karolis atutis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karolis atutis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karolis atutis“.

FBK „Kaunas“ pateko į LFF taurės pusfinalį

Vakar FBK „Kaunas“ S.Dariaus ir S.Girėno stadione žaidė paskutiniąsias 2008 metų sezono rungtynes - Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro ketvirtfinalyje kauniečiai net 3:0 (1:0) sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“. Šias rungtynes stebėjo buvę FBK „Kauno“ žaidėjai Adrianas Mrowiecas (Edinburgo „Hearts“), Yanko Valkanovas, Edinas Pehličius (abu Minsko „MTZ-Ripo“). Lietuvos vicečempionai rungtyniavo toli gražu ne stipriausios sudėties.
2008-11-20

Startavo "Palangos Juzė"

Prasidėjo tradicinis "Palangos Juzės" futbolo turnyras. Jame dalyvaujančios šešios komandos suskirstytos į dvi grupes. Pirmąją varžybų dieną Klaipėdos „Atlantas" 4:2 įveikė „Kauno" dublerius. Įvarčius nugalėtojams pelnė Andrius Petreikis, Donatas Navikas, Karolis Atutis bei gruzinas Giga Imnadzė. Kauniečių gretose pasižymėjo Vaidotas Karaliūnas bei Elvis Daraškevičius. Šioje grupėje dar žais „Riga" dubleriai. Antrojoje grupėje „Šilutė" 1:0 laimėjo prieš Vilniaus „Žalgirio" dublerius.