai. Tiesiogine ir netiesiogine prasme prapūsta galva. Viskas gerai, patinka, kur esu, patinka aplinka, niekas nezyzia proto“, – vaizdo įrašo pradžioje su šypsena sakė A. Valujavičius.
2319 2023-03-16

Dėl nepalankaus vėjo priverstas sustoti Valujavičius atskleidė, koks atstumas liko iki Karibų

Per Atlantą irkluojantis Aurimas Valujavičius su sekėjais pasidalino nauju vaizdo dienoraščiu. Jame keliautojas papasakojo, kokia šiuo metu situacija ir kas laukia artimiausiomis dienomis. „Kai reikia bangų, tai jos ateina, tik dabar jos atėjo ne iš ten, kur reikia – iš pietvakarių“, – vaizdo įrašo pradžioje sakė jis. Keliautoją ir toliau persekioja nepalankus vėjas, todėl dabar jis yra priverstas sustoti ir laukti mažesnių bangų.
699 2023-03-10

Palankaus vėjo pasiilgęs Valujavičius: „Pavargau nuo šito štilio“

Per Atlantą irkluojantis Aurimas Valujavičius pasidalino dar vienu įrašu iš vandenyno. Jau daugiau kaip 6 tūkst. kilometrų nuirklavęs keliautojas pranešė, kad šiuo metu vandenyne vyrauja štilis, o vėliau laukia ir nepalankus vėjas. „Styga. Jau pavargau nuo to štilio. Artėja nepalankus vėjas“, – trumpai brūkštelėjo A. Valujavičius. Praeitą savaitę kaunietis vaizdo įraše pasakojo, kad vėjas valtį pradėjo stumti į priešingą pusę, tad irkluoti ir siekti pasaulio rekordo tampa vis sunkiau.
1710 2023-03-08

Valujavičius kelionėmis stebina jau ne pirmus metus: sąskaitoje – tūkstančiai kilometrų baidare ir dviračiu

Keliautojas Aurimas Valujavičius kiekvieną dieną artėja prie naujo pasaulio rekordo vienviete valtimi irkluodamas per Atlanto vandenyną. Visgi, ši įspūdinga kelionė jau ne pirmoji, kuri žmones vertė išsižioti iš nuostabos. Per savo kelionių „karjerą“ 27-erių kaunietis jau apkeliavo 33 šalis. Prieš leisdamasis į kelionę per Atlantą praeitų metų gegužę A. Valujavičius tik su dviračiu keliavo per Indonezijos džiungles.
414 2023-03-03

Palankaus vėjo vis nesulaukiantis Valujavičius: „Ši savaitė nelabai dėkinga“

Per Atlanto vandenyną irkluojantis Aurimas Valujavičius su sekėjais pasidalino savo kelionės progresu. Tiesa, keliautojo veide nebėra tokios plačios šypsenos, tačiau pozityvo jis nepraranda. Nerimą A. Valujavičiui jau kuris laikas kelia nepalankus vėjas. Nors, lyginant su praeita savaite, dabar vėjas bent jau yra, tačiau jis valtį stumia į priešingą pusę. „Atsirado vėjas jau nuo užvakar, bet nelabai geras. Iš pradžių buvo iš pietų ir pastūmė mane į šiaurę, dabar iš pietvakarių.
306 2023-03-02

Valujavičius pasidalino žvejybos ypatumais viduryje vandenyno: „Ateik čia, žuvyte!“

Jau daugiau nei 60 dienų per Atlantą vienviete valtimi irkluojantis Aurimas Valujavičius pasidalino, kaip leidžia laisvalaikį viduryje vandenyno. Į savo socialinius tinklus A. Valujavičius įkėlė vaizdo įrašą, kuriame parodė, kaip žvejoja iš savo valties. „Ateik čia, žuvyte!“ – rašė keliautojas po vaizdo įrašu, kuriame galima matyti, kaip vyras galynėjasi su nemaža žuvimi. Kiek anksčiau A. Valujavičius dalinosi, kad vandenyne jam tenka sutikti ne vieną vandens gyvūną.
1258 2023-02-26

Pusiaukelę beveik pasiekęs Valujavičius lenkia varžybų dalyvę: „Majamis artėja“

Atlanto vandenyno bangomis irkluojantis keliautojas Aurimas Valujavičius beveik pasiekė pasiaukelę. Vienas per Atlantą plaukiantis keliautojas naujaisiais įspūdžias pasidalino vloge. „Šiandien Valentino diena, keista, keista.. Darausi pietūs. Šiandien – švilpiam, geras vėjukas. Jau „atkapojau“ šešias valandas, per kurias įveikiau 20 jūrmylių – kosmosas. Šiandien pradėjau lenkti Lindą, kuri yra paskutinė varžybų dalyvė.
536 2023-02-15

Kylant bangoms virto Valujavičiaus valtis – parodė, kaip po įvykio atrodo kabina

Jau daugiau nei mėnesį Atlanto vandenynu irkluojantis lietuvis Aurimas Valujavičius yra įveikęs virš 2 tūkst. kilometrų, tačiau tik dabar pirmą kartą iš tikrųjų pajuto, ką reiškia vandens galybė. Ketvirtadienį A. Valujavičius atskleidė, kad jam irkluojant, šoninė banga jį nubloškė į vandenį, o pačią valtį pavertė 90 laipsnių kampu. Atsistačius valčiai, A. Valujavičius įlipo į ją: „Esu sveikas ir gyvas, pasikeičiau šlapius rūbus ir toliau einu irkluoti. Bangos kyla.
580 2023-01-26

Mėnuo Atlanto vandenyne: Valujavičius apie krentantį svorį, delfinus ir sėkmingai įveiktą itin sudėtingą atkarpą

„Nenustok gyventi“ – frazė, įprasminanti kiekvieną Aurimo Valujavičiaus sprendimą. Lygiai 30 dienų jis yra pasinėręs į didžiausią savo gyvenimo kelionę – vienas plaukia Atlanto vandenynu valtimi, varoma tik žmogaus jėga. Sėkmingai įveikęs itin sudėtingą atkarpą nuo Ispanijos krantų iki Kanarų salų, keliautojas savo sąskaitoje turi 1000 jūrmylių ir su nekantrumu laukia kitų Atlanto jam mestų iššūkių.
365 2023-01-25

Valujavičius vandenyne pasiekė 2000 km žymą: „Pildau savo svajonę apsuptyje begalybės“

Per Atlantą irkluojantis ir rekordo siekiantis Aurimas Valujavičius pasidalino savo progresu – keliautojas jau pasiekė 2000 kilometrų žymą ir ryžtingai juda toliau. A. Valujavičius savo socialiniuose tinkluose pasidalino, kad per mėnesį praleistą vienvietėje valtyje irkluojant per Atlanto vandenyne jau pasiekta 1 tūkst. jūrmylių riba ir nuplaukta daugiau nei 2 tūkst. kilometrų.
868 2023-01-24

Per Atlantą irkluojantis Valujavičius papasakojo apie kelionės eigą ir pasidalino vaizdais iš vandenyno

Antrosios Kalėdų dienos rytą Aurimas Valujavičius paliko Ispanijos krantus ir leidosi į istorinę kelionę. Keliautojas vienviete irkline valtimi bando perplaukti Atlanto vandenyną. Praėjus kiek daugiau nei dviem savaitėm A. Valujavičius pasidalino pirmuoju savo vaizdo dienoraščiu ir papasakojo, kaip sekasi irkluoti. „Esu savo „namuose“ šiaurės Atlanto vandenyne. Darau pertraukėlę, nes ką tik irklavau 4 valandas be sustojimo“, – vaizdo įraše sakė keliautojas.
380 2023-01-11

Valujavičius – apie pirmąsias dienas atvirame vandenyne ir kaip pavyksta susitvarkyti su gamtos mestais iššūkiais

10 dienų – tiek laiko Aurimas Valujavičius yra pasinėręs į didžiausią savo gyvenimo kelionę „Lituanica powered by Audimas“. Pasitelkdamas tik savo jėgą, jis irkluoja Atlantu po 14 valandų per parą – vienas, be palydos ir pagalbos iš šono. Keliautojas pasidalijo mintimis ir įspūdžiais apie pirmąsias dienas atvirame vandenyne.
796 2023-01-04

Aurimas Valujavičius ruošiasi perplaukti Atlanto vandenyną irkline valtimi: maršrutą yra įveikę tik du žmonės pasaulyje

Kaunietis Aurimas Valujavičius ruošiasi tapti pirmuoju lietuviu, perplaukusiu Atlanto vandenyną irkline valtimi. Vaikinas dabar kasdien treniruojasi sporto salėje ar valandų valandas irkluodamas Kauno mariose. Skaičiuoja, kad užtruks daugiau kaip 100 dienų, viliasi pagerinti pasaulio rekordą. Vienas irkline valtimi per Atlanto vandenyną: nuo žemyno iki žemyno. Tokiam iššūkiui ryžosi pirmasis lietuvis – kaunietis Aurimas Valujavičius.

Išgirdę, kur gyvena 34-ejų vilnietis, nustemba: negyvenamą pastatą prikėlė iš naujo

Vilnietis Šarūnas Savickas (34) po ilgų klajonių po visą pasaulį autostopu, Švenčionėlių mieste atrado tikrą ramybės uostą. Traukinių stoties komplekso pastatą, padedant aplinkiniams, jis pavertė tikra meno meka, kuri pritraukia įvairaus plauko menininkus ne tik iš Lietuvos, tačiau ir viso pasaulio.
2022-07-31

Keliaujame po Lietuvą: TOP 7 vietos Panevėžyje, kurios privers apie miestą pakeisti nuomonę

Šiais metais TV3 kelionių laida „Sveiki atvykę“ lankosi ne tik mažesniuose šalies miesteliuose, bet ir didmiesčiuose. Kelionių žurnalistas bei laidos vedėjas Žygimantas Barysas-Žygis neseniai aplankė Kauną, o šią savaitę vyks į 5-ąjį pagal dydį miestą Panevėžį. Ką laidos komanda siūlo aplankyti Panevėžyje? Senvagė Panevėžyje. Turbūt daugiausiai panevėžiečių ir miesto svečių sutraukianti vieta. Čia, vaizdingoje pakrantėje, žmonės sportuoja, ilsisi, vaikščioja bei pramogauja.
2022-07-15

Berniukas leidosi į 300 km kelionę pėsčiomis: tai daro dėl kilnaus tikslo

Ar ryžtumėtės pėsčiomis leistis į daugiau nei 300 kilometrų kelionę, kad išgelbėtumėte pasaulį? Būtent tai daro vienuolikmetis britas, kuris siekia, kad šalies valdžia uždėtų apynasrį iškastinį kurą naudojančioms ir taip planetą teršiančioms kompanijoms. Susipažinkite – 11-metis klimato aktyvistas Jude’as Walkeris leidosi į 21-os dienos kelionę iš Šiaurės Anglijos į Londoną. Leistis į ilgą kelionę Jude’ą įkvėpė garsioji klimato aktyvistė Greta Thunberg.
2021-08-13

Visas pasaulio šalis aplankęs 83-ejų prancūzas turi vieną patarimą: to kelionių giduose nerasite

Į devintą dešimtį įkopęs prancūzų keliautojas, kaip sako pats, jau įgyvendino savo svajonę – aplankė absoliučiai visas pasaulio valstybes. Kur tik beda pirštu į žemėlapį, ten keliautojas apsilankęs – jo prisiminimų skrynioje 251 šalis. Net ir nepripažintos teritorijos, tokios kaip Somalilandas ar Tristano Da Kunjos salynas, vienas atokiausių pasaulyje.
2021-07-04

Ištroškęs ir alkanas: Amazonėje rastas nuo mėnesio pradžios dingęs keliautojas

Laiminga akimirka – keliautoją, pasiklydusį viduryje Amazonijos džiunglių, randa Kolumbijos kareiviai. Alkaną, ištroškusį ir sunkiai besiorentuojantį vyriškį kareiviai aptiko prie Kaketa upės Santa Rosoje ir iškart nugabeno į ligoninę. 29-erių vokietis dingo dar mėnesio pradžioje, po apsilankymo pas vietinius gyventojus. „Septynias dienas praleidau Amazonėje ir pasiklydau eidamas į Mokoa miestą. Buvau jau labai išsekęs, tad nemaniau, kad pavyks išsigelbėti.
2021-04-26

Šiaulietis iš veido bruožų nusako žmogaus charakterį: kitus mato kiaurai

Visas veiklas, kuriomis užsiima iš Šiaulių kilęs 33-ejų Tomas Saparis, išvardinti būtų sunku. Vaikinas ne tik domisi psichoterapija, praktikuoja jogą, daug keliauja, mokosi medicinos, bet ir šiuo metu daugiausiai laiko skiria asmeninėms konsultacijoms, kurių metu, pasitelkdamas ir veidoskaitos žinias, jis konsultuoja žmones santykių, sveikatos, karjeros klausimais. Pasak jo, veidas apie žmogų gali pasakyti daugiau, nei mes įsivaizduojame.
2021-03-12

Radzevičių šeimoje – džiugios žinios: dukra Augustė susilaukė antrojo vaiko

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį žurnalisto, keliautojo Vytaro Radzevičiaus dukra Augustė susilaukė antrojo vaikelio. Šia žinia internete pasidalijo pats V. Radzevičius: „Kaip gerai, kad yra pirmų kartų! Antrą kartą senelis! Be 12 min. Kovo 11“, – rašė jis. Primename, kad pirmojo sūnaus A. Radzevičiūtė susilaukė 2015 metais.
2021-03-11

Keliautojas Jucevičius apie fizinę veiklą ir keliones: „Svajonės visada skatina tikslų įgyvendinimą“

Ilgaamžiškumo ir puikios savijautos patarimų galime išgirsti nemažai. Vienos iš dažniausiai girdimų rekomendacijų, kurias įvardija skirtingų sričių specialistai, pavyzdžiui, sporto treneriai, dietologai, dažniausiai būna paprastos – reikia sveikai maitintis ir pagerinti fizinį aktyvumą. Tiesa, kartais patarimai tik ir lieka tuščiais žodžiais.
2020-06-13

Mirus lietuvių keliautojui medikai siunčia svarbų perspėjimą

Kovo 10-ąją keliautojas ir verslininkas Žilvinas Kriaučiūnas mirė keliaudamas po Afriką. Vyro gyvybę pasiglemžė maliariją, kurios simptomus bei gydymą primena ir Lietuvos medikai.  Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, Lietuvoje per dešimt pastarųjų metų (2010–2019) registruoti 3 mirties nuo maliarijos atvejai. Iš viso per pastarąjį dešimtmetį Lietuvoje buvo užregistruoti 54 įvežtinės maliarijos atvejai, iš kurių net 45 asmenys užsikrėtė Afrikos šalyse.
2020-03-12

Pasirinkite vieną mandalą: ji atskleis, ko labiausiai trokštate

Mandala – apskritimo arba kvadrato formos geometrinė kompozicija, simboliškai vaizduojanti tam tikrą dvasinę, kosminę arba psichologinę tvarką. Tikima, kad mandalos gali atskleisti mūsų vidinę psichiką ir asmenybės bruožus. Pasak psichoanalitiko Karlo Gustavo Jungo, mandalos yra puikiausias mūsų pasąmonės atvaizdas. Norint išsiaiškinti faktus apie savo asmenybę, pasirinkite vieną iš šių pateiktų mandalų. Atsakymai: Jeigu pasirinkote 1 mandalą – ESATE MĄSTYTOJAS.
2018-01-07

Pavojingame kadre įsiamžinęs keliautojas – kovoje dėl gyvybės

Ekstremalių pojūčių troškimas jauną anglų keliautoją Danielį Clarką vertė nepaisyti taisyklių. Deja, likimas jam nebuvo gailestingas. Po pastarosios kelionės Danielis – intensyvioje medikų priežiūroje. Kovo 26 dieną socialinėje erdvėje vaikinas paskelbė įsimylėjęs kelionę po Aziją. Apie tai, kad tryško džiaugsmu, kalbėjo ir jo nuotraukos. Keliomis iš jų Danielis dar spėjo pasidalinti „Facebook“. Viena jų – kelianti šiurpą. Vaikinas pozavo kone visu kūnu išlindęs pro traukinio langą.
2017-04-05

Mirė garsus keliautojas ir fotografas Paulius Normantas

Šeštadienį Lietuvą pasiekė liūdna žinia, kad Vengrijoje po sunkios ligos mirė žinomas fotografas ir keliautojas Paulius Normantas. 68 metų menininkas prieš tai ištvėrė ilgą gydymą, daug operacijų. P. Normantas išgarsėjo savo kelionėmis po Tibetą, Himalajus, Indiją, Tailandą, Mianmarą, Butaną ir kitas valstybes, iš kurių parveždavo nepamirštamų kadrų. Jam žinomumą pelnė ir sukurti fotoalbumai, kalendoriai.
Aktualijos 2017-01-07

Makalius parodė įkvepiančius kūno pokyčius: atsikratė pilvuko

Naujieji metai daugeliui asocijuojasi su naujais iššūkiais, tikslais ar svajonėmis. Švarų puslapį savo gyvenime nusprendė atversti ir užkietėjęs keliautojas bei kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas-Makalius. „Ilgą laiką į savo mitybos įpročius nekreipiau dėmesio. Kelionių metu valgydavau bet kaip, bet ką ir bet kada, tad natūralu, kad užsiauginau didžiulį pilvą, o aplinkiniai atvirai sakė, kad turėčiau susirūpinti savo išvaizda,“ – anksčiau prisipažino Makalius.
2017-01-03

Iš Belizo į Gvatemalą: atsisveikinimų ir pažinčių diena

 Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus juda toliau. Atsisveikinę su Belizu, užsuko atsisveikinti su majais, ir pradėjo pažintį su Gvatemala. „Trumpai tariant, abi sienas pravažiavome kiek daugiau nei per valandą. Belize išvis į mus vos žvilgtelėjo, o Gvatemalos pasienyje turėjome pareigūnui išaiškinti, kodėl visi Veronikos dokumentai yra registruoti ant vieno žmogaus, ją mums pardavė kitas žmogus, o ja važinėja dar trečias veikėjas.
2016-03-13

Kapitonui Cookui įteiktos dovanos grąžintos Havajams po 237 metų

Tradiciniai havajietiški apdarai, kurie buvo padovanoti britų keliautojui kapitonui Jamesui Cookui (Džeimsui Kukui) prieš daugiau negu du šimtmečius, penktadienį buvo grąžinti Havajų čiabuviams per ceremoniją Velingtone.
2016-03-11

Keliautojų dėmesiui: tikimybė, kad gausite nesugadintą bagažą, nedidelė

Tai informacija, kuri tampa akivaizdi pamačius lietuvių iš Italijos parvežta filmuotą medžiagą. Nerijaus Laurinaičio į „Youtube“ įkeltas įrašas parodo, jog Bergamo oro uosto darbuotojai nė nemano saugoti jūsų nuosavybės. Įraše matyti, kaip lagaminai paprasčiausiai mėtomi. Tai reiškia, kad „Ryanair“ keleiviai, sumokėję už bagažą papildomai (į bilieto kainą bagažas neįskaičiuotas), gali patirti bet kokią žalą – nuo pačių lagaminų iki jų turinio sugadinimo.
2015-06-11

Lietuvis metė pelningą darbą „Barclays“, kad įgyvendintų savo svajonę

24 metų Robertas Armonas beveik prieš mėnesį padarė tai, kas daugeliui lietuvių atrodytų gryna beprotystė – atsisakė karjeros, metė puikiai apmokamą darbą „Barclays“ banke ir išvažiavo keliauti į Indiją. Nuo pirmos apsisprendimo akimirkos Robertas žinojo, kad atgal žingsnio nebus, tačiau dėl to jis nė karto nesigailėjo. 3 metus IT specialistu dirbęs vaikinas neslėpė, kad sprendimas viską mesti aplankė dėl monotonijos: „Atėjo laikas, kai viskas, ką dariau, atsibodo.
2015-05-24

Stratego patirtis padėjo laimėti „Mototurizmo sprintą“

Šeštadienį Vilniaus apylinkėse vykusiame „Mototurizmo Sprinte“ keliautojas motociklu Aidas Bubinas ir ralio lenktynininkas Vaidotas Žala įrodė gebantys itin gerai planuoti maršrutą ir pasižymėjo istorijos žiniomis. Daugiau kaip 250 motociklininkų savaitgalį keliavo pažintiniame renginyje „Mototurizmo sprintas“. Renginio organizatoriai kvietė motociklininkus atrasti mažiau žinomas Vilniaus ir jo apylinkių vietas, restauruotus paveldo objektus.
2015-05-12
Į viršų