každailis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „každailis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „každailis“.

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Europos jaunimo pirmenybėse savo tikslų nepasiekė

Graikijoje pasibaigusiame Europos jaunimo (iki 22 metų) paplūdimio tinklinio čempionate abi Lietuvos poros užėmė penktąsias vietas. Vaikinų turnyre Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis laimėjo visus tris susitikimus A grupėje ir iškart pateko į antrąjį atkrintamųjų varžybų ratą. Jame mūsiškiai, kurie turnyre buvo skirstyti 17-u numeriu, 2-0 (21:16, 21:11) nugalėjo lenkus Maciejų Lewickį ir Maciejų Kaszewiaką.
2016-08-30

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Europos žaidynes pradėjo pralaimėjimu

Trečiadienį Europos žaidynėse startavo paplūdimio tinklininkų Arno Rumševičiaus ir Luko Každailio pora. Paskutiniai (32) pagal skirstymą lietuviai pirmame A grupės mače per 40 min.
2015-06-17

Antra A. Rumševičiaus ir L. Každailio pergalė Europos jaunimo čempionate

Rugsėjo 4 dieną Europos jaunimo iki 20 m. paplūdimio tinklinio čempionate Italijoje antrą iš eilės pergalę iškovojo Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis. Ketvirtadienį devinti pagal skirstymą lietuviai per 35 min. 2:0 (21:14, 21:16) nugalėjo anglus Samą Walrondą ir Samą Alleną (25 reitingas) bei užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.
2014-09-05

A. Rumševičius ir L. Každailis – atkrintamosiose varžybose

Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis 2014 m. FIVB pasaulio jaunimo iki 21 m. čempionato lemiamame F grupės mače lengvai 2:0 (21:9, 21:9) įveikė Italijos atstovus Alessandro Carucci ir Giacomo De Fabritiis (18 reitingas) ir pateko į atkrintamąsias varžybas. Lietuvos atstovai su trimis pergalėmis ir dviem pralaimėjimais grupėje užėmė trečią vietą, į tolesnį etapą pateko 4 komandos.
2014-07-26

A. Rumševičius ir L. Každailis nepateko į Europos U-20 paplūdimio tinklinio čempionato pusfinalį

Rugpjūčio 10 dieną Vilniuje toliau tęsiasi kovos, siekiant išsiaiškinti, kurios Europos U-20 paplūdimio tinklinio poros yra stipriausios. Lietuvių pora Lukas Každailis ir Arnas Rumševičius pergale prieš bulgarus išsikovojo vietą šešioliktuke, tačiau finalinio ketvertuko vistiek nepasiekė.   Kovoje dėl vietos aštuntuke lietuviai susitiko su Denniso Lerch bei Marco Krattiger duetu.
2013-08-10

L. Každailis ir A. Rumševičius 19-mečių paplūdimio tinklinio čempionate liko be medalių

Pasaulio jaunimo (iki 19 metų) paplūdimio tinklinio čempionate Portugalijoje visus nustebinę pirmenybių debiutantai Lukas Každailis bei Arnas Rumševičius (21 reitingas) liko per žingsnį nuo bronzos medalių, sekmadienį mačą dėl trečiosios vietos trijuose setuose per 48 minutes - 24:22, 18:11, 8:15) - pralaimėję prizininkams tapusiems devintiems pagal skirstymą amerikiečiams Torey'iui DeFalco ir Lucasui Yoderui.
2013-07-14

L. Každailio ir A. Rumševičiaus pergalių serija 19-mečių paplūdimio tinklinio čempionate nutrūko pusfinalyje

Portugalijoje vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 19 metų) paplūdimio tinklinio čempionate visus nustebinę pirmenybių debiutantai Lukas Každailis ir Arnas Rumševičius kovos dėl bronzos apdovanojimų.