Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis 2014 m. FIVB pasaulio jaunimo iki 21 m. čempionato lemiamame F grupės mače lengvai 2:0 (21:9, 21:9) įveikė Italijos atstovus Alessandro Carucci ir Giacomo De Fabritiis (18 reitingas) ir pateko į atkrintamąsias varžybas. Lietuvos atstovai su trimis pergalėmis ir dviem pralaimėjimais grupėje užėmė trečią vietą, į tolesnį etapą pateko 4 komandos.

Vakar 31 pagal skirstymą lietuviai minimaliu skirtumu 2:1 (23:25, 25:23, 15:12) nusileido F grupės lyderiams vokiečiams Klemensui Wickler ir Mirko Schneider (7 reitingas) ir 2:0 (21:14, 21:19) laimėjo prieš Lenkijos duetą Tomašą Wierbicki ir Mateušą Lysikowskį (30 reitingas). Penktadienį A. Rumševičius ir L. Každailis 2:0 (21:17, 21:18) nugalėjo šeštus pagal skirstymą Kipro atstovus Zorpį Charamapos ir Georgios Chrysostomou, bet 1:2 (15:21, 21:19, 10:15) turėjo pripažinti Prancūzijos atstovų Maksimo Thiercy ir Romaino Di Giantommaso (18 reitingas) pranašumą.

Į atkrintamąsias varžybas be lietuvių pateko vokiečiai Klemensas Wickler ir Mirko Schneider, prancūzai Maksimas Thiercy ir Romainas Di Giantommaso bei lenkai Tomašas Wierbicki ir Mateušas Lysikowski.