karlas martinas kaskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karlas martinas kaskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karlas martinas kaskas“.

„Vytautas“ išvargo pergalę Estijoje

Prienų-Birštono „Vytautas“ tris kėlinius gimdė pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse Pernu. Prieniškiai paskutinįjį ketvirtį laimėjo 31:11 ir nugalėjo „Port of Parnu“ – 88:75 (22:24, 17:23, 18:17, 31:11). Šeimininkai mačą pradėjo 7:2, bet „Vytautas“ po poros minučių išlygino rezultatą – 9:9. Tada „Port of Parnu“ laimėjo atkarpą 8:0 (17:9). Kėlinio pabaigoje rezultatas vėl buvo lygus (21:21). 21-ąją minutę šeimininkai pirmavo 49:39. „Vytautas“ rezultatą išlygino ketvirtojo kėlinio pra...