katinai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „katinai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „katinai“.

Užsienio reikalų ministerijoje – kitoks darbuotojas: pasidalino nuotraukomis

Užsienio reikalų ministerija (URM) penktadienio rytą savo socialiniuose tinkluose pranešė, jog įdarbino naują ministerijos darbuotoją – kačiuką vardu Rangas. Tvirtinama, kad pagrindinės jo pareigos ministerijoje bus prevencinės – Rangas sieks užtikrinti, kad ministerijoje nebūtų pelių. „Facebook'e“ URM atstovai dalinasi, kad praėjusią savaitę URM kieme buvo pastebėtas mažas pasiklydęs kačiukas, kurį priglaudė URM darbuotojai.

Pamatę, kas vyksta po langais, Palangos gyventojai pakraupo: tokio košmaro net nesapnavo

Kunigiškių gyventojai susidūrė su žiauriu elgesiu prieš gyvūnus – per pastarąsias penkias dienas vienas po kito buvo nunuodyti net 17-a katinų.   Kunigiškėse gyvenanti Laura Vyšniauskaitė kreipėsi į naujienų portalą tv3.lt ir išsamiau papasakojo apie šį žiaurų išpuolį prieš gyvūnus.   L. Vyšniauskaitė pasakoja, kad Kunigiškių bendruomenė prižiūri ir augina katinus, kurie pradėjo daugintis kažkam juos palikus likimo valiai.
2024-04-20

Vilniečių katinas Tomas vos išgyveno – įjungtoje skalbimo mašinoje buvo apie 20 minučių

Sakoma, kad katinai turi devynias gyvybes, panašu, kad vienos vilniečių šeimos katinas Tomas, neturintis nė metų, vieną iš savo gyvybių jau išnaudojo. Katinas stebuklingai išgyveno po to, kai 20 minučių buvo skalbtas automatinėje skalbimo mašinoje. Tiesa, veterinarijos gydytojams dėl to teko nemažai pasistengti – Tomas iki šiol katinų reanimacijoje. Katinas Tomas trečią dieną guli katinų reanimacijoje. Ten jis papuolė po to, kai buvo išskalbtas automatinėje skalbimo mašinoje.

Vilniuje bute rasta apie 20 išsekusių katinų: šeimininkė gelbėtojams grasina

Landyne paverstame name ir kieme Naujojoje Vilnioje gyvūnų globėjai aptiko apie dvidešimt išsekusių katinų ir mažų kačiukų. O šeimininkės sūnui pravėrus buto duris, gyvūnų gynėjų laukė dar kraupesnė staigmena – ant grindų mėtėsi švelniakailio gaišena. Buto šeimininkė ginasi gyvūnų neskriaudžianti, esą priešingai, maitina ir prižiūri ne tik savo, bet ir kaimynų katinus. Tiesa, viešosios tvarkos pareigūnams parodyti, kaip ir kuo juos šeria, kaip atrodo gyvūnų laikymo vieta, moteris nesutiko.
131 2023-06-06

Vilniaus kapines lankančius žmones papiktino ten apsigyvenę katinai: „Ir gėlės iškastos, ir pridergia kapavietėse“

Karveliškių kapinėse artimųjų kapus lankančius žmones papiktino ten apsigyvenę būriai katinų ir žmonės, kurie šius padarus ten nelegaliai šeria ir veisia. Mirusiųjų artimieji skundžiasi kapines prižiūrinčiai įmonei esą katinai dergia kapus, o jų indeliai su maistu vėjo išnešiojami po kapavietes. Piktinasi ir prekybininkai gėlėmis, mat atėję po nakties jie randa net ir suniokotas savo gėles.

Pamatykite, kaip katės išreiškia savo meilę

Nors dažnai sakoma, kad katės yra labai savarankiškos ir egoistės, ir kad iš tikrųjų jos nieko nemyli, tai nėra tiesa. Savo meilę jos parodo skirtingais būdais – tereikia suprasti jų kalbą.
2022-02-06

Mediumė Gražina atsidūrė teisėsaugos akiratyje: „Nesupratau, kas darosi, man buvo šokas“

Mediumė Gražina Asipauskaitė kreipėsi į TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“ prašydama padėti. Iš Gražinos buvo atimti mylimi augintiniai ir, kaip ji teigia, moteris nežino, ką padarė ne taip. Situacijos išsiaiškinti pas moterį vyko gelbėtoja Sandra Žutautienė. G. Asipauskaitė pasakojo, kad netikėtai prie jos namų atvyko policijos pareigūnai, kurie konfiskavo egzotinių veislių kates.
2021-03-09

Įspėja dėl dažnų traumų namuose: iki nelaimės – vos 1 žingsnis

Visuotinio karantino metu gyventojai daugiau arba net visą laiką praleidžia namuose. Čia ne tik dirba, bet ir gamina maistą, sportuoja, o turėdami laiko – užsiima remonto darbais. Draudikai teigia, kad daugiau būdami namuose žmonės dažniau čia patiria ir įvairias traumas, ir nors neatsargiai elgiantis susižeisti įmanoma bet kur, nelaimių kaltininkais dažniausiai tampa du įprasti objektai – laiptai ir kopėčios.
2020-11-19

Kaune gydytas iš penkto aukšto iškritęs katinėlis: ne visada šie nusileidžia sėkmingai

Veterinarijos gydytojai Kaune gelbėjo iš penkto aukšto išmestą mažą kačiuką. Jauno gyvūnėlio krytis baigėsi palyginti sėkmingai – jis atsipirko lūžiais. Ir nors liaudyje sakoma, katės apdovanotos devyniais gyvenimais, esą krisdamos iš didelio aukščio jos moka nusileisti sėkmingai, medikai sako, kad tai ne visada tiesa. Kačių sugebėjimus šokinėti iš didelio aukščio ilgus metus netgi tiria mokslininkai. Veterinarijos gydytojo Paulius Morkūno rankose tik keturių mėnesių kačiukas.
Aktualijos 2020-08-13

Skuodo rajone šaunamuoju ginklu sužeisti du katinai

Ketvirtadienį gautas pranešimas, kad Skuodo rajone, Ylakiuose, šaunamuoju ginklu buvo sužeisti du katinai.  Klaipėdos apskrities policijos duomenimis, 1994-aisiais gimęs vyras pranešė, kad sekmadienį apie 22 valandą ir pirmadienį apie 19 valandą buvo sužeisti du jam priklausantys katinai.  Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais.
REKLAMA
REKLAMA

Kauniečiai pasibaisėję: miesto centre – spąstai katinams

Gyvūnų globėjai pašiurpę – pačiame Kauno centre kažkas įrengė spąstus laukinėms katėms žaloti. O beglobius gyvūnus šerianti kaunietė matė ir porą jau susižeidusių katinų, kurie daugiau prie dubenio ėdalo taip ir nepasirodė. Vieną vakarą ji sulaukė ir kaimynystėje gyvenančio pasipiktinusio vyriškio grūmojimų. Moterys dalį spąstų išardė, o apie incidentą pranešė policijai. Pareigūnai tiria įvykį. Kęstučio gatvės pašonėj katinai šeriami jau daugybę metų.

Vilnietis – katinų globėjas: kai mane ištiko klinikinė mirtis, pamačiau katinus

Vilniuje it ant mielių dygsta namukai katinams. Savivaldybė giriasi skirtingose miesto vietose jų įrengusi daugiau nei pusšimtį, o jeigu bus poreikis, būsto švelniakailiams bus daugiau. Tiesa, gyvūnų globėjai ir giria iniciatyvą, ir piktinasi. Esą beveik pusę tūkstančio eurų kainuojantis vienas namukas katinams yra pinigų švaistymas į balą, mat niekas žmonėms neaiškina, kodėl jie reikalingi ir kaip su jais elgtis. Penkta vakaro. Vilnietis Stanislovas neša maistą dešimčiai benamių katinų.
Aktualijos 2019-12-07

Ulanovas – apie savo ir sirgalių bendravimą bei bičiulius katinus

Šį sezoną „Žalgiris TV“ pristatė naują laidų rubriką pavadinimu #FollowMeŽalgiris. Laidų metu žalgiriečiai pasakoja apie savo įpročius socialiniuose tinkluose. Naujausiame rubrikos epizode savo įspūdžiais apie socialinius tinklus dalijosi puolėjas Edgaras Ulanovas. „Daugiausiai naudoju „Facebook“ ir „Instagram“ socialinius tinklus. Į kitus kol kas nelendu. Bendrauju su sirgaliais „Facebooke“ – dariau tiesioginę transliaciją. „Instagrame“ to dar nedariau.
2019-02-12

Vyras kačiukus per sieną mėgino pergabenti kelnėse

Singapūro imigracijos tarnybos pareigūnai antradienį pranešė, kad sulaikė vyriškį, bandžiusį kontrabanda įsivežti keturis kelnėse paslėptus kačiukus. Įtarimų pareigūnams sukėlė iš keleivio tarpukojo pasigirdęs keistas miaukimas. Tarnyba pranešime giria pareigūnus, neleidusius iš kaimyninės Malaizijos įsivežti kačiukų automobiliu per pasienio kontrolės postą.
2019-01-08

Speciali katinų gelbėjimo operacija Kaišiadoryse: kankinosi po užverstomis žemėmis

Pirmadienį ugniagesiai Kaišiadoryse vadavo katinus, kurie, kaip manoma, buvo užkasti keičiant šiluminį vamzdyną. Kaip pranešė Kauno apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, gautas pranešimas, jog tris dienas kniaukia katinas, užkastas po šiluminių vamzdynų keitimo. Atvykę ugniagesiai taip pat išgirdo katino kniaukimą. Išsiaiškinta, kad prieš kelias dienas čia buvo vykdomi šiluminės trasos remonto darbai. Spėjama, kad užkasant trasą po perdanga galėjo būti buvo žemėmis užversti du katinai.
Kriminalai 2018-11-06

Ši namų detalė užkariauja lietuvių širdis: neatsispyrė net ir N.Bunkė

Šiuo metu Lietuvoje sparčiai populiarėja sofos gyvūnams. Vieną tokių sofų savo katinui išrinko dainininkė Natalija Bunkė. Panašu, kad būtent tokie baldai sparčiai užkariauja lietuvių širdis. Kieno ši idėja ir kokius baldus savo gyvūnams renkasi lietuviai? Apie tai tv3.lt papasakojo „Bučkio sofa“ įkūrėja Natalija Žiezdrienė. „Prieš kelis metus mūsų šeimoje atsirado naujas šeimos narys – kačiukas vardu Bučkis.
2018-03-14

Renkatės katę? Atkreipkite dėmesį į šią svarbią detalę

Savaitgalį Vilniuje praūžė kačių paroda. Joje dalyvavo 70 kačių augintojų iš visos Europos, o svečiai galėjo apžiūrėti bemaž 150 parodos dalyvių. Parodoje dalyvavo ir itin retų veislių atstovai, vyko suaugusių kačių pasirodymai, buvo renkama geriausia parodos katė. Žirmūnuose, „Ogmios miesto“, „Laisvalaikio terasoje“ veikusioje parodoje buvo galima ne tik pasigrožėti, bet ir įsigyti sau į namus keturkojį draugą.
2018-03-12

Aušra Štukytė dalinasi jautria kačiukų istorija: ieško pagalbos

Ko gero, nedaugelis žino, kad teatro ir kino aktorė yra užkietėjusi kačių mylėtoja. Tiesa, pastaruoju metu jos namuose tapo ankšta, mat čia siaučia net dvi augintinės, kurioms Aušra Štukytė ieško naujų namų. „Esu priglaudusi du katinukus iš kiemo. Mažiukams vis dar ieškau namų. Sunku, nes abu sunkiai socializuojasi, tad galimi šeimininkai privalo išmanyti katinų psichologiją“, - su tv3.lt dalijosi aktorė. Pasirodo, kad tai ne pirmieji keturkojai, kuriems Aušra ištiesė pagalbos ranką.
2018-02-05

Šioje nuotraukoje kažkas slepiasi. Tai, ką pamatysite, nustebins

Turbūt daugelis gyvūnų šeimininkų kuo puikiausiai žino, ką reiškia tas jausmas, kai net pats negali savo namuose rasti augintinio. Taip, veikiausiai, tai žino daugelis kačių ar šunų šeimininkų. Nuotraukų galerijoje - iššūkis jums.
2017-12-25

Kačių šeimininkai turėtų suklusti ir peržiūrėti šias nuotraukas

Turbūt visus pasaulio žmones galima suskirstyti į dvi dalis. Tai tie, kurie pakvaišę dėl katinų, ir tie, kurie mieliau namuose augina šunį. Tiesa, nors visi gyvūnai verti meilės, tačiau ši galerija skirta tiems, kurie tiesiog neįsivaizduoja gyvenimo be katinų.
2017-11-19

Aptikusi „atsijungusį“ katiną suprato padariusi didžiulę klaidą

Socialiniuose tinkluose pasklido pamokantis vaizdo įrašas. Jame užfiksuoti du sąmonę praradę katinai, kurie netyčia paskanavo namie auginamos marihuanios. Namo grįžusi šeimininkė išsigando, kai užsukusi į vieną iš kambarių pamatė visur išmėtytus daiktus. „Pamačiau, kad marihuanai auginti skirtos lempos yra sudužusios, o šalia, prie ant žemės numestų vazonų, gulėjo mano katinai“, - pasakoja šeimininkė. Vienas iš katinų, kaip pati sako, atrodė labai atsipalaidavęs, kitas buvo praradęs sąmonę.
2017-11-17

Numatyta, kada Valstybinių miškų urėdija įsikurs Katinuose

Valstybines miškų urėdijas suvienysianti būsima įmonė Valstybinių miškų urėdija Panevėžio rajono Katinų gyvenvietėje turėtų įsikurti 2019 metais, sako aplinkos ministras Kęstutis Navickas. 2018 metais naujoji įmonė, kuri bus įkurta Valstybinio miškotvarkos instituto pagrindu, veiks Kaune.
2017-09-10

Siaubinga Dzūkės Lulu istorija: nuo krauju pūliuojančių darinių katytė visai apkurto

Ši istorija gali pasirodyti skaudi kiekvienam žmogui. Įspėjame - vaizdai gali šokiruoti. "Gavę nevilties kupiną pranešimą iš Dzūkų gatvės žinojome, kad tiesiog privalome važiuoti... Neabejingų gyventojų maitinamai ir kadaise sterilizuotai laukinukei iš ausų bėga kraujas, ji beveik nepaeina, akis užlipus nuo pūlių", - istoriją socialiniame tinkle "Vyšnių sodas" aprašo gyvūnus globojantys žmonės.
Aktualijos 2017-07-21

Verčia sunerimti: gyvūnų prieglaudos jau perpildytos

Morčius praėjo – priviso kačių. Gyvūnų prieglaudos – perpildytos. Visų, kurie randa mažus kačiukus, prašoma juos priglausti pas save ir laukti eilėje, kol atsilaisvins vieta globos namuose. Pasirodo, vasarą iš prieglaudų gyvūnų beveik niekas neima - mieliau palieka dar ir savus, kad netrukdytų atostogauti. Katinukai į teritoriją įmesti, kai darbo laikas jau buvo pasibaigęs, o kiemą saugo palaidas šuo.
2017-06-13

Ši galerija įrodys, kad katės nežino, kas yra „asmeninė erdvė“

Daugelis žino, kad katės yra gana tingūs gyvūnai, tačiau pamačiusios savo šeimininką keturkojės mielai atsigula šalia. Tiesa, šie augintiniai ne visada supranta, kas yra asmeninė erdvė. Tai puikiai iliustruoja ir socialiniuose tinkluose išpopuliarėjusios nuotraukos. Anoniminiame tinkle „Reddit“ vienas vartotojas nusprendė užvesti diskusiją apie kačių įprotį laipioti ne tik ant stalo ar kompiuterio klaviatūros, bet ir šeimininko.
2017-03-17

Vilnietei trūko kantrybė: kaimynės aistra išvarys mane iš proto

Katės – vienos mieliausių žmogaus augintinių, tačiau kai kada aistra šiems padarėliams gali peržengti bet kokias ribas. Apie tai prabilo portalui tv3.lt pasiskundusi vilnietė, kuri tikino, kad jos kaimynės „meilė“ katėms ją išvarys iš proto. Naujamiesčio mikrorajone gyvenanti Aldona pasakojo, kad jos kaimynė visada augino kates, jas esą net atsinešdavo iš gatvės. Pasak Aldonos, senyvo amžiaus moteris vienu metu turėjo apie 10 kačių. „Trūko kantrybė.

Katinai šeimininkams parodė jų vietą: galite likti šokiruoti

Žmonės dažniausiai mėgsta fotografuotis su augintiniais. Gana dažnai fotosesijų žvaigždėmis tampa mieli ir pūkuoti kačiukai. Tiesa, šioje nuotraukų galerijoje ne visi žmonės patenkinti, kad katinai pateko į užfiksuotas akimirkas. Panašu, kad katinai gana dažnai yra itin egoistiški ir reikalauja viso galimo dėmesio.
2016-06-01

Įsigijus katę – ištinęs veidas ir sloga: Demi Lovato neketina jos atsisakyti

Demi Lovato, nepaisydama savo alergijos katėms, pasiėmė auginti beplaukę katytę. Gyvūnus mėgstanti hito „Skyscraper“ atlikėja naująjį augintinį antradienį pademonstravo socialinėje žiniasklaidoje. „Susipažinkite su mano naujuoju kūdikiu“, – prirašė 23 metų atlikėja prie pirmosios nuotraukos „Snapchat“, pristatydama augintinį, ironiškai pavadintą Hairy-ette. Tada ji paskelbė dar kelias nuotraukas ir atskleidė, kad Hairy-ette sukėlė alergijos paūmėjimą.
2016-04-27

Moteris santykių krizę išsprendė kitaip – ištekėjo už dviejų katinų

Neretai, iširus santykiams, žmogus panyra į depresiją ar ilgai sielvartauja, tačiau tik ne Barbarella Buchner. Moteriai tikros meilės ieškoti ilgai nereikėjo. Po skausmingų skyrybų, kuomet santuoka truko 7-erius metus, 48-erių metų dizainerė Barbarella Buchner neieškojo kito vyro. Naują laimę, draugystę ir emocinį ryšį ji rado visai šalia. Visa tai ji patyrė su savo katėmis. Kad ir kaip keistai tai skambėtų, Barbarella tikina, jog rado ne vieną, o net dvi gyvenimo meiles.
2016-02-24

Turite pamatyti: katinai, kurie gali padėti jums mesti rūkyti

Būdų, kaip mesti rūkyti yra daugybė, tačiau apie juos dažnas turime itin skeptišką nuomonę. Štai kačių mylėtojai turėtų suklusti. Jeigu auginate katiną, turėtumėte suprasti, kad rūkymas katinui kenkia. Žinoma, kenkia ir pačiam rūkančiajam, bet tai jau toli gražu nėra naujiena. Kaip rašo independent.co.uk, jūsų prieraišumas cigaretėms gali lemti jūsų augintinio mirtį. Taip pat rašoma, kad jeigu katinų šeimininkai rūko, jų augintiniams padidėja galimybė susirgti vėžiu.
2016-02-23

30 nuotraukų, kuriose – patys kiečiausi augintiniai

 Kiek galima rašyti apie kačiukus, jų draugus šuniukus, ežiukus, papūgėles? Atsakymas paprastas: daug ir ilgai. Nes būtent jie mus prajuokina, pravirkdo, sukelia daug puikių emocijų, padovanoja prisiminimų. Kartais tikrai galime trikrai nustebti sužinoję, ką sugeba mūsų augintiniai. Ar žinojote, kokie yra jūsų šuns hobiai. O žinote, ką labiausiai mėgsta jūsų katinas veikti, kai jūsų nėra namuose.
2015-03-18

TOP-20: katinai, kurie negali gyventi be vandens procedūrų!

Katinai – mūsų gyvenimo džiaugsmai. Nesutinkate? O ar bandėte kada nors jam parodyti, kas yra dušas. Žinome, ką atsakysite. Ne, mes neišprotėjome. Jūs patikrinkite, galbūt, jūsų katinas – tikras vandens procedūrų mėgėjas. Siūlome susipažinti su katinais, kurie tiesiogine ta žodžio prasme yra priklausomi nuo vandens procedūrų.
2015-02-02

Keli ženklai, išduodantys, kad augintinis nori jus nužudyti!

Ar dažnai namuose pasijaučiate stebimas iš už kampo? Ar jūsų augintinis mėgsta sugadinti šeimos nuotraukas savo nemalonia išraiška arba žvilgsniu? Manome, jums derėtų susimąstyti, ar augintinis nelinki jums nieko blogo. Juokaujame ir džiaugiamės, kad augintiniai neretai sugeba taip praskaidrinti nuotaiką.
2015-01-26

Užmigti negalima prabusti – 20 juokingų miegančių katinų!

Visi katinų mylėtojai žino, kad daugiausiai laiko šie gyvūnai praleidžia miegodami. Be to, miegoti jie gali visur, kur tik nori. Bate, ant džiovyklės, ant šuns, po juo, kriauklėje, vyno bokale. Žiūrėti į tai labai smagu.
2015-01-21

Katės – visada linksmos ir žaismingos

Katės tikriausiai dėl to ir yra vienos mėgstamiausių naminių gyvūnų, kad niekada nesiliauja mus stebinti. Ir ko tik jos neprisigalvoja... O šį kartą jos net užmins mįslę – atspėkite, kiek kačių yra vienoje iš nuotraukų? Batuotos katės   Kartu – šilčiau ir jaukiau     Gyvų „statulėlių“ kolekcija     Mama žiūri televiziją     Kuo aš ne Garfildas?     Kačių plovyklė     Tai kiek mūsų šioje nuotraukoje?...
2015-01-09

Kuo vyrai panašūs į katinus

Vyrai dažnai juokauja, jog moterys katinuose myli tai, ko nekenčia vyruose – nepaklusnumo, blogų manierų, egoistiško būdo ir t. t. Todėl moterys nusprendė iš tiesų su humoru palyginti vyrus ir katinus. Štai kas išėjo: 1. Rėkia, kai nori valgyti. 2. Visada lenda į lovą. 3. Kai paglostai, jo uodega pakyla. 4. Kai paglostai, visada nori dar. 5. Mėgsta trintis prie tavo draugių. 6. Kartais nepataiko į WC. 7. Kišą nosį į kiekvieną puodą. 8. Neaiškina, kodėl dingo visai dienai.
2014-11-12

TOP-10: ar žinote, ką katinas veikia, kai jūsų nėra namuose?

Ar žinote, ką šiuo metu veikia jūsų katinas? Miega? Žaidžia? Žiūri pro langą? Tikėtina. Tačiau jums nė nešovė į galvą, kad jis galėtų vairuoti arba šildytis letenas prie orkaitės. Pabandysime padėti jums lavinti vaizduotę. Šildosi letenas orkaitėje Katinas (nuotr. „Balsas.lt“)   Žiūri pornografinius filmus Katinai (nuotr. „Balsas.lt“)   Žaidžia „kiaulę vorą“ Katinai (nuotr. „Balsas.lt“)   Važiuoja apsipirkti Katinas (nuotr. „Balsas.
2014-11-12

TOP-10: mieliausios katinų nuotraukos!

Ar jums pasirodė, kad jūsų katinas turi supergalių? Jis geriau žino, ką turėtumete veikti prie kompiuterio ir kurį klavišą spausti? Nesuprantate, kur jis žiūri jau dvi minutes ar ilgiau? Nesijaudinkite! Tai normalu – katinai gyvena savo gyvenimą, o mums belieka jį įamžinti. „Balsas.lt“ siūlo susipažinti su stulbinančiai mielais katinais. Pirmasis bučinys Katinas (nuotr. „Balsas.lt“)   Aš – iksmenas Katinas (nuotr. „Balsas.lt“)   Čia mano tėtis Katinas (nuotr. „Balsas.
2014-11-05

TOP-50: geriausios pasaulyje katinų nuotraukos (II)

Pabodo ruduo? Nėra nuotaikos? šalia nėra to, kuris jums praskaidrintų niūrią dieną? Katinai, katinai, katinai, - jie visada yra pasiruošę jus nustebinti: 1. Salsa, baby   2. Nieko nežinau   3. Mama, čia tu?   4. Stebuklas   5. Stebėtojas   6. Šildymo sezonas?   7. Draugystė   8. Atiduok megztinį   9. Rytinė rutina   10. Kova dėl laisvės   11. Ir vėl gimtadienis   12. O mes čia šiaip   13. Fyfa   14. Pakele...
2014-10-10

TOP-50: geriausios pasaulyje katinų nuotraukos (I)

Gyvenantys po vienu stogu su katinu gali drąsiai pasakyti: „tai nenuspėjamas gyvūnas, kuris niekada tavęs neatsiklaus „Ar galima?“ Bet būtent tai ir suteikia žavesio šiems mieliems pūkuotukams.   1. Ė, kur dareisi manikiūrą?   2. Aleksandras Makedonietis   3. Sveika mityba? Negirdėjau.
2014-10-06

TOP-15: nusikaltimo vietoje pagauti vagiliaujantys katinai

Ne paslaptis: katinai vaikšto, kur nori, daro, kada nori. Tačiau taip gerai yra žinoma, kad katinai – vieni geriausių specialiųjų agentų, kurie sugeba nugvelbti visus juos dominančius skanėstus.
2014-10-02

10 didžiausių gyvūnų pasaulyje

Gyvūnai kartais stebina savo dydžiu. Tinklapis oddee.com pateikia įspūdingiausių gyvūnų nuotraukas.   1. Didysis George‘as: 110 centimetrų ūgio vokiečių dogas 2. Ulricas: 13,6 kilogramų katinas 3. 38 centimetrų ilgio auksinė žuvelė 4. Ralphas: 25 kilogramų triušis 5. Zeusas: 112 centimetrų ūgio vokiečių dogas 6. Sammy‘is: 52 kilogramų vėžlys 7. Zorba: 155 kilogramų anglų mastifas 8. Gary‘is: 50 kilogramų graužikas 9. Banditas: 34 kilogramų meškėnas 10. ...
2013-11-01

10 kačių, išgarsėjusių dėl neįtikėtinų žymių ant kailio

Katės neabejotinai yra interneto dievaitės, sunkiasvorės čempionės. Pastaruoju metu viskas internete, kas yra susiję su katėmis, atrodo juokingiau, kvailiau arba mieliau už visa kita. Portalas boredpanda.com siūlo pažvelgti į dešimt kačių, išgarsėjusių dėl žymių ant savo kailio.
2013-10-24

Katino su dviem galvomis istorija: myriop pasmerktas keturkojis sulaukė 12-kos metų

Katinas Franko ir Louie turi du vardus. Taip yra todėl, kad jis gimė su dviem snukučiais, kuriuose yra trys akys, dvi burnos, dvi nosys ir vienos smegenys. Janus kačių grupei priklausantis katinas neseniai atšventė savo 12-tąjį gimtadienį. Dėl savo ilgaamžiškumo jis pateko į Gineso rekordų knygą.  Kai katinėlis atsirado pas JAV gyvenančią Marty Stevens, veterinarai siūlė jį užmigdyti.
2013-03-18

Japonai švenčia kačių dieną

Vasario 22-ąją Japonijoje tradiciškai švenčiama kačių diena. 1987-aisiais metais šioje šalyje buvo įkurtas vykdomasis kačių dienos komitetas, kuriame besidarbuojantys aktyvistai kviečia visus besidominčius šiais gyvūnais sužinoti apie juos daugiau, įsigilinti į kačių pomėgius, elgesį ar netgi susipažinti su mėgstamiausiais jų glostymo metodais.
2013-02-22

Specialistų nuomonė: kodėl pasaulis eina iš proto dėl kačių?

Kilmingos, karališkai iškėlusios uodegas, kur panorėjusios žingsniuojančios katės visą pasaulį privertė dėl jų kaip reikiant pasistengti. Japonijoje joms kuriamos kavinės, visame pasaulyje kasmet daugėja kačių viešbučių. Internetiniuose portaluose, kuriuose kasdien skelbiami juokingi vaizdo įrašai ir nuotraukos, taip pat karaliauja katės. O kur dar nuostabą keliantis jų vaidmuo reklamose.
2012-11-21

Kačių parodų dalyviai mėgsta rodyti didelius augintinius

Savaitgalį Kaune, prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ vyksiančioje tarptautinėje kačių parodoje, dominuos gigantiškųjų Meino meškėnų veislė. Ši veislė dabar itin populiari tarp Lietuvos kačių augintojų. Lapkričio 24-25 dienomis felinologų draugijos „Bubastė“ rengiamoje parodoje iš viso akį trauks daugiau nei 200 įvairių veislių keturkojų. „Lietuviai, nusprendę įsigyti katę, nori, kad ji būtų didelė.
2012-11-21

Katės: mitai ir tikrovė

Nesvarbu, ar jūsų namuose jau ne vienerius metus gyvena katė, ar ką tik įsigijote šį mielą padarėlį, veikiausiai kai kurie jūsų įsitikinimai apie kates... klaidina. Mitas: Katės lauke gali tyrinėti pasaulį vienos Tiesa: Nors jums atrodo, kad tyrinėdama pasaulį lauke viena, katė gali patenkinti savo medžiotojos instinktus, geriau nepalikti jos vienos, be priežiūros. Nepamirškite, kad naminės katės gyvena 3,5 karto ilgiau nei laukinės.
2012-09-05

Kaip „susikalbėti“ su kate?

Ne kar­tą te­ko gir­dė­ti sa­kant: „No­rė­čiau, kad ma­no ka­tė ga­lė­tų kal­bė­ti, tuo­met vi­sa­da ži­no­čiau, ko ji no­ri“. Bet ji iš tik­rų­jų tai ga­li! Tam, kad leng­viau su­pras­tu­mė­te sa­vo my­li­mą murk­lę, Gy­vū­nų glo­bė­jų aso­cia­ci­ja kvie­čia su­si­pa­žin­ti su ka­čių kū­no kal­ba. Lai­ky­se­na Ka­tės lai­ky­se­na su­tei­kia bend­ros in­for­ma­ci­jos apie jos nuo­tai­ką ir ke­ti­ni­mus.
2012-09-01

Protu nesuvokiama: kinas savo malonumui kankino šešis mažyčius kačiukus

Kartais žmonių veiksmai atrodo paprasčiausiai nesuvokiami. JAV vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo kinų restorano Filadelfijoje savininką, kuris kankino šešis bejėgius kačiukus. Vaizdo įrašą aptiko policininkai, kurie, tirdami su šiuo incidentu nesusijusį susišaudymą, peržiūrinėjo vaizdo kamerų įrašus. Jie buvo šokiruoti, kai pamatė, kaip 25 metų amžiaus Yu Zhen Chenas jam priklausančio restorano kieme įvairiais būdais kankina gyvūnėlius.
2012-08-01
Į viršų