kėdainių nevėžis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kėdainių nevėžis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kėdainių nevėžis“.

Kėdainiuose nugalėjęs Šiaulių klubas įsitvirtino devintoje LKL vietoje

„Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje triumfavę „Šiauliai“ (7/18) išsaugojo teorines viltis pasiekti atkrintamąsias varžybas. Žydrūno Urbono auklėtiniai išvykoje 94:86 (24:18, 21:26, 25:15, 24:27) parklupdė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (6/19) ir užsitikrino tarpusavio pranašumą reguliariajame sezone. Sulig šia pergale nutrūko ir kelis mėnesius trukusi šiauliečių nesėkmių išvykoje serija.
2024-04-15

LKL teisėjų departamentas: neteisingas arbitrų sprendimas galėjo nulemti rungtynių baigtį

Savaitgalį „Betsafe-LKL“ čempionate dėl taško turnyrinėje lentelėje susitiko Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ ir Klaipėdos „Neptūno“ komandos. Itin dramatiškoje dvikovoje šeimininkai tik po pratęsimo 96:92 įveikė svečius iš Klaipėdos Pasibaigus rungtynėms, LKL teisėjų departamentas išanalizavo krepšinio arbitrų, teisėjavusių šiose rungtynėse, darbą ir konstatavo, kad teisėjų klaida pirmojo pratęsimo metu, galėjo nulemti rungtynių baigtį.
2024-02-05

„Wolves“ pralaimėjimų seriją nutraukė Kėdainiuose

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pastaruoju metu nežibėję Vilniaus „Wolves“ (12/4) trankiai grįžo į pergalių kelią. Sostinės ekipa išvykoje 99:78 (30:20, 32:19, 21:15, 16:24) nušlavė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (3/13).  „Vilkai“ laiko veltui nešvaistė ir jau pirmojo kėlinio pradžioje atsiplėšė spurtu 7:0 (14:7). Paskutiniaisiais ketvirčio taškais Arnas Beručka sukūrė tarp komandų dviženklį atstumą (30:20), o su sirena šovęs iš aikštės vidurio taip pat buvo arti tikslo...
2024-01-06

Kėdainių klubas bandomajam laikotarpiui pasipildė įžaidėju iš Izraelio

Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ paskelbė, kad komandą papildė 24-erių įžaidėjas iš Izraelio – Amitas Ebo. Tiesa, su žaidėju sudaryta sutartis bandomajam laikotarpiui. Šį sezoną gynėjas pradėjo Slovakijos lygoje, Komarno MBK komandoje. Per 14 mačų jis ant parketo praleisdavo po 32,5 minutės, per kurias fiksavo 22,1 taško (36,6 proc. trit.), 4,8 rezultatyvaus perdavimo, 3,9 atkovoto kamuolio, 3,8 klaidos ir 17,4 naudingumo balo statistiką.
2024-01-04

Naudingiausias gruodžio LKL krepšininkas negailėjo gražių žodžių savo klubui: „Tai geriausia patirtis mano karjeroje“

Finišavus 2023-iesiems, paaiškėjo ir paskutinis praėjusių metų naudingiausias mėnesio krepšininkas. Juo tapo Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ lyderis Zane‘as Watermanas. 203 cm ūgio puolėjas per ketverias rungtynes „Betsafe-LKL“ fiksavo įspūdingus rodiklius – vidutiniškai rinko 22,8 taško (56 proc. trit.), 4,5 atkovoto kamuolio ir 24,5 naudingumo balo.
2024-01-03

Bėdų su „Nevėžio“ pasipriešinimu turėjęs „Žalgiris“ galiausiai įsirašė pergalę

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) turnyro lentelės viršuje trivaldystę grąžino Kauno „Žalgiris“ (11/2). Kazio Maksvyčio auklėtiniai savo arenoje atsitiesė po prasto starto ir 102:98 (23:25, 23:32, 37:15, 19:26) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (2/11).  Abi komandos rungtynes pradėjo rezultatyviai, tritaškiu į jas įsijungė ir jaunasis žalgirietis Nedas Montvila, jam tolimu metimu iškart atsakė Seanas McNeilas (25:21). Antrojo kėlinio starte „Nevėžio-Optibet“ legionie...
52
2023-12-10

„Nevėžis“ iškovojo retą pergalę: parbloškė algų negaunančius „Gargždų“ krepšininkus

Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (2-10) iškovojo retą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir namuose 92:80 (23:22, 25:19, 18:23, 26:16) palaužė „Gargždus“ (3-9). Naujienų portalo tv3.lt žiniomis, „Gargždų“ klube vėluoja atlyginimai – daugelis krepšininkų šį sezoną yra gavę vos vieną atlyginimą. Kova prasidėjo lygiai, tačiau „Gargždų“ komanda anksti susidūrė su netektimis.
2023-12-04

Kėdainiuose – dramatiška „Pieno žvaigždžių“ pergalė po pratęsimo

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) uždarytas pirmasis ratas. Dramatišką pergalę pasiekė Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (4-7), kurios Jordano Watsono metimu 91:90 (21:21, 20:18, 26:19, 17:26, 7:6) po pratęsimo palaužė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (1-10). Šios ekipos jau dukart sezone kovėsi Citadele KMT turnyre.
2023-11-27

„Nevėžis“ užtikrintai įveikė Pasvalio krepšininkus ir pratęsė savo žygį KMT

Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) savo žygį pratęsti pavyko Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (3/3) ekipai.  Gedimino Petrausko auklėtiniai išvykoje 92:80 (24:16, 24:21, 28:16, 16:27) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (1/4) bei užsitikrino antrąją vietą B grupėje.
2023-11-16

Pirmosios pergalės efektą akcentavęs „Nevėžio“ kapitonas: „Pralaimėjimas „Olimpui“ buvo įžeidimas“

Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ iki pat lapkričio 6 dienos laukė, kol iškovos pirmąją pergalę „Betsafe-LKL“. Tai padaryti pavyko 89:84 nugalint „Šiaulius“. Komandos kapitonas Ignas Vaitkus neslepia – pagaliau pavyko nusimesti akmenį nuo širdies ir susigrąžinti pasitikėjimą, kurį atėmė 7 pralaimėjimai sezono starte. „Kai pralaimėjome ir „Olimpui“, tai užgavo kiekvieno ego“, – nesėkmę KMT prisiminė jis.