katia longhin

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „katia longhin“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „katia longhin“.

Dviratininkių lenktynėse Italijoje Erika Vilūnaitė trečiadienį finišavo dvylikta

Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro della Toscana Internazionale Femminile" dviratininkių lenktynėse pirmajame etape trečiadienį dvyliktąją vietą užėmė "Aušra Gruodis-Safi" komandai atstovaujanti Erika Vilūnaitė. Lietuvos dviratininkė 109,1 km etapo finiše 1 sekundę pralaimėjo nugalėtoja tapusiai italei Giorgiai Bronzini. Edita Pučinskaitė šiame etape buvo 24-a, Zita Urbonaitė - 47-a, Jolanta Polikevičiūtė - 73-ia.
2003-09-18

Modesta Vžesniauskaitė "Thuringen-Rundfahrt" dviratininkių lenktynių septintajame etape finišavo šešta

Vokietijoje XVI tarptautinių "Thuringen-Rundfahrt" dviratininkių lenktynių paskutiniame septintajame etape jungtinei "Acca due Pasta/Aušra Gruodis" komandai atstovaujanti Modesta Vžesniauskaitė finišavo su pagrindine grupe ir užėmė šeštąją vietą. Ji 112 km etapą įveikė per 3 val. 21 min. 15 sek. ir etapo nugalėtojai amerikietei Kimberly Bruckner pralaimėjo 3 sekundes. Bendroje įskaitoje nuo lenktynių nugalėtojos rusės Valentinos Polchanovos atsilikusi daugiau kaip 9 min.
2003-07-28

Edita Pučinskaitė - daugiadienių "Giro d`Italia" dviratininkių lenktynių lyderė

Italijoje vykstančiose daugiadienėse "Giro d`Italia" moterų lenktynėse po septynių etapų lyderės poziciją bendroje įskaitoje išsaugojo "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Penktadienį septintojo etapo antrojoje dalyje - 45 km lenktynėse - Lietuvos dviratininkė finišavo dvidešimt pirma, 44 sekundes pralaimėjusi nugalėtojai italei Katiai Longhin (58 min. 21 sek.
2003-07-12

"Giro d`Italia" lenktynių lyderė Edita Pučinskaitė trečiadienį finišavo 37-a

Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro d`Italia" moterų lenktynių penktajame etape trečiadienį 37-a finišavo bei varžybų lyderės poziciją bendroje įskaitoje išsaugojo "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Lietuvos dviratininkė 103 km distancijoje finišavo kartu su pagrindine grupe - po 2 valandų 22 minučių ir 1 sekundės.
2003-07-10

Dviratininkių lenktynėse Ispanijoje Jolanta Polikevičiūtė pakilo į antrąją vietą

Ispanijoje šešioliktą kartą rengiamose keturių etapų "Emakumeen Bira" dviratininkių lenktynėse penktadienį antrajame etape "Team 2002 Aurora RSM" ekipai atstovaujanti Jolanta Polikevičiūtė užėmė antrąją vietą ir bendroje įskaitoje taip pat pakilo į antrąją poziciją. Lietuvos dviratininkė 104 km distanciją įveikė per 3 val. 5 min. 35 sek. ir tik finišo tiesiojoje pralaimėjo etapo nugalėtojai rusei Olgai Sliusarevai, kuri ir tapo lydere bendroje įskaitoje.
2003-06-14

Dviratininkių lenktynėse Kanadoje Diana Žiliūtė išsaugojo šeštąją vietą

Šeštąją vietą Kanadoje vykstančiose daugiadienėse "Le Tour du Grand Montreal" dviratininkių lenktynėse po pirmojo etapo išsaugojo "Acca Due O Pasta" ekipai atstovaujanti Diana Žiliūtė. Prologe - 3 km atskirojo starto lenktynėse - užėmusi šeštąją vietą, 50 km pirmojo etapo distancijoje Lietuvos dviratininkė buvo keturiolikta.
2003-06-03

Dviratinininkių lenktynėse Švedijoje Diana Elementaitė finišavo devyniolikta

Keturioliktą kartą Švedijoje vykusiose tarptautinėse "Tjejtrampet" dviratininkių lenktynėse devynioliktąją vietą tarp 57 dalyvių (startavo 59) užėmė "Aušra Gruodis SAFI" komandai atstovaujanti Diana Elementaitė. Lietuvos dviratininkė 48,2 km distancijos finiše 2 minutes ir 25 sekundes pralaimėjo penktus metus iš eilės varžybas laimėjusiai olandei Leontienai Zijlaard-Van Moorsel: 1. Leontien Zijlaard-Van Moorsel (Olandija) 1:15:172. Giorgia Bronzini (Italija) atsiliko 52 sek.
2003-05-27

Dviratininkių lenktynėse Italijoje Diana Žiliūtė finišavo trečia

Italijoje vykusiose "GP Cavrie" dviratininkių lenktynėse "Acca Due O" komandai atstovaujanti Diana Žiliūtė užėmė trečiąją vietą. 85 km distancijoje - 25 ratai po 3,2 km - Lietuvos dviratininkė 1 minutę ir 40 sekundžių pralaimėjo varžybų nugalėtojai Oenone Woods (Enon Vuds) ir antrąją vietą užėmusiai britei Nicole Cooke (Nikol Kuk): 1. Oenone Woods 2 val. 8 min. 6 sek.
2003-04-15

Dviratininkių lenktynėse Italijoje Diana Žiliūtė finišavo ketvirta

Septintą kartą Italijoje sekmadienį (03.09) vykusiose dviratininkių "Trofeo GP Citta di Castenaso" lenktynėse ketvirtąją vietą tarp 111 dalyvių užėmė praėjusių metų šių varžybų nugalėtoja Diana Žiliūtė. "Acca Due O" komandai atstovaujanti Lietuvos dviratininkė finišavo kartu su pagrindine sportininkių grupe, 99 km distanciją įveikusi per 2 valandas 35 minutes ir 27 sekundes.