karališkajam

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karališkajam“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karališkajam“.

Antradienio UEFA Čempionų lyga: viskas, ką privalai žinoti

Antradienį tęsiasi UEFA Čempionų lygos ketvirtfinaliai. Pirmosios rungtynės padėjo Madrido klubų „Atletico“ ir „Real“ pergalės pamatus, tačiau „Leicester City“ ir Miuncheno „Bayern“ sieks įrodyti, kad jų nurašyti negalima. „Leicester City“ – Madrido „Atletico“ Pirmosios šių komandų tarpusavio rungtynės baigėsi „Atletico“ pergale 1:0, rungtynės vyko „Vicente Calderon“ stadione. Vienintelį įvartį nuo 11-kos metrų žymos 28-ąją minutę pelnė Antoine Griezmannas.
2017-04-18

Ar „Real“ neapkartins Šarūno Jasikevičiaus debiuto?

Šarūnas Jasikevičius rytoj Madride debiutuos Eurolygoje kaip Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris. Šaro ir jo auklėtinių laukia rimtas iššūkis – kova su čempiono titulą ginančiu „Real“ klubu, kuriam atstovauja Jonas Mačiulis. Šias ir dar penkerias rungtynes rodys „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Madrido ekipa šį sezoną toli gražu neatrodo taip galingai kaip praėjusį.
2016-01-14

D. Lavrinovičius dar nekalbėjo su „Real“ futbolo klubo žvaigždėmis

Po trejų metų pertraukos į stipriausią Europos klubinį krepšinio turnyrą grįžęs Darjušas Lavrinovičius Eurolygoje kol kas jaučiasi tarsi žuvis vandenyje. Per pirmuosius du susitikimus Madrido „Real“ gretose lietuviui pagal naudingumą neprilygo nė vienas žaidėjas. Po ne itin sėkmingo pasirodymo Europos čempionate Lenkijoje tikinčių, kad aukštaūgis gali žaisti taip galingai, buvo nedaug. Tačiau 30 metų 210 cm ūgio krepšininkas parodė, ko iš tikrųjų yra vertas.
2009-11-04

„Realas“ palaužė M. Browno ekipą

Beveik visas rungtynes pirmavę Madrido „Real“ krepšininkai ketvirtadienį Eurolygos TOP-16 etapo F grupės rungtynėse svečiuose 73:69 (26:17, 20:18, 10:16, 17:18) įveikė Tel Avivo „Maccabi Elite“ klubą ir paliko Izraelio komandai tik teorines galimybes patekti į kitą etapą. „Karališkajam“ klubui ši pergalė garantavo vietą turnyro ketvirtfinalyje. Aikštelės šeimininkai šiose rungtynėse pirmavo vos vieną kartą, kai pirmosios Tel Avivo klubo atakos metu du taškus pelnė D'oras Fisheris.
2009-02-27

Madrido „Real“ vos išnešė sveiką kailį mače su „Armani Jeans“ klubu

Antrąją pergalę Eurolygos D grupėje iškovojo Madrido „Real“ ekipa, kuri namuose 70:69 (21:20, 16:18, 19:15, 14:16) palaužė be pergalių liekančią Milano „Armani Jeans“ komandą, kurioje rungtyniauja Mindaugas Katelynas. Paskutiniąją rungtynių minutę po Michaelio Hallo baudos metimų bei Luca Vitali tritaškio svečiai įgijo penkių taškų persvarą (69:64), tačiau „Real“ sugebėjo stebuklingai išsigelbėti bei, veikiausiai, bent kuriam laikui išsaugojo darbą vyriausiajam treneriui Juanui Plazai.
2008-11-14

„Tau Ceramica“ įveikė „Realą“ ir tapo Ispanijos ACB lydere

Penktąją pergalę Ispanijos krepšinio čempionate iškovojo ir turnyro lentelės lyderės poziciją susigrąžino Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipa, kuri šeštadienį pirmose šeštojo turo rungtynėse namuose 91:81 (15:13, 25:22, 30:18, 21:28) nugalėjo Madrido „Real“ krepšininkus. „Karališkajam“ klubui tai buvo antroji iš eilės nesėkmė šalies pirmenybėse. Šių rungtynių herojumi tapo Vitorijos ekipos gynėjas Pablo Prigioni.